Lunchspecialiteiten Tosti's Stevige lunch smuflerïj Uitsmijters Omelet Lunchbroodjes DRANKENSERVICE GOUDA Classique ciabatta 7.75 uit de oven met ham, kaas, bosui en tomaat geserveerd met een bolletje bieslookroomkaas en frisse salade Toppertje 8.75 een sandwichspies van boerenbrood, gesmeerd met bieslookroomkaas gerookte zalm,komkommer, ui, sla en mosterddilledressing Kukeleku 8.75 club sandwich met stukjes kipfilet, gebakken spek, rauwkost, sla, rode uienmarmelade en whiskycocktailsaus Toffe Trio 8.75 met een kroketje, gebakken eitje en een dagsoepje Zalm sandwich van geroosterd brood 9.75 gerookte zalm, Hollandse garnalen, venkelsalade, rode bietjes, verse gezouten chips en dillecrème Tosti kaas Tosti ham kaas Tosti Hawaï met kaas, hap! ananas en curry Tosti Tarantino met Cf ori/o, mozzarella. A, tomaat en basilicumpesto Tosti Tof met kaas en P$fiig gekruid gehakt Tosti Gouda rr.<*£ geitenkaas, bacon, appel er honing Tosti Viking met gergokte zalm, roomkaas er bosuitjes Tosti farmer Goudse bétegen kaas, gerookte k-ipfi/et, verse pesto rucola Tosti C'est la vie brie, spec, knoflook en /vitte druiven Trio van kroketten 8.; ruhdvfees, goulash en saté geserveerd met mosterd, mayonaise en 3 sneden brood Oostenrijkse schnitzel 13.' met gebakken uier., champignons,.paprika, gebakken eitje, frietjes en rcmouladesaus Onze enorme mammoetburger (jSOOgr) 14,; huisgemaakte burger op een mega sesambnpodje met sla, gebakken ui. gebakke n ei, 'ornaat, augurk, mamrncetsaus en frietjes Naturel Kaas Ham Ham/kaas Spek Spek/kaas Rosbief Fricandeau Tof met ham kaas spek en rosbief Champignons, kaas Boeren rr-'-t diverse groente, aardappel, spek, Gerookte zalm, dille, sjalot en bosui Salade IWIesclun 9 met roquefort, appel, walnoten, haricot- verts er babarr cooressing Salade gezond v 9 met diverse groenten, slasoorten, rauwkost, gemengd': noten, vergezeld met magere yoghurtsaus Oldtimer salade 10 salade met oude kaas, gebakken champignons, spek, tomatensalsa, crouton: en cocktail dressing Smoky fish salade 11 salade met gerookte zalm, geropkte heilbot, gerookte forel, ui, komkommer, witlof, spinazie, rucola en koriandercitroenmayonaise Little lobster salade 12 salade van rivierkreeftaaartjesi waterkers, radicchio, frissee, peultjes, fusilli pasta er romige citrus vinaigrette nam en kaas (keuze uit Waldkorn triangel, Ciabatta, //aisbol Italiaansebol Old Amsterdam 7.7 met oude kaas, plakjes bacon en een salade aangemaakt met mosterdmayonaise Vernieuwde huisgemaakte carpaccio 8.7 met gemengde sla, parmezaan, pijnboompitjes en dressing van balsarnico en verse pesto Tof Gezond 8.7 me' beenham, kaas, rauwkost, tomaat, ei en kruidenyoghurt dressing Gemekker 8.7 met een lauwwarm geitenkaasje, rauwkost salade, noning, druiven en spek Mediterraan 8.7 me» Serranoham, geroosterde groenten, verse basilicum, buffel '/lozerefla er, verse pesto Tex-mex topper 8.7 warm vlees van fricandeau met gebakken ui, champignons en pindasaus Toffe huisgemaakte hamburger 9.7 met uien, ■■yo, cur-y, gebakken eitje er. gemarineerde tomaten Prima polio 9.7 stukjes gebakken kipfilet in zoet prttig sausje met gebakken ui, champignons, paprika en verse kruiden Vitello tonato 9.7 gebraden dun gesneden kalfsmuis met tonijnmayonaise, rodekoolsalade, mesclunsla en balsamicodressing Zalm klassiek 9.7 gerookte zalm met een gesnipperd uitje, kappertjes, dille, gemalen peper en frisse crèmefrairhe en biesiookcrème Goed stel van gerookte vissoorten 9.7 heilbot, forel, zalm, vergezeld met garnaaltjes, komkommer, rode ui, augurk, rucola en mierikswortelenayonaise Mandje brood met diverse soorten smeersels Kalamata Olijven met mozzarella, cheriy tomaatjes en basilicum in Catalaanse extra vingine olijfolie Chefs Balletjes gehaktballetjes in pindasaus met gefrituurde vtjes en frisse komkommer Ambachtelijke bitterballen Bittergarnituur Bittergarnituur Bittergarnituur Van Dobben bitterballen Kaasstengels 8 stuks 10 stuks i 5 stuks 20 stuks 8 stuks 8 stuks Grote schaal warme nacho's rnet gesmolten kaas en huisgemaakte dip Grote schaal warme nacho's TOF met gekruid gehakt, tomatensalsa, quacemole, eremefraiche en huisgemaakte dip 6 Serrano bruschetta's rnet tomaat knoflook en olijfolie Healty plate di/erse rauwe groente, fruit er, rauwkost geserveerd met 3 dipsauzen en knoflookbrood Texasribs pittig gemarineerde gewokte ribbetjes geserveerd met bbqsau Kaasplankje Tof samengesteld met onze altijd vrolijke kaasboer /-rdy van de Farmshop in de Blauwstraat Kaasgarnie (12 stuks) stengels, puckies, mozzerellasticks en soufflés Luxe huisgemaakte tapas schotel Bereidingstijd 25 min.) (tot 22.00 uur) 10 stuks Luxe huisgemaakte tapas schotel Bereidingstijd 25 min.) (tot 22.00 uur, 20 stuks Willem en Marialaan 22 2805 AR Gouda Tel.: 0182-580499 E-mail: dickverboom@hetnet.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 32