W Mannenkoren bij Open Deur Dienst Wij hebben winterhanden/ sets ff* Historische finale Unity99 Dutch Open Karate Ondernemers RE:Sound Jongerendienst Walzangers laten Kristal volstromen Ook kunnen wij voor de opslag zorgen. Kom langs of bel voor meer informatie 0180 - 638011 BOVAG Karate Workshops Vanaf 382,- "5! Vanaf 417,- §- Vanaf 418,- Jf Vanaf €449,- J Vanaf 465,- 5 Vanaf 475,- HART VAN HOLLAND I NESSELANDEI 9 MAART 2011 49 UW TREKHAKEN SPECIALIST Seat Ibiza III HB 3 drs. g Bwj. mei 2002 Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Mkra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Gtroen C4 HB 5 drs. g Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB S drs. Bwj. sep. 2004 VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl Ommoord - In de Open Hof kerk aan de Hesseplaats wordt zondag 20 maart een Welkom Open Deur Dienst gehouden. Dominee Raat gever uit Ede spreekt over 'Kun je God zien?'. Muzikale medewerking wordt verleend door het christelijk mannenkoor De IJsselzangers en het Slikkerveers christelijk mannenkoor. Arjan Breukhoven begeleidt koor- en samenzang. De dienst begint om 19.00 uur, aanvang samenzang om 18.45 uur. Voor meer informatie: www. wel kom open deurdie nsten- ommoord.nl. Van links naar rechts Wouter Deijl, Fabrice de Boer en Balazs Flalmai. Nesselande - Tijdens de Dutch Open, welke plaatsvond in het weekend van 5 en 6 maart, heeft het karate team van Unity99 geschiedenis geschreven door ee" zilveren medaille te winnen op het onderdeel kata. B'J kata voert een karateka, voor eeri vijfkoppige jury, een schijnge vecht uit waarbij gebruik gemaakt w°rdt van spectaculaire technieken. Er wordt zowel individueel als in teamverband gestreden. Voor Unity99 wisten Wouter Deijl, Balazs Halmai en Fabrice de Boer zich tijdens de Dutch Open te plaat sen voor de finale; een geweldig prestatie van dit jonge drietal. In de finale was het team van Duitsland te sterk voor het team van coach Patrick van Daalen, maar in de toe komst zullen deze kanjers ongetwij feld nog van zich laten horen. Nesselande - Ondernemers- Club Nesselande organiseert voor donderdag 10 maart een OCN- avond, waar de leden kunnen meedoen aan diverse workshops. Jacco van den Berg van Van den Berg Training £t advies, verzorgt een workshop 'gesprekken voeren' waarbij te denken valt aan een in troductie-, correctie- dan wel slecht nieuwsgesprek. Barbara van de Bas van Barcoded gaat in op de moge lijkheden van het vullen van websi tes: hoe zorg je dat bezoekers snel informatie kunnen vinden op je site, waar moet je op letten als je teksten schrijft voor een website? Bij Bauke Jeroen van Vliet, van Eer- land Et Van Vliet Belastingadviseurs, kan een workshop 'Belastingen' ge volgd worden. De OCN-avond begint om 20.30 uur en vindt plaats in de kantine van OMHC aan het Marcel Duchamp- plein 810 te Rotterdam. Zaal open om 20.00 uur. De toegang voor leden is vrij. Aanmelden kan via info@on- dernemersclubnesselande.nl. Na af loop is er ruimte voor netwerken. De volgende OCN-avond staat gepland voor donderdag 26 mei. Nieuwe le den zijn welkom. Nesselande - In de Kerk in Nesse lande wordt zondag 13 maart een RE:Sound jongerendienst gehouden. Timo Hagendijk spreekt over 'Lijden, ziet God het wel?' De Re:Sound jongerendienst wordt gehouden in de Brede School aan de Robert van 't Hofstraat 10. Om 19.30 uur begint de dienst, de deur is open vanaf 19.15 uur. Na afloop is er een afterparty; de toegang is vrij. Nesselande- De Kristal stroomde 6 maart vol met Nesselanders die dit jaar het optreden van Shantykoor De Walzangers niet wilden missen. Elk plekje was bezet om gezellig mee te kunnen zingen. Het was volgens de bezoekers erg sfeervol en het reper toire zorgde ervoor dat de stemming er aardig in kwam. Er moest een flink aantal mensen teleurgesteld wor den, de uitvoering was binnen korte tijd uitverkocht. "Wellicht kunnen we door onze populariteit een tour maken door Nesselande", grapte één van de Shantyzangers.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 49