in Praktijkdag fruitbomen snoeien Batikgroep en Drukkerij exposeren in Orion Wij hebben winterhanden/ sets Ook kunnen wij voor de opslag zorgen. Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 BOVAG HART VAN HOLLAND NESSELANDE 2 MAART 2011 37 WBmim RE:Sound Jongerendienst Workshops Ondernemersclub 30+ disco Baby spreekuur Instuif verstandelijk beperkten Vanaf €418,- Vanaf 449,- J Ford Focus II HB 5 drs. Vanaf €465,- 3 Vanaf 475,- Regio - Fruitbomen snoeien, dat kan je nu in één dag leren bij tuinvereni- ging Groei Et Bloei. Op zaterdag 12 maart organiseert deze vereniging een praktijkdag in de Krimpener- waard. Een verwaarloosde appel- of peren boom in de tuin of zelfs meerdere fruitbomen en je weet niet hoe je die bomen kan aanpakken? Wat er uit mag, wat juist niet en tot hoever je mag gaan bij het wegwerken van het achterstallig onderhoud? Doe dan mee met de praktijkdag Fruit bomen snoeien. In deze dag komen theorie en praktijk van het fruit snoeien volop aan bod. Je oefent zelf op verschillende fruitbomen onder leiding van een vakman. De praktijkdag is op zaterdag 12 maart van 10.00 tot 16.00 uur in Stolwijk. De kosten voor deel name bedragen 25,- euro voor GroeiEtBloei-leden en 32,50 euro voor niet-leden. Voor meer informatie en aanmel den: www.gouda.groei.nl. De deelnemers brengen zelf hun snoei- en takkenschaar en een snoeizaag mee en houden rekening met warme, regenbestendige kle ding, werkhandschoenen en stevig schoeisel. Als de praktijkdag door slecht weer niet kan doorgaan, staat zaterdag 19 maart als reservedatum genoteerd. Groei Ft Bloei, afdeling Gouda en omstreken, organiseert lezingen, bloemschikcursussen, excursies en ruilbeurzen voor planten en zaden voor tuinliefhebbers uit de omge ving van Gouda. De afdeling heeft circa vijfhonderd leden en is ac tief in Ammerstol, Bergambacht, Berkenwoude, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Nieuwer- Nesselande - In de Kerk in Nesse- lande wordt zondag 13 maart een RE:Sound jongerendienst gehouden. Timo Hagendijk spreekt over 'Lijden, ziet God het wel?' De ReiSound jon gerendienst wordt gehouden in de Brede School aan de Robert van 't Hofstraat 10. Om 19.30 uur begint de dienst, de deur is open vanaf 19.15 uur. Na afloop is er een after party; de toegang is vrij. Nesselande - Ondernemersclub Nesselande (OCN) houdt donderdag 10 maart de eerste OCN-avond met workshops. Drie leden, Jacco van den Berg Barbara van de Bas en Bauke Jeroen van Vliet verzorgen een workshop over hun eigen vakgebied. Van den Berg geeft een workshop gesprek ken voeren, Bij Van de Bas gaat het over websites en Van Vliet gaat het hebben over belastingen. De OCN-avond vindt plaats in de kantine van OMHC aan het Marcel Duchampplein 810 en begint om 20.30 uur. Voor leden is de avond gratis, niet-leden betajen 25 euro. Voor aanmelding of meer informa tie: info@ondernemersclubnesse- lande.nl. Zevenkamp/Nesselande - In de Grif fioen van Orion aan de Boy Edgar- straat 208 is tot en met 8 april de expositie van de batikgroep en de drukkerij te bezoeken. Het werk is van 'geïnspireerde volwassenen met een verstandelijke beperking'; zij hebben gewerkt aan unieke doeken Van de batikgroep zijn textielpro- en nodigen iedereen uit hun werk te komen bekijken: "Wij zijn erg trots op onze kunstwerken en nodigen jullie van harte uit om een kijkje te nemen in het Griffioen." ducten te bewonderen waaronder tafelkleden, schorten, t-shirts en sjaals. De drukkerijmedewerkers exposeren ondere bestempeld ca deaupapier, kaarten en vlaggetjes. Unieke doeken op de expo in Orion. Fruitbomen snoeien, zo doe je dat. brug, Nieuwerker-k en Ouderkerk aan den IJssel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinxveen en Zuidpias. Nesselande - Flower Power! is het thema van de 30+ disco die op za terdag 26 maart van 21.00 tot 0.45 uur gehouden wordt in De Kristal. Voorafgaand aan de disco is er een luchtige lezing over 'liefde in de lente'. De lezing wordt gehouden Rik Roelfszema in de ruimte van Wo- nio. De toegang is vrij. Aanmelden is gewenst: nesselande30plusdisco@ gmail.com. "Ook niet-Nesselanders zijn van har te welkom", meent de organisatie te moeten melden. De toegang be draagt 10,- euro (met consumptie); wie flink uitgedost verschijnt betaalt 5,- euro. Nesselande - De kinderfysiothera peuten van gezondheidscentrum Nesselande houden zaterdag 5 maart van 9.00 tot 11.00 uur het maande lijks baby spreekuur voor ouders met vragen over de ontwikkeling van hun baby. De Kristal, Cypruslaan 402, in gang bij de apotheek. Voor meer informatie 010-2229746 of www. fysiotherapieinnesselande.nl. Nesselande - In de Kristal wordt woensdag 30 maart een instuif ge houden voor mensen met een ver standelijke beperking. De groep gaat deze woensdag aan de slag als pop groep. Onder leiding van een profes sionele zangeres gaan de deelnemers aan de slag met een paar leuke lied jes. De kosten voor deelname bedra gen 4,- euro. Aanmelden kan tot 23 maart bij de balie of in het NessCafé tot 23 maart. Voor meer informatie: 010-2862760. UW TREKHAKEN SPECIALIST! Seat Ibiza III HB 3 drs. s» Bwj. mei 2002 Vanaf 382,- 15' Mazda 2 HB 5 drs. j Bwj. juni 2003 f i Vanaf 417,- ir Nissan Mitra HB 3 drs. 2Ü Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. g Bwj. juni 2004 f Bwj. sep. 2004 VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 37