-pdREhT BC IJsselbridge sluit derde competitieronde af Start kinderkoor JiA 1 - Justin Jacobse naar finale Herman Krebbersconcours Lenterit Skymasters Uitverkochte zaal voor Raar! Stoelmassage in bibliotheek Musical Jozef in première Computer problemen? HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 16 MAART 2011 19 Bridge Oecumenische avond gebeden voor Pasen Winst voor Troost Met de ANBO naar Groningen m Nieuwerkerk aan den IJssel - Herbert Berkhuysen en Karl Husmeijer zijn in de A-lijn met een percentage van 61,67 winnaar geworden van de zesde speelavond van de 3e competitieronde, welke gespeeld werd op maandag 14 maart. Op de tweede plaats eindigden Leo de Hoog en Virginia Harpal met 61,25 en derde werden Nel Vente en Marga Blok met 60,83. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Stichting Nieuwerkerkse Muziek school start vrijdag 18 maart met een koor voor kinderen tussen zes en tien jaar. Het koor staat onder leiding van Corry de Klepper. Er wordt gedurende tien weken weke- Nieuwerkerker Justin Jacobse speelde tijdens de voorronde de ver plichte stukken van Tchaikovsky en Romberg voor cello en werd op de piano begeleid door zijn broer Leon. Na afloop kreeg hij te horen dat hij Nieuwerkerk aan den IJssel - De twee voorstellingen van de voor stelling 'Raar!' van Jeugdtheater groep BRAINWave zijn uitverkocht. De voorstellingen vinden plaats op zaterdag 26 en zondag 27 maart. Centraal in de voorstelling staat Ho tel Cauly Flower. Dit hotel, gevestigd ergens in New York, krijgt bezoek van een aantal vreemde gasten. Deze gasten worden op hun beurt nogal verrast door het niet altijd even gastvrije hotelpersoneel, wat lijks drie kwartier gezongen. Eerst zullen er éénstemmige liedjes ge oefend worden, daarna ook canons en tweestemmige liedjes. Er wordt toegewerkt naar een presentatie Voor meer informatie: www.muziekschoolnieuwerkerk.nl was toegelaten tot de finale. Justin is incidenteel leerling van de Nieu werkerkse Muziekschool en maakt deel uit van het Leids Studenten Koor en van het Orkest Collegium Musicum. natuurlijk leidt tot een aantal niet alledaagse situaties. De 'cast' van Raar! In de B-lijn werden Trees Hoof- man en Wil van Rheenen eerste met 57,81, tweede werden hier Bep Meijer en Riet Overgaag met 54,17 en op de derde plaats eindigden Guus van Krevelen en Jan Mud met 53,65. Marijke Pel en Mimi Schurmann eindigden op de eerste plaats in de C-lijn met 59,9; tweede werden Ria Hilkhuysen en Joke Capitein met 58,33 en Loes Vink en Leo Hesseling werden derde met 51,56. In de D-lijn eindigden Hermine Vor- stenbosch en Willy van der Sluis.op de eerste plaats met 60; tweede werden Tonnie van Gerwen en Joke Vermeulen met 58,33 en op de derde plaats eindigden Annie Dul en Jan- nie Otterspeer met 57,92. Eindstand 3e competitieronde Jan de Jong en Rinus Scheele zijn winnaar geworden in de A-lijn met De Lenterit wordt verreden in de omgeving van Nieuwerkerk. Voor hen die eens kennis willen maken met een autopuzzelrit is er een beginners-reglement in de C-klasse. Voorafgaande aan de rit wordt uit leg gegeven omtrent het rijden van een puzzelrit. Wie voor het eerst meedoet, hoeft geen inschrijfgeld te betalen. Voor de A- en B-klassers geldt het NRF reglement 2000 en Nieuwerkerk aan den IJssel - Elma Verhoef is woendsdag 23 maart van 14.00 tot 15.30 uur in de bibliotheek om belangstellenden kennis te laten 58,25. Op de tweede plaats zijn geëindigd Jaap Zeedijk en Herman Holleboom met 57,58 en derde wer den Liesbeth Smit en Jacqueline Voerman met 55,78. In de B-lijn zijn Rennie Valentijn en Seia van den Berg winnaar gewor den met 56,2; de tweede plaats was voor Aad en Riet van der Knaap met 54,31 en derde werden Guus van Krevelen en Leo Heijdra met 52,85. De C-lijn is gewonnen door Ria Hilk huysen en Joke Capitein met 55,41; op de tweede plaats eindigden Ma rijke Pel en Mimi Schuurman met 54,23 en derde werden Nel Kooij- mans en Bep Vermaas met 53,75. Hermine Vorstenbosch en Willy van der Sluis zijn eerste geworden in de D-lijn met 56,2; op de tweede plaats eindigden Erna Aalberts en Hannie Kiekens met 55,66 en derde werden Joke Verstraten en Hanny Kruythoff met 54,38. het DRR reglement. Inschrijven kan op de avond zelf in Sportcomplex Parkzoom, bij zwem bad Het Polderpad, aan de lerse- straat 15 tussen 19.45 en 20.30 uur. Lidmaatschap van The Skymasters is geen vereiste voor het meedoen aan de rit. Voor meer informatie: 0182-374106 of www.skymasters.nl. maken met stoelmassage. "Stoelmas sage bevordert de doorbloeding en zorgt voor ontspanning en soepele spieren en gewrichten", aldus Verhoef. Kampen/Nieuwerkerk aan den IJssel - Op initiatief van de uit Kampen af komstige vioolbouwer André van Putten, werd zaterdag 12 maartin Kampen de voorronde van het 5e Herman Krebbers Viool- en Celloconcours voor ama teurs gehouden. De finale van dit landelijke concours vindt plaats op vrijdag 1 april in de grote zaal van Quintus in Kampen. De juryvoorzitter van de finale is violist Christiaan Bor. Nieuwerkerk aan den IJssel -Automobielclub The Skymasters opent het nieu we seizoen op vrijdag 18 maart met de Lenterit, de eerste van in totaal acht ritten die op het programma staan. Nieuwerkerk aan den IJssel - Circa honderd mensen werken al sinds vorig jaar aan de musical 'Jozef, laat je droom bestaan'; een megaproject van de Protestantse Gemeente Nieuwerkerk, dat binnenkort gerealiseerd gaat wor den. Na vorige successen met de musi cals 'Esther' en 'Mozes' staat nu de Bijbelse figuur 'Jozef' centraal: de man van de veelkleurige mantel, van de dromen die zoveel ergernis oprie pen en die het uiteindelijk tot on derfarao van Egypte bracht. Aan het project werken onder meer 43 koor leden en acteurs, een dertien leden tellend combo en een koor van 18 kinderen alsmede negen dames aan naaimachines die alle kleding ver zorgen en diverse decorbouwers. Uitvoeringen Het resultaat van al deze inspan ningen is te zien in het Ontmoe tingscentrum aan de Bospolder straat op vrijdag 8 april om 20.30 uur, zaterdag 9 april om 20.00 uur en op zondag 10 april om 14.30 uur. Op zondag is er een oppas voor de kleintjes. De toegang beedraagt 7,50 euro; kaarten zijn te bestellen via jozef.de.musical@gmail.com of via 0180-518801 of 0180-319829. Nieuwerkerk aan den IJssel - In Kerkgebouw De Bron aan de Ringvaartlaan 16 worden elke woensdag avondgebeden gehou den. Deze gebeden kenmerken zich door momenten van inkeer en verstilling, zingen, bijbellezing en gebed. Thema dit jaar is 'Hoop doet leven!'. De vieringen worden voorbereid en uitgevoerd door een werk groep met leden uit de Rooms- Katholieke St. Josephparochie en uit de Protestantse Gemeente te Nieuwerkerk aan den IJssel. De eerste twee avondgebeden vin den plaats vanavond, 16 maart, en 23 maart, respectievelijk met de kernwoorden 'duisternis' en 'ontmoeting'. Aanvangstijd is tel kens 21.30 uur. Jeu de Boules Nieuwerkerk aan den IJssel - De tweede avond van de dinsdag avond competitie bij Jeu de Bou les club Nieuwerkerk is gewonnen door Peter Troost. In een veld van vierentwintig deelnemers was hij de sterkste. Op de tweede plek eindige John de Vries en Willem Zwang werd derde. Ook in het tussenklassement estaat Troost eerste, Bakker tweede en van Reeuwijk derde. Deze drie spelers hebben tot nu alle partijen win nend afgesloten. De poedelprijs was deze ronde voor Sietse van de Hoek. Nieuwerkerk aan den IJssel - de reiscommissie van de ANBO heeft voor donderdag 24 maart een cul tuuruitje georganiseerd naar het Groninger Museum. Naast de vaste expositie kunnen de volgende tentoonstellingen bezocht worden: Het onbekende Rusland, Zilver in Groningen, de Vuurvogel en de gloednieuwe expositie Me Myself and I, van Chi Peng Photoworks. Er wordt per trein gereisd en er wordt gebruik gemaakt van el- kaars Voordeelurenkaart. Ook zijn er kortingsmogelijkheden voor de toegangsprijs. De groep verza melt om 9.00 uur bij het NS sta tion Nieuwerkerk aan den IJssel (Dorresteinzijde). Om 21.18 uur is men weer terug in Nieuwerkerk. Voor meer informatie en aanmel ding: 0180-318097. Ook niet- leden zijn welkom. Computerhulp aan huis (geen gesleep met uw computer) 079 - 8888 259 www.parentpc.nl De 'cast' van de musical Jozef.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 19