Fiets v/d week Schoolfruit Knutselmiddag voor goed doel Vincent Bijlo speelt Verlicht Dag bomen, dag bosjes... HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 16 FEBRUARI 2011 9 Peuterspeelzaal Dikkie Dik op koninklijk bezoek Een schaap van wol Droomdekens maken voor zieke kinderen Moerkapelle - Een appel, een banaan, een mandarijn, snoeptomaatjes of zoals op de foto een kiwi. Op de Rehobothschool krijgen de kinderen, in het kader van een project gesubsidieerd door de Europese Unie, acht weken lang drie keer per week een stuk fruit. Vincent Bijlo met de Didgeridoo. (foto:Jurjen Alkema Zevenhuizen - Een groep studenten van het ID college uit Gouda gaat naar Bosnië om een school op te knappen en leuke activiteiten te doen met Bosnische kinderen. De school van deze kinderen is grauw en totaal niet kindvriendelijk. Om dit te veranderen is geld nodig. In Bibliotheek De Groene Venen in Ze venhuizen wordt daarom dinsdag 22 februari een knutselmiddag gehou den, waar kinderen een eigen origi nele tas kunnen maken of een foto lijstje kunnen versieren. Ook kunnen de kinderen geschminkt worden. De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur; de toegang bedraagt 5,- euro. De hele opbrengst gaat naar de school in Bosnië. Voor meer informatie: www.everyoneweb.com/idgouda/ Zevenhuizen - Vincent Bijlo komt zaterdag 19 februari met zijn pro gramma 'Verlicht' naar theater Swanla. 'Verlicht' gaat over waarom we nog steeds niet weten waarom dingen zijn zoals ze zijn en lopen zoals ze lopen; over twijfel aan de zin van alles en over het oplopen van een chronisch lachtekort. 'Ver licht' verlicht de pijn van het zijn. De voorstelling begint om 20.15 uur en de toegang bedraagt 14,- euro. Voor meer informatie en reserveren: www.dorpshuis.nl of www.vincent- bijlo.com. Oud Verlaat - De peuters van peuterspeelzaal Dikkie Dik gaan vrijdag 18 februari op bezoek bij basisschool De Nessevliet. In een feestelijke optocht gaan de kin deren, verkleed als prins of prin ses, naar de 50 meter verderop gelegen basisschool, waar zij 'ko ninklijk' onthaald worden en kun nen kennismaken met het reilen en zeilen op de 'grote school'. Moerkapelle - Ineke van de La- gemaat geeft dinsdag 1 maart een workhop wolvilten. De deel nemers maken die middag - van 13.15 tot 15.15 uur - een deco ratief schaapje. De workshop wordt gehouden aan de Papaverlaan 46. De kosten voor deelname bedragen 5,- euro. Voor meer informatie: 079-5931520. Dorpsstraat 103 - Tel: 0180-634788 (foto: Anton Eikelenboom) Zevenhuizen - Zij aan zij ploeteren zij voort. Geen wielrenners dit keer, maar kranen die hard bezig zijn ruimte te maken voor de roeibaan. Het 'Schelpen pad langs de Hennipsloot is ontdaan van struiken en bomen. Het gezicht van de polder zal drastisch veranderen. "Je weet dat het staat te gebeuren en toch het schrikken", zegt een lezer van het Hart van Holland. "De zo bekende ijkpunten op de dagelijks wandeling zijn verdwenen. Een beetje melancholie, rcag dat?" Moerkapelle - De Vrouwen van Nu, afdeling Moerkapelle, komen op woensdag 23 februari vanaf 19.30 uur voor de tweede keer bijeen om gezamenlijk te werken aan droomdekentjes voor ern stig zieke kinderen. Wie mee wil helpen aan het vervaardigen van deze dekentjes is kan lid worden van Vrouwen van Nu. Voor meer informatie: www.plattelandsvrouwen.net, mariejose.phylipsen@gmail.com of 06-27516209. Sparta senorita 26 inch cantilever terugtraprem terugtraprem green/white Van 359,= voor 289,=

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 9