Zuidpias Hoe Qwiel zijn de ondernemers uit Zuidpias? im hoeqv9iekbe*Liu .Hl Vernieuwing beschoeiing Moerdijkstraat Moerkapelle gemeente Zuidpias Springlevende Dorpen Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 9 MAART 2011 -- In de week van de springlevende dorpen willen we graag alles van je weten. Over werk. wonen, vervoer, recreëren en veiligheid bijvoorbeeld. Dat doen we lekker interactief dus je kunt ons ook van alles vragen. Kom naar één van de dinerdebatten op 14,15 of 16 maart in Zevenhuizen. Moordrecht. Moerkapelle of Nieuwerkerk aan den IJssel. Schrijf je in via de website en prik een vorkje mee. Je kunt ons elke dag volgen via Hyves. Twitter, facebook en Linkedln. Doe mee! Doe mee van 14 tot en met 19 maart! Alle ondernemers in Zuidpias opgelet! Wat vindt u van het onder nemersklimaat in Zuidpias? Hoe kunnen we dit verbeteren? Hoe wilt u ondernemen in Zuidpias over 10 jaar? Laat van u horen tijdens de Week van de Springleven dorpen! Want in de Week van de Spring levende dorpen - van 14 t/m 19 maart - draait het niet alleen om inwoners. Ondernemers zijn min stens zo belangrijk. Want zonder bedrijvigheid in onze gemeente, is er weinig springlevends aan. Hoe zor gen we er bijvoorbeeld voor dat onze inwoners geld uitgeven in Zuidpias en niet naar Rotterdam gaan? Over dit en andere onderwerpen willen we met u in gesprek. Speciale oproep We doen een speciale oproep voor ondernemers in de recreatiesector. Van hen willen we weten of ze bij voorbeeld bereid zijn te investeren, zodat inwoners in hun eigen dorp kunnen sporten en uitgaan. Met andere ondernemers aan tafel Tijdens de 'week' kunt u op veel manieren uw stem laten horen. Misschien wel de leukste manier is door aan te schuiven bij één van de dinerdebatten (voor slechts 7,50!]. Het enige diner waar je met volle mond mag praten. En het leuke is dat u bij voldoende aanmeldingen van ondernemers kunt plaatsnemen aan de speciale ondernemerstafel! Maar ook als niet-ondernemer bent u natuurlijk van harte welkom. Vooraf aanmelden bij QWIEK is wel gewenst. De dinerdebatten Maandag 14 maart: dinerdebatten bij Ons Dorp in Moordrecht om 18.00 en 19.30 uur; - dinerdebatten bij Van der Valk Nieuwerkerk aan den IJssel om 18.00, 19.00 en 20.00 uur; OWK Dinsdag 15 maart: - dinerdebat in Op Moer, Moerkapelle om 18.30 uur; - dinerdebat bij La Baraque in Zevenhuizen om 18.30 uur; Woensdag 16 maart - dinerdebatten bij Van der Valk Nieuwerkerk aan den IJssel om 18.00, 19.00 en 20.00 uur. De belangrijkste maaltijd van de dag... Bent u toch meer een ochtendmens? Dan kunt u zich aanmelden voor een ontbijtje met de burgemees ter. Hij ontbijt van 14 tot en met 18 maart elke ochtend van 8.00 tot 9.00 op verschillende locaties. Daar gaat hij graag met u en andere Zuidplassenaren in gesprek. Aan deze ontbijten zijn overigens geen kosten verbonden. Dus meld u aan! Maandag 14 maart: De Zespunt ip Moordrecht Dinsdag 15 maart: Op Moer in Moerkapelle Woensdag 16 maart De Batavier in Nieuwerkerk aan den IJssel Donderdag 17 maart De Vierkap in Oud Verlaat Vrijdag 18 maart De Batavier in Nieuwerkerk aan den IJssel Meld u aan! Laat van u horen en meld u aan via het aanmeldingsformulier op www.hoeqwiekbenjij.nl of bel Irene Pekaar op (01-80) 637 714. Aanmelden via e-mail kan ook: qwiekSzuidplas.nl. Vermeld in uw bericht uw gegevens, de dag, locatie en tijdstip van uw voorkeur. Als inwoner van Zuidpias kunt u zelf kie zen waar en wanneer u deelneemt. Wilt u nu at meepraten over de toekomst van uw dorp? Kijk dan op de website www. hoeqwiekbenjij.nl en volg ons op Twitter, Hyves, Facebook, Linkedln en reageer direct op één van de stel lingen of doe mee aan de discussies. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaarop gave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. ''ethouder vari Gentplein 21, Moordrecht 2-kamerwoning (Portiekflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar: 7 april 2011 Huur: 299,26 Voorwaarden: Max. 1 persoon tot 27 jaar Max. bruto jaarinkomen 21.625,— heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier bij het 03 00 download het van de gemeen telijke website. Uw inschrijving moet 14 maart 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving]. Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeen tehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring Vanaf maandag 7 maart vernieuwt de gemeente de beschoeiing langs de watergang in de Moerdijkstraat. De onderbeplanting langs deze watergang wordt weggehaald en er worden enkele bomen gekapt Deze bomen zorgen namelijk voor beschadigingen aan de beschoeiingen. Na de vernieuwing van de beschoei ing brengt de gemeente opnieuw beplanting aan en worden nieuwe bomen geplant.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5