Zuidpias X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 9 MAART 2011 Ontwerp-bestemmingsplari 'Hombach' Vaststelling bestemmings plan Zelling Ver Hitland Nieuwerkerk a/d IJssel Vaststelling wijzigingsplan "Locatie Rijskade Nieuwerkerk a/d IJssel Bekendmaking Wet milieubeheer Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Ter inzage Het ontwerp-wijzigingsplan met de daarbij behorende verbeelding en bijlagen liggen met ingang van donderdag 3 maart 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het gemeentehuis is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur. Het ontwerp-wijzigingsplan is ook in te zien op de website van de gergeente, www. zuidplas.nl (onder: Plannen Projecten -> Bestemmingsplannen in voorbereiding). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen ophet ontwerp-wijzigingsplan naarvoren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze kunt u sturen aan het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw ziens wijze kunt u een afspraak maken met,de heer M. van Reede, telefonisch bereikbaar via (0180) 639 984. Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat het ontwerpbestemmingsplan "Hornbach" te Nieuwerkerk aan den IJssel met ingang van donderdag 10 maart 2011 gedurende zes weken ter inzage ligt. Inhoud van het plan Het plangebied is gelegen op het perceel aan de Hoofdweg 25a te Nieuwerkerk aan den IJssel tussen de rijksweg A20 en de Hoofdweg- Noord te Nieuwerkerk aan den IJssel. Hetontwerpbestemmingsplan bestaat uit een plankaart (verbeelding) en regels en gaat ver gezeld van een toelichting. De planologische doelstelling van het bestemmingsplan is de vestiging van een tuincentrum en bouwmarkt mogelijk te maken. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan met de daarbij behorende verbeelding en bijlagen liggen met ingang van donderdag 10 maart 2011 gedurende zes weken inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMR0.1892.Bphornbach-Ow01). Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocu menten.nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen op het ontwerpbestemmingsplan naarvoren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze sturen aan de raad van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw ziens wijze kunt u een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling VROM telefonisch bereikbaar via 0180 637 711. Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad van de gemeente Zuidpias bij besluit van 1 maart 2011 het bestemmingsplan "Zelling Ver Hitland" te Nieuwerkerk aan den IJssel heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het plangebied is gelegen tussen de Hollandse IJssel en de Groenendijk te Nieuwerkerk aan den IJssel, grenzend aan de bestaande buurtschap Ver Hitland. Het ontwerpbestemmingsplan bestaat uit een plankaart (verbeelding) en regels en gaat vergezeld van een toelichting. De planologi sche doelstelling van het bestemmingsplan is herontwikkelend van aard, waarbij bedrijfs activiteiten worden omgezet in woningbouw. Het ontwerp omvat in hoofdzaak nieuwbouw in de vorm van in totaal 35 woningen, waarvan 26 vrijstaande woningen en 9 appartementen, plus twee bestaande woningen. Terinzagelegging Met ingang van donderdag 10 maart 2011 ligt het raadsbesluit tot vaststelling en het vastge stelde bestemmingsplan "Zelling Ver Hitland" met bijbehorende stukken, gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Daarnaast zijn het vastestellingsbesluit, het vastgestelde bestemmingsplan met bijbeho rende stukken vanaf bovengenoemde datum digitaal raadpleegbaar op www.ruimtelij- keplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. BpZellingVH-VaOI). Het plan is ook te down loaden vanaf de .FTP server van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocumenten.nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www. zuidplas.nl). Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig tegen het ontwerpbèstem- mingsplan zienswijzen hebben ingediend beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen ziens wijzen hebt kunnen indienen maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wro of om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Nieuwerkerk aan den IJssel, 9 maart 2011 Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidptas maken op grond van arti kel 3.9a Wet ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van donderdag 10 maart 2011 het vastgestelde wijzigingsplan "Locatie Rijskade, Nieuwerkerk aan den IJssel" met bijbeho rende stukken ter inzage liggen. Het ontwerpplan voorziet in de wijziging van de bestemming "woondoeleinden" met de subbestemming vrijstaande woning naar een twee onder éénkapwoning, op het perceel hoek 's-Gravenweg Rijskade te Nieuwerkerk aan den IJssel. Ter inzage legging Het vaststellingsbesluit en het wijzigingsplan met bijbehorende stukken liggen met ingang van donderdag 10 maart gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal raadpleegbaar op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892.WpRijskade-Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de FTPserver van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocu menten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig tegen het ontwerpwijzgings- plan zienswijzen hebben ingediend beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kun nen indienen maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang-van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Nieuwerkerk aan den IJssel, 9 maart 2011 Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. Vergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning te weigeren: Stoeterij, fokkerij en pensionstal Parkzicht: uitbreidingsvergunning voor een stoeterij, fokkerij en pensionstal voor paarden op het perceel Hoofdweg Zuid 66, 2912 EE Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit ontwerpbesluit kunt u van 10 maart tot en met 20 april 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naarvoren brengen overeen ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u-een afspraak maken. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten Het Raadhuisplein op maandag 30 mei 2011 van 8.30 tot 9.15 uur af te sluiten in verband met een schoolreisje van openbare basis school Prins Willem Alexander; Tot plaatsing van het bord G12a aan het begin en G12b aan het eind van het Warmoezenierspad ten behoeve van het toestaan van bromfietsen op dit pad. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 9 maart 2011. Lees voor de mogelijkheid om.een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. ZEVENHUIZEN Bierhoogtweg 19b (2761 JH) Herbouwen bewaarplaats stat (ontvangen op 25-02-2011) Locatie Eendragtspolder Bouwen 4 verkeersbruggen (ontvangen op 28-02-2011) Locatie Noordeinde Swanlaweg Aanleggen uitweg (ontvangen op 24-02-2011) Rozenstraat 10 (2761 GG) Verwijderen asbesthoudende materialen (ont vangen op 24-02-2011) Rozenstraat 61 (2761 GH) Verwijderen asbesthoudende materialen (ont vangen op 24-02-2011) Wilgenlaan 36 (2761 TM) Uitbreiden dakkapellen (ontvangen op 01-03- 2011) Evenementenvergunning (wielerwedstrijden): Besloten wielerwedstrijden op 13, 20 en 27 maart, 11 25 september en 2 9 oktober 2011 in Zevenhuizen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6