Zuidpias Verkiezing Provinciale Staten 2 maart 2 maart 2011 Provinciale Staten ERKIEZINGEN gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 2 MAART 2011 Ter inzage Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Aanpassing straatnaam Algemene Plaatselijke Verordening Aangevraagde omgevingsvergunning Voor het overige is bij het wijzigingsptan voorat de bestaande situatie als uitgangspunt genomen. Het ontwerp-wijzigingsptan met de daarbij behorende verbeelding en bijlagen liggen met ingang van donderdag 3 maart 2011 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit loket is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 13.00 uur. Ook kunt u telefonisch contact opnemen met dit loket via telefoonnummer 0180-330 330. Het ontwerp-wijzigingsptan is ook in te zien op de website van de gemeente, www. zuidplas.nl (onder: Plannen Projecten -> Bestemmingsplannen in voorbereiding). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen op het ontwerp-wijzigingsplan naar voren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze sturen aan de raad van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw zienswijze kunt u een afspraak maken met de heer M. van Reede, telefonisch bereikbaar via 0180-639 984. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Hitland 2005" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een berging op het adres Groenendijk 263, 2911 BB te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/120). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 2 maart 2011 gedurendeóweken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 489. Op 1 februari 2011 heeft het college van bur gemeester en wethouders op advies van de commissie naamgeving het volgende besloten: Aanpassing van de straatnaam Van de Lindelaan in Burgemeester Van de Lindelaan. De aanpassing wordt van kracht op 1 februari 2011 en heeft geen invloed op huisnummers of postcodes. In 2007 is de straat vernoemd naar de overle den burgemeester C.H. van de Linde. Burgemeester Van de Linde was burgemees ter van de voormalige gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel van 16 september 1969 t/m 1 augustus 1983. De straatnaam werd vastgesteld ats: Van de Lindelaan. Dus zonder de toevoeging "Burgemeester". Het college van de gemeente Zuidpias is echter van mening dat de huidige situatie geen recht doet aan de verdiensten van de heer Van de Linde. Met uitzondering van deze straat zijn alle naar burgemeesters vernoemde stra ten in de gemeente Zuidpias voorzien van de toevoeging "Burgemeester". Op deze wijziging wordt tevens een consequente manier van naamgeving gehanteerd. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar in te dienen. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Bezwaarschriften kunnen binnen 6 weken na deze publicatie schriftelijk worden inge diend bij het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Zuidpias. Voor inlichtingen over het indienen van een bezwaarschrift kunt u contact opnemen met de afdeling Bestuurlijke en Juridische zaken; (0180) 639 804. ZEVENHUIZEN Ontheffing routering gevaarlijke stoffen Primagaz Nederland B.V., ontheffing route ring gevaarlijke stoffen in 2011. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnëmen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Standplaatsvergunning Lions Club Zevenhuizen, standplaatsver gunning voor het houden van een geranium- markt op 16 april 2011 in Zevenhuizen Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 491. Wilgenlaan 28 (2761 TM) Kappen boom (ontvangen 21-02-20111 Stemmen in Zuidpias met een stempas Iedere kiezer die op 18 januari jl. in de Gemeentelijke Basisadministratie persoons gegevens (GBA) van Zuidpias stond inge schreven, hebben wij medio februari 2011 een stempas toegestuurd. Met deze stempas kunt u in ieder willekeurig stembureau (1 van de 20 stembureaus) binnen Zuidpias uw stem uitbrengen. Houdt u er wel rekening mee dat u ook een legitimatiebewijs moet meenemen, dat maximaal 5 jaar verlopen mag zijn? Stemmen bij volmacht Kunt u niet zelf stemmen, dan kunt u dit nog door een ander laten doen via overdracht van uw stempas. - Uw gemachtigde moet een stempas van de gemeente Zuidpias hebben ontvangen; - Uw gemachtigde hoeft niet in hetzelfde stemdistrict als u ingeschreven te staan; - U moet beiden op de achterkant van uw stempas in het daarvoor bestemde vak een handtekening zetten. Dit kunt u tot en met vandaag doen; - Geef pas uw stempas aan een ander mee, nadat u zelf heeft ingevuld wie voor u gaat stemmen; - Uw gemachtigde kan uw volmachtstem uitsluitend gelijktijdig uitbrengen met zijn of haar eigen stem. - Hij/zij kan bijvoorbeeld dus niet eerst 's morgens zelf gaan stemmen en dan later Overzicht stemlokalen Zuidpias Provinciale Verkiezingen 2 maart 2011 Nieuwerkerk aan den IJssel Gemeentehuis 1 'Gemeentehuis 2 Woonzorgcentrum De Meander 1 Woonzorgcentrum De Meander 2 Basisschool Elim Hervormde Kerk De Bron Basisschool de Wingerd Comenius College Brede School Esse Zoom De Reisduif Zevenhuizen Hervormd Centrum 1 Hervormd Centrum 2 Dorpshuis Swanla Oud Verlaat Wijkgebouw de Vierkap Moerkapelle Dorpshuis Op Moer Zorgcentrum Beth-San Moordrecht Voormalig gemeentehuis Moordrecht IJsclubgebouw Postduivenv. De Gevleugelde Vrienden Zorgcentrum Moerdregt Raadhuisplein 1 Raadhuisplein 1 Boslaan 1 Boslaan 1 Van Beethovenlaan 31 Ringvaartlaan 16 2914 KM 2914 KM 2912 PA 2912 PA 2912 VK 2914 VJ Kroonkruid 107a, ingang Parkzijde 2914 TK Fresiaveld 20 2914 PN Donge 3 2911 CV Prinses Irenestraat 3 2911 AN Dorpsstraat 156 2761 AJ Dorpsstraat 156 2761 AJ Burgemeester Klinkhamerweg 86 2761 BJ Vlietkade 37 Raadhuisstraat 40 Kerkplein 1 Westeinde 1 Leliestraat 72 Sportlaan 1a Land voor Water 3 2761 DT (Zvh) 2751 AW 2751 EA 2841 BN 2841 BB 2841 EB 2841 NA Alle stemlokalen zijn toegankelijk voor mindervaliden. 's middags nog eens voor u gaan stemmen; - U moet een (kopie van een) legitimatiebe wijs van uzelf meegeven aan degene die voor u gaat stemmen! Als dit ontbreekt, kan uw stem niet worden uitgebracht. Uw legiti matiebewijs mag maximaal 5 jaar verlopen zijn. In totaal kan hij of zij dus maximaal drie keer stemmen: 2 keer voor een ander en 1 keer voor zichzelf. Als inwoner van de gemeente Zuidpias kunt u in alle bovenstaande stemlokalen uw stem uitbrengen. Op uw stempas staat het stemlokaal in uw buurt vermeld, maar U mag zelf bepalen waar u gaat stemmen. Let op: er zijn een aantal wijzigingen in de locaties van de stemlokalen. Er kan op uw stempas een ander stemlokaal vermeld staan dan u gewend bent. Afgelopen twee weken is in deze krant en op www.zuidplas.nl uitgebreid aandacht besteed aan wat u moet doen indien: U zelf niet in Zuidpias stemt, maar ergens anders in Zuid-Holland. Ueen.anderwilmachtigenomvoorute stemmen. U geen geldig legitimatiebewijs heeft.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6