NieMo boekt grootste zege van seizoen Klikken mag Kampioentjes Clubkampioenschappen Barrracuda Eerste plaats voor Jeffrey van der Vliet DJ contest in 't Blok Nederlaag NieMo-vrouwen Herrie in 't Blok Aanhouding na mishandeling nieuwjaarsnacht 2.000 euro voor Jantje Beton HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJS5EL I 16 MAART 2011 37 Waterpolo dus klik snel naar: www.hartvanholland-online .nl Korfbal Zwemmen Judo Waterpolo Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeffrey van der Vliet nam zaterdag 12 maart deel aan de Nederlandse kampioen schappen in Eindhoven. De beste 28 judoka's van Nederland verschenen hier ten tonele. Van der Vliet viel* buiten de prijzen. De dag erna stond de Open West Brabantse in Wouw op het programma. Met minder ze nuwen liet van der Vliet zien wat hij in huis had. Met mooi en gevarieerd judo kwam hij probleemloos in de fi nale en won deze met een waza-ark Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet hebben zich goed weten te herpakken na de blamage van vorige week tegen ZPC Rotter dam. In Delft was degradatiekan-' didaat Wave het slachtoffer van de dadendrang van de Moordrechtse/ Nieuwerkerkse starteombinatiepï 4-14. Met Meivin Blokland in plaats van Sander Boer boekte NieMo, die geen beroep konden doen op Kevin Nele man en Jos van Tiel, de grootste zege van dit seizoen. "Dat was de winst van vandaag" constateerde Meivin Blokland. Blokland: "ledereen had een nare smaak overgehouden aan het verlies tegen ZPC Rotterdam. De jongens waren gebrand op herstel, dat merkte je al op de training. Mooi dat dat werd vertaald in een goed resultaat." NieMo speelt maandag 21 maart het restant van de bekerwedstrijd tegen GZC DONK in de kwartfinale van de districtsbeker uit om 21.15 uur. Er staan nog ongeveer zeven minuten op de klok. GZD DONK leidt met 2-6. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de zwemmers van Van Vliet Barracuda stond zondag 13 maart het eerste deel van Clubkampioenschappen op het programma. In het eigen Polder- bad stonden de 100m rugslag en de 100m schoolslag centraal en voor de jongere zwemmers de 50m voor deze onderdelen. Zowel door de jon geren als de oudere zwemmers wer den diverse felbegeerde persoonlijke records gezwommen, waarbij zwem ster Robin Pienaar haar oude record op de 50m rugslag verbeterde met maar liefst 18 seconden. Ook andere jonge zwemmers als Gilian Zwart, Michelle Davids, Ed ward Groot, Cornalijn Hazelbach en Ard Mommers zwommen dit week end grote pr's, waarmee zij beloond werden voor hun harde trainen. Het tweede deel van de Clubkampioen schappen staat gepland voor zondag 3 april, wederom in het Polderbad. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wiljan Anker, Femke Miedema, Tess Schuur man, David Spelt en Joran Moster, oftewel de F3 van CKV speelden zaterdag de kampioenswedstrijd tegen Reeuwijk F3 en wonnen met 5-0. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens het Frisfeest van zaterdag 19 maart in 't Blok wordt een 'Dj Contest' ge houden. Wie zijn of haar 'skilis' wil laten horen kan zich aanmelden via kelly.frisfeest@hotmail.com. Ge woon lekker komen dansen kan ook en dan gelijk even stemmen op je favoriete dj. Voor de winnende dj ligt een leuke prijs klaar. Het Fris- feest, dat duurt van 20.00 tot 24.00 uur is bestemd voor de jeugd in de leeftijd van twaalf tot vijftien jaar en, de naam zegt het al, er wordt al leen frisdrank geschonken. De toe gang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - De waterscouts De IJssel hebben af gelopen week gecollecteerd voor Jantje Beton. Jantje Beton heeft als doel dat kinderen vrij kunnen buiten spelen in hun eigen wijk. Met de goed gevulde collectebus sen, er werd ruim 2.000 euro op gehaald, poseerden de waterscouts bij clubgebouw 'Het Kraaiennest'. De scouts bedanken iedereen voor de inzet en giften. 'n plaats van over 'herrie' kon mis schien beter gesproken worden over trommelvlies strelende liederen met een flink opengedraaid volume', ge bracht door drie lokale bands. rooX' opende de live avond met pakkende covers, overgoten met ecn punkrock sausje. Vervolgens was het de beurt aan 'Oskoed Slot- ters', een punkrock band die vol- 9?ns de zanger 'helemaal vanuit Moordrecht' was gekomen om hier baar podiumdebuut te maken met Afgeschreven nummers in het En gels, Nederlands, Duits en zelfs een enkele in het Frans. Als laatste be trad metalband 'Stained Hurricane' het podium. De band trad voor het eerst op met de nieuwe zangeres. Het repertoire omvatte covers van verschillende metalbands, alsmede een eigen nummer en een passende metal versie van het 'a thousend mi- les' van Vanessa Carlton. Al met al een geslaagde, drukbe zochte avond in het jongerencen trum. 's-Gravenzande/Nieuwerkerk aan den IJssel - De recherche van Bu reau Westland heeft deze week een man uit Nieuwerkerk aan den IJs sel aangehouden in verband met een geweldincident in de nacht van Oud en Nieuw. Op 1 januari om 2.00 uur werd. op het Marktplein in 's- Gravenzande een 27-jarige man uit 's-Gravenzande mishandeld. De man kreeg klappen en verloor hierdoor twee tanden. Voor deze mishande ling heeft de politie een 39-jarige Nieuwerkerker aangehouden. De man heeft een verklaring afgelegd. Hij is inmiddels voorgeleid aan de rechter-commissaris en onder voor waarden vrijgelaten. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De vrouwenhoofdmacht van WSG NieMo-Van Vliet kon za terdag geen verschil maken tegen MNC Dordrecht. In zwembad Het Polderbad leed de ploeg van trainer/ coach Sander Boer de tweede thuis nederlaag van dit seizoen: 3-4. Desondanks handhaven de Moor- 'Trommelvlies strelende liederen met een flink opengedraaid volume' drechtse/Nieuwerkerse waterpo- op de maandelijkse live-avond in 't Blok. losters zich in de top drie. Met nog vijf speelronden te gaan is de span- Nieuwerkerkaan den IJssel-Scheurendegitaren, opzwepende drums en flink ning groot in de eerste districts- versterkte zang lijnen, kortom, een flinke bokherrie. Dat was wat er zaterdag 5 maart in 't Blok uit de speakers knalde. klasse. ZVL is de zekere kampioen, maar daaronder wisselen de teams wekelijks van positie. Tegen Dordrecht kon Sander Boer niet beschikken over Denise Boere- boom die vorige week tegen Kemp vis van onschatbare waarde bleek te zijn. "Uiteraard hadden we met haar meer kans op winst gehad," zei San- der Boer. "Maar we hadden nu ook kunnen winnen," vond de oefen- meester. "We hebben verzuimd af het te maken. De kansen waren er." .ZEEYCIKEMf ISSMPfE USSEl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 37