VAN DER SPEK 1 UITVAARTVERZORGING 30+ disco Stichting Dier Retour Dierencentrale Vrijwilligers helpen moeders in ontwikkelingslanden Zomerse kinderkledingbeurs Drukte op voorjaarskermis Brede School O nnP Herkenning en ontroering bij verteltheater I Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 0/0 - 52/ 60 16 „j 079 - 312 60 70 =m HART VAN HOLLAND I FAMILIEBERICHTEN 9 MAART 2011 51 up;. *cSj Uitvaartcentrum Van Der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel www.vanderspekuitvaart.nl Met respect en in stijl doen we wat van ons Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswijk Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Hammen kijk nu op onze nieuwe site www.hevanderhammen.nl Als het om vertrouwen en eerbied gaat! SHART VAN HOLLAND UITVAART Begrafenisverzorging voor Benthuizen 3B Hoek - Moerkapelle - Rotterdam - Ifjnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken SHOW ROOM GEDENKSTENEN Uitvaartverzorging van den Bogerd Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk WIJ verzorgen'. Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg DAG EN NACHT BEREIKBAAR jostbus 67 2665 ZH Bleiswijk O 8 O O - 3 3 724 3 3 Voorafgaand aan de disco is er een luchtige lezing over 'liefde in de lente'. De lezing wordt gehouden Rik Roelfszema in de ruimte van Wonio. toegang is vrij. Aanmelden is gewenst: nesselande30plusdisco@ 9mail.com. Gevonden Cypergrijze kat, Moerkapelse Zijde Moerkapelle. Donkergrijze poes, cyperse tekening op poten en staart, geen wit, circa acht maanden oud, Rottemeren Ze venhuizen. Voor meer informatie: 0184-661509 of www.dierretour.nl Gevonden Kater, cypers, Moerkapelse Zijde Moerkapelle. Kat, cyperss, Laan van Avant Gar de, Nesselande. Konijn, wit, rode ogen, staande oren, Papaverlaan Moerkapelle. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Regio - Van 13 tot en met 19 maart houdt ontwikkelingsorganisatie Simavi haar landelijke collecte in honderden gemeenten. Centraal in het werk van Simavi staan moeders in de armste gebieden van ontwikkelingslanden. Zij kunnen niet altijd veilig drinkwater geven aan hun kinderen, waardoor deze meer risico lopen op dodelijke ziektes als cholera en tyfus. Om wel veilig drinkwater te haien moeten moeders vaak uren lopen. Meer dan zestiendui zend betrokken vrijwilligers gaan tijdens de collecteweek zelf lopen met een collectebus om deze moeders te helpen. werken aan onderhoud ervan." Samen met moeders veilig drinkwater Directeur Rolien Sasse is erg onder de indruk van de inzet van de vrij willigers tijdens de collecte. "Dit jaar zijn er weer meer mensen die willen meelopen en zo een bijdrage leve ren aan het werk van Simavi voor moeders in Afrika en Azië. Zonder de steun van vrijwilligers zouden we deze moeders lang niet zo goed kunnen helpen. Basisbehoeften als veilig drinkwater en schone toilet ten zijn voor de allerarmsten geen vanzelfsprekendheid. Nog steeds sterven dagelijks duizenden kinde ren, omdat iets simpels als veilig drinkwater ontbreekt. We werken daarom altijd met de moeders sa men, door bijvoorbeeld te zorgen dat er een waterpomp in het dorp komt. En we trainen moeders zodat ze in de toekomst zelf verantwoor delijkheid kunnen nemen voor het Naast de collecte, organiseert Si mavi de komende weken nog andere activiteiten. Zo vertrok onze ambas sadeur Antje Monteiro onlangs naar Kenia om daar het werk van Simavi te bezoeken en het belang van veilig drinkwater met eigen ogen te zien. In maart zullen ruim achtduizend leerlingen meedoen aan de actie Wandelen voor Water, waarbij ze ook geld inzamelen voor waterpro jecten. De leerlingen krijgen daar naast les over het belang van water voor de gezondheid van mensen en de rol van moeders hierbij. Collectant gemist? Giro 300100 ten name van Simavi in Haarlem. Simavi zoekt nog steeds collectan ten. Voor meer informatie en aan melden: 023-5318055, ingrid.hafkenscheid@simavi.nl of www.simavi.nl. Nesselande - In het tijdelijke ge bouw van Het Tangram, bij Kind cluster II, op de kruising van de Laan van Avant Garde en de Laan van het Surrealisme, vindt op za terdag 26 maart van 9.00 tot 13.00 uur een kinderkledingbeurs plaats waar men terecht kan voor al lerhande tweedehands zomerkle ding en schoenen voor kinderen. Voor kleine kinderen is er een ruim en gevarieerd aanbod, maar ook grote jongens en meiden kunnen hun slag slaan. Het aanbod is der mate groot dat men, ook wanneer men wat later op de ochtend arri veert, nog goed kan slagen. Deur open om 8.30 uur. Parkeren voor de deur; metro op loopafstand. Nesselande - Flower Power! is het thema van de 30+ disco die op zaterdag 26 maart van 21.00 tot 0.45 uur gehouden wordt in De Kristal. Nesselande - Met een programma van meer dan twintig spelletjes en acti viteiten was er voor elk wat wils op de voorjaarskermis van de Brede School Nesselande, welke plaatsvond in de voorjaarsvakantie. "Ook niet-Nesselanders zijn van harte welkom", meent de organisa tie te moeten melden. De toegang bedraagt 10,- euro (met consumptie); wie flink uitgedost verschijnt betaalt 5,- euro. Op de vrolijke tonen van een echt draaiorgel konden rond de 350 kin deren zich vermaken in de hal, op de bovenverdieping en in de gymzaal van de school. Absoluut hoogte punt was het spookhuis, waar me nige deelnemer gillend of zelfs een beetje huilend van de schrik weer uit kwam. Andere topper was de wervelwind, waarin de kinderen alle kanten op geblazen werden. Ook het kussengevecht was populair en als de kinderen dan nog energie over hadden, konden zij zich uitleven op bijvoorbeeld de springkussens. Bre de school medewerkers en helpende ouders konden terugzien op een zeer geslaagd evenement. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.ni E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander houdt zondag 10 april een verteltheater met muzikale omlijs ting. Vijf personages, geboren rond de jaren dertig, vertellen over hun jeugd, school, eerste baan en hun eerste verkering. Er is herkenning en ontroering. Er wordt gelachen en veel gezongen. Echte Rotterdam mers hebben de voorstelling mede mogelijk gemaakt door hun verhaal- bijdragen. Een middag vol tekst en muziek dat in het tijdsbeeld past toen geluk nog heel gewoon was. De voorstelling begint om 14.00 uur in De Kristal. Aansluitend wordt een toepasselijk menu aangeboden door Restaurant Het Niesende Nijlpaard van Humanitas vanaf 16.30 uur. De toegang bedraagt 4,- euro voor het verteltheater, de mogelijkheid bestaat een combikaart te kopen voor 12,50, dan is het hete-bliksem- menu inbegrepen. Voor meer infor matie: 010-2862760.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 51