Zuidpias dineren tijdens de 'Week'! Werken aan de weg Groenewegbrug afgesloten voor doorgaand verkeer: zaterdag 26 februari tot 15 april 2011 hoeqWiekbeH^u .Ml gemeente WEEK CJiiQ Zuidpias Springlevende Dorpen HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 2 MAART 2011 5 Doe mee van 14 tot en met 19 maart! In de week van de springlevende dorpen willen we graag van alles van je weten. Over werk, wonen, vervoer recreëren en veiligheid bijvoorbeeld. Dat doen we lekker interactief dus je kunt ons ook van alles vragen. Dat kan via Hyves, Twitter, Facebook en Linkedln. Of gluur even op onze website om te zien welke activiteiten er de hele week zijn. Hoeqwiekbenjij.nl Zuidpias sommige restaurants op verschil lende tijden dineren. Welke restaurants doen mee? Maandag 14 maart: - dinerdebatten bij Ons Dorp in Moordrecht om 18.00 en 19.30 uur - dinerdebatten bij Van der Valk in Nieuwerkerk aan den IJssel om 18.00, 19.00 en 20.00 uur Dinsdag 15 maart: - dinerdebat in Op Moer in Moerkapelle om 18.30 uur - dinerdebat bij La Baraque in Zevenhuizen om 18.30 uur Woensdag 16 maart - dinerdebatten bij Van der Valk in Nieuwerkerk aan den IJssel om 18.00, 19.00 en 20.00 uur Aanmelden Aanmelden voor de dinerdebatten kan via het aanmeldingsformulier op www.hoeqwiekbenjij.nl. Ook kunt u telefonisch contact opnemen met Irene Pekaar via 10180) 637 714 of stuur een mail met uw contactgege vens, de dag, locatie en tijdstip naar qwiek0zuidplas.nl. Als inwoner van Zuidpias kunt u zelf kiezen waar en wanneer u deelneemt. Wees er snel bij, dan heeft u nog keuze! Wilt u nu al meepraten over de toekomst van uw dorp? Kijk dan eens op de website www.hoeqwiekbenjij.nl en volg ons op Twitter, Hyves, Facebook, Linkedln en reageer direct op één van de stellingen. Zuideinde tijdens de spits, beide richtingen op, afgesloten wordt voor verkeer met uitzondering van bestemmingsverkeer, lijnbussen en fietsers. De bewoners van Oud Verlaat en het Zuideinde vallen onder bestemmingsverkeer. Buiten de spits is het Zuideinde opengesteld voor alle verkeer. Er wordt dan een adviessnelheid van 40 km/h ingesteld. Wat een uitkomst. De week van de springlevende dorpen valt samen met de Restaurant Week! Daarom doen wij u een uniek aanbod. Samen met een aantal restaurants uit Zuidpias nodigt de gemeente u als inwoner van Zuidpias uit om met ons te praten én te eten. Niet voor 25 euro maar voor 7,50 euro geniet u van een heerlijk meer- gangendiner, terwijl u met een aan tal andere Zuidplassenaren (onder leiding van een voorzitter) aan tafel praat over allerlei thema's die de toekomst van uw dorp raken. De restaurants hebben hiervoor aparte tafels ingericht en een spe ciaal menu samengesteld. U kunt in omleiding afsluiting üroene- wogbruq Zuidpias Tussen 6.00 en 9.00 uur kan er door autoverkeer vanuit Nesselande «gebruikt gemaakt worden van de fietsbrug en tussen 16.00 en 19.00 uur door autoverkeer Nesselande in. Het gebruik van de fietsbrug vindt plaats onder begeleiding van een verkeersregelaar. Daarnaast wordt een deel van de Wollefoppenweg opengesteld zodat verkeer vanuit Nesselande via Zevenkamp de wijk kan verlaten. Zuideinde afgesloten tijdens de spits Met de gemeente Rotterdam en de politie is afgesproken dat het Kijk voor de omleidingen op de website van de gemeente! Informatie Voor meer informatie over de werkzaamheden kunt u contact opnemen met Douwe Folkerts, afdelingcommunicatie van Gemeentewerken Rotterdam via telefoonnummer 010-4893439 of e-mail dj.folkerts0gw.rotterdam.nl. U kunt ook kijken op de web site van de gemeente Rotterdam, www.rotterdam.nl -> werken aan de weg -> Groenewegbrug. De fietsbrug die naast de Groenewegbrug ligt wordt in de ochtend- en middagspits een paar uur open gesteld voor autoverkeer. Volg Qwiek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5