TP GRENT voor Aanmelding voor audities SNOOT! geopend 100% scores voor biljarters Rivium Rotterdam Volleybal met lege handen uit Groningen Kijken naar moderne Kunst Gelijke punten voor gelijke teams Kramen huren voor Oranjefeest Kleding- en speelgoedbeurs voor Unicef Koude douche Zevenhuizen 1 Computer problemen? HART VAN HOLLAND ZE1/ENHUIZEN-MOERKAPELLE 9 MAART 2011 13 Biljarten Volleybal Schaken Tegenspartelen Badminton STARS NOT ONLY ON TELEVISION een zanger, heb je een band, wil je al heel lang eens je acrobatenkun- sten laten zien, heb jij een verbluf fende goocheltruc of wil jij zingen bij of spelen met een professionele huisband? Schrijf je dan in voor de audities. De inschrijving stopt op 1 april. Voor meer informatie en aanmelden: snoot@hotelvos.nl en www.hotelvos.nl. Zevenhuizen - Viswijvenkoor Sootjevisch won enige tijd geleden de eerste editie van het Main River Zang Con cours, dat plaatsvond aan boord van de Tour'malijn. Donderdag 3 maart mocht het koor de bijbehorende trofee in ontvangst nemen. Tijdens de volgende editie van het concours, in september, geeft Sootjevisch wederom acte de presence. Zevenhuizen - De zesde editie van open podium SNOOT! - Stars Not Only On Television - staat gepland voor zaterdag 14 mei in Theater Swanla. SNOOT! is een regionale talentenshow die inmiddels vijf suc cesvolle edities achter de rug heeft en georganiseerd wordt door de cul turele vereniging Hotel Vos. Voor de zesde editie is SNOOT! weer hard op zoek naar artiesten in alle vormen en maten. De show geeft elk jaar de kans aan zangers en zangeres sen, bandjes (pop, hardrock, funk, bigband), goochelaars, cabaretiers, stand-up comedians, dansers en danseressen (popdance, breakdance, streetdance, en andere vormen van dans), D-jays, V-jays en presentato ren om voor een groot publiek in een professionele show een act te laten zien en horen. De audities vinden plaats op dinsdag 5 en woensdag 6 april. Dus ben jij Moerkapelle - In de districtsbiljart- competitie hebben de teams van BV Moerkapelle goede resultaten geboekt, vier van de vijf teams be haalden de maximale score. In de driebandencompetitie behaalden zowel team 1 als team 2 een 100% score. Team 2 nam door dit resultaat de koppositie over van ONA uit Lek- kerkerk. Team 1 bezet in dezelfde competitie de vierde plaats. In de spelsoort Libre kwamen zowel team 3 als team 4 uit op een 100% score. Team 4 staat al de hele competitie aan kop en kan poulewinst bijna niet meer ontgaan. Team 3 nam in de C2-klasse de koppositie over van ONA. Alleen team 5 wist deze week geen maximale score te behalen, zij bezetten in de C5-klasse de voor laatste plaats. Met nog drie speel rondes te gaan liggen drie teams op kampioenskoers. In verband met de hervormingen in district Midden-Holland heeft bil jartvereniging Moerkapelle voor het komende seizoen nog enkele plaat sen open voor nieuwe biljartleden. Groningen - Rivium Rotterdam Vol leybal speelde zaterdag 5 maart de laatste competitiewedstrijd tegen de koploper van de A-league AB Groningen/Lycurgus. De koploper liet zich niet van de wijs brengen en wist dit duel met de setstanden 25- 22, 25-14, 21-25 en 25-21 met 3-1 winnend af te sluiten. Groningen verstevigt zijn kopposi tie, Rivium blijft steken op de derde plaats. Doordat BMC/SSS geen pun ten wist te halen, blijven de heren uit Barneveld op de zesde plaats staan en zijn de tegenstander van Rivium Rotterdam in de play offs die 12 maart beginnen. Zevenhuizen - Op initiatief van De Zeven Muzen verzorgt de Goudse kunsthistoricus Henk Lijding op woensdag 23 maart in de plaatse lijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen de derde lezing over beeldende kunst. Hierin worden de hoogtepunten van de beelden de kunst uit de negentiende en de twintigste eeuw behandeld. Met be hulp van voorbeelden, vooral uit de in kunsthistorisch opzicht revoluti onaire 20e eeuw, wordt een hand reiking gegeven om moderne kunst beter te begrijpen. Rode draad door deze, en de vorige lezingen, vormt de vraag 'wat is kunst'. De lezing begint om 20.00 uur; de bibliotheek is gevestigd aan de Dorpsstraat 87. Wanneer men de vorige lezingen gemist heeft, vormt dit geen bezwaar om de derde lezing te kunnen volgen. Aanmelden kan tijdens openingsuren in de bibliotheek, via 0180-638388, via zevenhuizen-moerkapelle@ bibliotheekdegroenevenen.nl of via 0180-631912. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Moerkapelle - In Op Moer werd vrijdag 4 maart de schaakwestrijd Moerka pelle 2-Hendrik-ldo-Ambacht gespeeld in klasse 2D van de RSB. Er werd een gelijkspel behaald. De eerste vier partijen eindigden in remise. Ad Voerman, Jan Blok, Kevin Bakker en André Nieuwlaat wisten zich niet door de verdediging van hun tegenstander te worstelen. Tim van Breda wist zijn voorsprong van een toren en twee pionnen te gen een paard en een loper uit te bouwen tot een vol punt. Marcel de Haan daarentegen moesteen nul in casseren. Het kwam aan op de laat ste twee borden, waar Freek Hof man en Arno Luinenburg een punt probeerden te sprokkelen. Freek had nog twee minuten op de klok, maar wist de partij remise te houden. Arno stond een kwaliteit voor, maar de stelling zat potdicht. Ook hier werd een gelijkspel genoteerd. Moerkapelle en Hendrik-ldo-Am- bacht bleken aan elkaar en gewaagd en de avond werd dan ook met een stand van 4-4 afgesloten. In de onderlinge competitie was de partij tussen Frits van der Starre en Jan Noorland snel afgelopen. Van der Starre gaf in het middenspel zijn dame weg, waarna Noorland een punt mocht noteren. Ook de par tij tussen Jojanneke Weijermars en Sander Marijt was snel beslist. Na een ruilvariant won Weijermars e een kwaliteit en gaf Marijt op. Maar ten Pilgram kwam tegen Maarten Vroegindeweij in de knel doordat hij niet gerokeerd had, wat uiteindelijk stuk- of stellingverlies tot gevolg had. Pilgram koos voor het laatste, maar een verlies was onafwendbaar. Gerard van Ommeren en Wouter Vroegindeweij speelden een span nende pot, met wederzijdse kansen. Remise was het reultaat. Wim Wes terman bleek een maatje te groot voor Henk Doornhein, die na een blunder een nul moest noteren. Zevenhuizen - Stichting Oranje Ze venhuizen is volop bezig met de or ganisatie van Koninginnedag 2011. T las een heel erg vervelend be richt Het Koornmolenbad gaat dicht Wordt dat besluit nog heroverwogen? Of zwemmen de oudjes op het droge? Harry de jong Verenigingen en instellingen nen nu al kramen huren. Voor meer informatie: Zevenhuizen - De jaarlijkse kinder kleding- en speelgoedbeurs voor Unicef wordt gehouden op donder dag 31 maart en vrijdag 1 april in de Ontmoetingskerk aan de Dorps straat. Inleveren van kleding en speelgoed kan op donderdag 31 maart van 9.00 tot 18.30 uur. De verkoop is op don derdag van 19.30 tot 21.00 uur en op vrijdag van 8.30 tot 11.00 uur. Van de opbrengst gaat tweederde deel naar de aanbieder, eenderde is bestemd voor Unicef. Voor meer informatie en prijslijs ten: 0180-633971, 633381of 06- 11480680. kun- www.oranjezevenhuizen.nl of direct bestellen via: kramen@oranjezevenhuizen.nl. Zevenhuizen - Team 1 van badmin tonvereniging Zevenhuizen speelde thuis tegen BC Ommoord 1. De he- rendubbel met Mathijs Dorrestijn en Ronald Luijtjes liep niet en ging in twee sets verloren. Linda Jansen en Rianne Wijers kregen geen grip op de damesdubbel en verloren ook hun partij. Het enkelspel van Luijtjes liep goed maar zijn tegenstander was net iets beter. Dame Jansen had een beetje pech, ook dit enkelspel ging verloren. Mathijs Dorrestijn en Rianne Wijers kwamen ook niet tot scoren: de achterstand liep op tot 6-0. Ook de mixpartijen brachten geen verlossing: een zeer teleurstel lende 8-0 was het resultaat. Computerhulp aan huis (geen gesleep met uw computer) 079 - 8888 259 www.parentportl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 13