Zuidpias X X X X Hoe Q i k beri jij? hoeqWiekbeMju .Nu gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN Zuidpias Zuidptas Springlevende Dorpen HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 16 FEBRUARI 2011 Verleende omgevingsvergunning(en) Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Algemene Plaatselijke Verordening Omgevingsvergunning milieuneutrale verandering Algemene Plaatselijke Verordening Melding kap bomen Doe mee van 14 tot en met 19 maart! Batavierlaan 32 (2912 SG) Bouwen carport (verzonden 11-02-2011) Dorpsstraat 32d (2912 CB) Plaatsen kozijn (verzonden 03-02-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u Contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 190 (2761 AJ) Wijzigen bestemming (ontvangen 03-02-20111 Rottekade 3a (2761 EA) Vernieuwen van het dak en plaatsen 2 dak kapellen (ontvangen 08-02-2011) Deze bomen worden gekapt in verband met de herinrichting van het sportcomplex. Er worden nieuwe bomen herplant nadat de herinrichting is voltooid. Voor het kappen van deze bomen is geen kap- vergunning nodig. Evenementenvergunning trimlopen 2011 Atletiek-, Trim- en Wandelvereniging De Kieviten Bleiswijk, evenementenvergunning voor het houden van trimlopen in 2011 door de gemeente Zuidpias Exploitatievergunning Horecabedrijf Mainstreet de heer B. Verburg, exploitatie vergunning horecabedrijf tot en met 3 februari 2016 La Baraque, exploitatievergunning horeca bedrijf tot en met 3 februari 2016 Tegen het hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indie nen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 691, Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunning verleend: Exportslachterij Clazing B.V.: plaatsing koelinstallatie en verlenging termijn van brijnlozing op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. De vergunning en bijbehorende stukken kunt u van 17 februari tot en met 31 maart 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunnen belanghebbenden bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient. U kunt een voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage om het besluit te laten schorsen (Postbus 20302, 2500 EH Den Haag). In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. U kunt een voorlopige voorziening ook digitaal aanvragen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantoor uren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel: tel: (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZUIDPLAS Ontheffing routering gevaarlijke stoffen Jongeneel Transport, ontheffing routering gevaarlijke stoffen, 1 januari 2011 tot en met 31 december 2011. Zuidpias, collectevergunning Bartimeus Sonneheerdt, collectevergunning ten behoeve van de Nationale Oogcollecte, van 28 november 2011 tot en met 3 december 2011. Tegen het hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indie nen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 691. Dorpsstraat 105a (2761 AN) Diverse restaurantie werkzaamheden monu- - mentaal pand en verwijderen asbesthoudend materiaal dakgoot (verzonden 03-02-2011) Eendragtspolder (16-02-2011) Slopen 2 bruggen (verzonden 11-02-2011) Schielandsingel 31 (2761 XS) Verwijderen asbesthoudend zeil keuken en toilet (verzonden 02-02-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact - opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. De volgende bomen worden de komende peri ode in Zevenhuizen gekapt: 60 bomen langs de Noordelijke Dwarsweg op het sportcomplex VV Groeneweg; 35 bomen op het sportcomplex VV Groeneweg tussen het hoofdveld en trainingsveld. In de Week van de Spring levende Dorpen (16 -19 maart) staan er in de gemeente Zuidpias allerlei activitei ten en evenementen op het programma. Beetje bij beetje licht de gemeente een tipje van de sluier op. Eén van de evenementen is het dinerdebat. Noteer alvast in uw agenda: op maandag 16 en woensdag 16 maart kunt u in het Van der Valk-hotel in Nieuwerkerk aan den IJssel voor een zeer zachte prijs een vorkje meeprikken tijdens het dinerdebat. Onder het genot van een heerlijk diner kunt u met uw tafelgenoten discussiëren over hoe we Zuidpias samen springle vend kunnen houden. Uiteraard is de gemeente van plan om deze dinerdebatten ook in de andere dorpskernen van Zuidpias te organiseren. We houden u op de hoogte! Ontbijtbijeenkomsten De belangrijkste maaltijd van de dag is het ontbijt. Burgemeester Kats grijpt dit, tijdens de Week van de Springlevende Dorpen, dan ook graag aan om 's ochtends vroeg met u in gesprek te komen. Schuift u gerust een keer bij hem aan! Houd de website www. hoeqwiekbenjij.nl de komende weken in de gaten voor meer informatie over tijd en locatie. Hoe Qwiek ben jij? In het kader van de Week van de Springlevende Dorpen wil de gemeente interactief met bewo ners in gesprek gaan over de toe komst van Zuidpias. Bijvoorbeeld over werk, wonen, vervoer, recreëren en veiligheid. Dat doen we niet alleen tijdens bijeen komsten als de dinerdebatten en de ontbijtbijeenkomsten, want misschien komt u binnenkort één van onze interviewteams tegen in het gemeentehuis, op straat of op de markt. Laat deze razende reporters in een kort vraag- en antwoordgesprekje weten wat u vindt! Kijk op www.hoeqwiekbenjij.nl voor het laatste nieuws of volg ons via Twitter, Facebook, Hyves of Linkedln, waar inmiddels al volop gediscussieerd wordt! gemeente In de week van de springlevende dorpen willen we graag van alles van je weten. Over werk, wonen, vervoer recreëren en veiligheid bijvoorbeeld. Dat doen we lekker interactief dus je kunt ons ook van alles vragen. Dat kan via Hyves, Twitter, Facebook en Linkedln. Of gluur even op onze website om te zien welke activiteiten er de hele week zijn. Hoeqwiekbenjij.nl Volg Qwiek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6