Tevredenheidsonderzoek Sanare Thuiszorg Van Leeuwen Truckservice 'Erkend Duurzaam' Sparen voor bedels bij Plus Zuidpias Rijschool Compleet professioneel en betrouwbaar Studio van Rijn: nieuwe naam, maar al lange ervaring HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 MAART 2011 31 J i I v/X/i i i. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - dien- ten zijn heel tevreden over Sanare Thuiszorg. Dat is een van de uitkom sten van het tevredenheidsonder zoek waartoe Sanare in het najaar van 2010 opdracht toe gaf. De in stelling kreeg als rapportcijfer een 8,9, de hulpverleners an sich werd beoordeeld met een 9,4. De respons was met tachtig procent van de geselecteerde cliënten hoog. Vergeleken met andere thuiszor ginstellingen springt Sanare wat betreft de samenhang in de zorg (samenwerking met huisartsen, ziekenhuis en bijvoorbeeld fysio therapeut) en de professionele werkwijze en houding eruit, blijkt uit het onderzoek. De onderwerpen waarop alle cliënten Sanare met een cijfer 10 beoordelen, is het vakkun dig werken, bereikbaarheid via de telefoon, vervanging bij ziekte, de Wendy Hopmans, directeur Sanare Thuiszorg krijgt een boeket uit handen van Marie-daire van Doremalen, Kamer van Koophandel Rotterdam. afspraken in het leefplan, goed op de hoogte zijn van de ziekte, beje gening, genoeg tijd voor de cliënt, en afspraken over het tijdstip dat de zorg gegeven wordt. De laagste score wordt behaald op het onderwerp cliëntenraad; veel van de ondervraagden zijn niet op de hoogte van het bestaan van de raad. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Moerkapelle - Bert van Rijn startte in augustus 2010 met zijn eigen on derneming Studio van Rijn Webde sign Et DTP. Hoewel dit een nieuwe naam is, zit er een grote dosis ken nis en jarenlange ervaring achter. Bert is al bijna dertig jaar actief in de grafische wereld. Hij zag alle facetten van dit vak en ging zich vanaf medio jaren negentig richten op het ontwerpen en bouwen van websites. "In de eerste jaren was dit nog in de hobbysfeer, maar het groeide al snel uit tot een serieuze aangelegenheid. Vanaf 2006 heb ik de Webdesign en PHP-opleidingen gevolgd én afgerond, die nodig zijn om professioneel van start te kun nen gaan. In 2010 was het zover en inmiddels heb ik al een flink aantal opdrachtgevers tevreden gesteld. Ik kijk daarom uit naar de komende maanden en hoop dat er veel nieuwe opdrachten op mijn pad komen." Grote meerwaarde Bert van Rijn beseft dat er op zijn vakgebied meer kapers op de kust zijn "Vaak profileren 'buurman of vriend' zich wel als websitebouwer, maar (zakelijke) opdrachtgevers ko men er op den duur achter dat er toch wel heel veel techniek achter oen site zit. Studio van Rijn beschikt over de technische kennis en advi seert volop over de mogelijkheden. Die zijn namelijk heel breed. Ik kan mijn klanten volledig ontzorgen en de website bouwen, beheren en on derhouden, maar een klant kan zijn website na oplevering ook zelf van nieuwe inhoud voorzien. Ik bouw de sites vaak met CMS (Content Ma nagement Systeem) en heb eigen Webservers. De kracht van Studio van Rijn is dat advies en service altijd van dezelfde contactpersoon komen. Ik ben altijd bereikbaar voor klanten (ook na 17.00 uur) en denk graag mee. Bijvoorbeeld over de meest optimale manier om gevon den te worden op Internet (SEO). Daarnaast heb ik een eigen statis tiekendatabase, waardoor klanten precies weten hoe vaak hun site Bert van Rijn. wordt bezocht. Een website is geen doel op zich maar een middel om je zelf te presenteren. Het is zowel het visitekaartje als de folder van een bedrijf. Wie op www.studiovanrijn. nl kijkt, snapt waarschijnlijk meteen wat ik hiermee bedoel." Studio van Rijn is gevestigd in Moerkapelle en heeft Zuid-Holland als werkgebied. Voor. meer informa tie: Bert van Rijn, 06-20631391 of info@studiovanrijn.nl. Waddinxveen - Van Leeuwen Truck service ontving onlangs het certi ficaat 'Erkend Duurzaam' voor de bedrijfsvestigingen in Waddinxveen en Maasdijk. Het bewijs dat Van Leeuwen Truckservice, bedrijfswa gendealer van onder andere MAN trucks, zich inzet voor een duurzame toekomst door continue duurzame verbeteringen in de bedrijfsvoering door te voeren. Algemeen directeur Pieter van Leeu wen ontving het certificaat uit han den van Cor van Bezuijen, adviseur autodealers bij BOVAG. Pieter van Leeuwen is enthousiast over de ontvangst van dit certifi caat: "Dit certificaat is voor onze klanten een extra waarborg dat wij verantwoord omgaan met het mi lieu en onze omgeving." De naam Rijschool Compleet klinkt wellicht niet bekend, toch is er een jarenlange ervaring in de regio. Na tien jaar een kracht te zijn geweest bij rijschool Lagrouw is Ahmed Am- rani zijn rijschool begonnen. Het aanbod is breed en voorziet in alles. Naast de autorijlessen kunnen ook motorrijlessen worden gevolgd of leren rijden met aanhanger of ca ravan. Ook theorielessen en opfris cursussen zijn binnenkort te volgen. Individueel Iedere leerling heeft zijn of haar eigen leermethode nodig. Bij Com pleet blijven ze zoeken naar de methode die het best past bij de leerling, waardoor iedereen wordt voorbereid om op een veilige en zelfstandige manier aan het verkeer deel te nemen. Die methode wordt onder andere bereikt met 'Autorij den In Stappen'. Voor Compleet is het voorts een bewuste keuze geweest om zich op Coenecoop te vestigen voor motor rijders. "Startende of onzekere leer lingen hoeven niet eerst kilometers over de openbare weg af te leggen voordat ze de rust van een indu strieterrein bereiken", aldus Amrani. Faalangst Faalangst en rijexamenangst zijn een hoogst vervelend verschijn sel. Kandidaten zakken niet omdat ze slecht rijden, maar omdat ze te zenuwachtig zijn. De rij-instructeur van Rijschool Compleet heeft een speciale opleiding gevolgd voor het begeleiden van mensen met rij- angst. Slagen Wellicht is de combinatie van deze aanpak het geheim achter de trots van Rijschool Compleet: het sla gingspercentage bij de eerste keer afrijden ligt dertig procent hoger dan het gemiddelde van regio Gou da, zo meldt Amrani. Voor meer informatie: www.rijschoolcompleet.nl. Waddinxveen - Na het succes van de spaaractie 'Sensabeads' van twee jaar geleden bij Plus Zuidpias, kan vanaf maandag 7 maart bij Plus Zuidpias voor een nieuwe collectie Sensa bedels gespaard worden. Voorbeelden zijn in de winkel te bezichtigen. De actie duurt twaalf weken. Plus Zuidpias is geves tigd aan de Zuidplaslaan 184-186. Autorijden in Stappen'bij Rijschool Compleet.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 31