Bij de makers van de betere bedden en matrassen Voordelen van een kast op maat GLOBAL klassieke böxspring verzorgingsbed 22 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUSDPLAS 9 MAART 2011 Inloopkasten De complete slaapkamer Slapen in eigen stijl Showroom en productie Vervoer en bezoek aan huis Gunstige prijzen Matras op maat Schuifdeurkasten Draaideurkasten koopavonden: Advies en service SLAPEN IN EIGEN STIJL Voordelen van een bed op maat zachter. De afgelopen jaren hebben mensen met allerlei klachten bij Global Bedden Et Matrassen aange- klopt. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht. Een matras, volledig op maat ontworpen, is all-in al verkrijg baar vanaf 850,-. "Mijn vader werkt zo'n 30 jaar in deze branche," vertelt adviseur Bart Hofman. "Hij is begonnen met het maken van matrassen op maat aan de hand van individuele gezondheids profielen." Sinds zijn zonen Bart en Rutger en neef Wim erbij zijn geko men, is dat uitgebreid naar complete slaapkamerinterieurs, inloopkasten en schuifwandkasten. Bart: "Ook zien we dat twijfelaarbedden weer volop in de belangstelling staan." Zelfs de verzorgingsbedden zijn prachtig om te zien. Deze zijn niet van andere bedden te onderscheiden Rutger Hofman en worden volledig in de eigen stijl van de klant ontworpen. Bart: "Het bijzondere is, dat we alles in eigen hand houden:Tiet advies, inmeten, productie en montage. Als klant vind je dat weer terug in het eindproduct." In de showroom in Moordrecht staan diverse bedden en boxsprings fraai opgesteld. Er is alle ruimte voor het proefliggen en ook kunt u een kijkje nemen in het atelier en bij de produc tie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf de moeite waard," benadrukt Bart. "Als klant wordt men betrokken bij de samenstelling van uw ideale bed. Klanten kunnen er zeker van zijn, dat het nieuwe bed duurzaam is, aan hun specifieke wensen voldoet en uitstekend zal bevallen." "Indien gewenst brengen we voor een juist advies een bezoek aan huis. Dat kan wenselijk zijn wanneer u niet in staat bent langs te komen. Daarbij is voor sommige mensen onze haal- en brengservice een fijne oplossing", zegt Bart. "In overleg wordt u door ons gehaald en weer thuisgebracht. De werkwijze van dit bijzondere be drijf levert ook nog een direct prijs voordeel op. "Het voordeel ten opzich te van merkbedden is bij ons al snel 20 tot 40 procent, daarbij voeren we als service de oude bedden of matras sen af", zegt Bart. "Klanten waarderen hoe we werken en bevelen ons aan bij familie en vrienden. Als u ons wilt be zoeken is het aanbevolen een afspraak te maken." Moordrecht - Nachtrust op maat en slapen in eigen stijl. Daarvoor bent u bij beddenspecialist Global Bedden Matrassen Et Kasten in Moordrecht aan het juiste adres. Global Bedden is een familie bedrijf waar de meubels op ambachtelijke wijze volgens de wensen van de klant gemaakt worden. In de loop der jaren heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot specialist in het maken van matrassen voor mensen met rugklachten. De keuze voor een bepaald type slaapsysteem is afhankelijk van veel factoren: lichaamsbouw, slaaphou ding en eventuele gezondheids klachten. Voor mensen met reuma tische en/of gewrichtsklachten is het van belang dat de matras drukverla- gend is. Bij mensen met onderrug klachten speelt de specifieke hard heid een rol en zijslapers kiezen vaak Bart Hofman Maatwerk voert bij Global de boventoon. Dat geldt ook voor kasten op maat. Eén van onze medewerkers komt bij u thuis inmeten, waarna met behulp van een tekenprogramma uw wensen en ideeën gevisualiseerd worden. Deze werkwijze wordt door onze klanten gewaardeerd en geeft vooraf een duidelijk inzicht in het eindproduct. Global biedt een uitgebreide collectie schuifdeurkasten. Alle kasten worden door ons ingemeten, volledig op maat gemaakt en gemonteerd. U kunt de mooiste combinaties maken met talloze kleuren en dessins, geheel passend in uw woning. Ook het interieur wordt op maat gemaakt en is in vele kleuren verkrijgbaar. De deurpanelen zijn in houttinten, decorkleuren en in gelakt glas verkrijgbaar. Uw eigen stijl op maat! Naast schuifdeurkasten maakt Global ook draaideurkasten. Zoals eerder vermeld worden alle kasten door ons ingemeten, volledig op maat gemaakt en gemonteerd. Deze kunnen worden uitgevoerd in diverse materialen, zoals hout, fineer of worden gespoten in zijde- of hoogglans kleuren. De inloopkast wint aan populairiteit. De praktische indelingen zijn van toe passing in nieuwe woningen, maar vaak zijn ook bestaande kamers om te toveren tot inloopkamer. De ruimte wordt maximaal benut en u kunt naar uw wens een ontwerp laten maken. Global kasten kunnen in iedere ruimte worden ingebouwd. In de slaapkamer, in de hal, in de werkkamer of bij de uitbouw van een dak. leder hoekje wordt zinvol benut. Hoekkasten, inloopkasten en zelfs kasten onder een schuine kap: de mogelijkheden zijn eindeloos. Uitstekend doordachte constructies, het gebruik van hoogwaardige mate rialen en aandacht voor elk detail staan aan de basis van comforta bele, praktische kastoplossingen, die in harmonie zijn met uw kamer. Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht tel.: 0182 375022 e-mail: info@slapenineigenstijl.nl consumentendagen: dinsdag t/m vrijdag 10 - 17 uur donderdag en vrijdag tot 21 uur Meer informatie is verkrijgbaar via www.slapenineigenstijl.nl Als u advies wenst en ideeën op wilt doen voor de inrichting van uw slaap kamer is een bezoek aan onze show room zeker de moeite waard. Voor een passend advies komen we, indien gewenst, bij u thuis. Als u vooraf een advies wenst, neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. Global kasten hebben een garantie van 15 jaar en op verzoek voeren wij als service eventuele oude meubels of kasten voor u af. Wim Hofman

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 22