I h O nnP Johanna Christina Hordijk - Quint HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 16 MAART 2011 39 - Joke - Joke Hordijk Joke Hordijk-Quint Anna Louisa van Reeuwijk-de Bruin - Annie - Als het om vertrouwen en eerbied goat! Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 west Gedenktekens Zegwaartseweg 4A SIH ART VAN HOLLAND wmm Dierencentrale Opbrengst collecte Dierenambulance Te snel voorbij, de vele dromen. Oneerlijk is het lot, dat nu is gekomen. Ondanks haar strijdlust, vertrouwen en optimisme is, veel te vroeg, op 57-jarige leeftijd overleden Cees Roel en Lisette Marleen en Ronnie Lizzie Barros Moussie Gouda, li maart 2011 Corresponden tieadres: Wethouder Kreftlaan 12 2761TZ Zevenhuizen Liever geen bezoek aan huis Woensdag is in rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 17 maart om 11.00 uur in de aula van crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de plechtigheid is in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. Joke hield van witte, roze en paarse bloemen. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve schoondochter, onze schoonzuster en tante Ma Hordijk Bertha en Maarten Lea en Bas Noor Linda en Koen Fransien en Paul Peter en Angela Laura, Megan, Ralph Zevenhuizen, 11 maart 2011 Het bestuur van w Groeneweg is ontsteld door het toch nog plotselinge en veel te vroege overlijden van Joke is vele jaren actief geweest als barmedewerkster en is als dank daarvoor benoemd tot Lid van Bijzondere Verdienste. Wij verliezen in Joke een zeer enthousiast en geïnteresseerd verenigingsmens Wij wensen Cees, Roel en Marleen en hun partners veel sterkte met het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Bestuur w Groeneweg Lichtstad met uwpaarlen poorten Wond're stad zo hoog gebouwd Daar zal ik mijn Heer ontmoeten Luist'ren naar zijn liefdestem. Daar geen rouw meer en geen tranen In het nieuwJeruzalem. Bedroefd omdat wij afscheid moesten nemen, maar dankbaar voor alle zorg en toewijding voor allen die haar dierbaar waren, geven wij kennis dat na een langdurige ziekte toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma 23 september 1946 14 maart 2011 Wij koesteren onze dierbare herinneringen aan haar. Piet Robert Jan en Georgina Valerie, Fabiënne Liane en Peter Julian, Michelle Mr. P.D. Kleijlaan 11 2912 EJ Nieuwerkerk aan den IJssel Geen bloemen. Annie is thuis, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in De Bron, Ringvaartlaan 16 te Nieuwerkerk aan den IJssel, vrijdag 18 maart van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 19 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op begraafplaats Essehof, Kerkhofpad 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant Johannahoeve, 's-Gravenweg 347 te Capelle aan den IJssel. Onze bijzondere dank gaat uit naar hei personeel van De Vierstroom Dr. De Heer en fysiotherapeute Elly Drost. UITVAARTVERZORGING H.E. van der Hammen KIJK NU OP ONZE NIEUWE SITE W W W H E V A N D E R H A M M E N N L Wij verzorgen: Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg DAG EN NACHT BEREIKBAAR Postbus 67 2665 ZH Bleiswijk 0800 - 33 724 33 Uitvaartverzorging van den Bogerd 1 Jeanne Matze-Koch Zorgverlening tot in het kleinste detail I k Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Marian v.d. Bogerd •Kind GRAFMONUMENTEN - SIERADEN - URNEN RESTAURATIE - VERVOLGINSCRIPTIE Het vcrtro uw de familiebedrijf 2712 PM Zoetermeer Tel: 079 - 341 62 27 www.westgedenktekens.nl zoetermeer@westgedenktekens.nl Openingstijden toonzaal maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 Zaterdag van 10:00 tot 16:00 Tevens thuisbezoek mogelijk Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: 4 1 verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. p Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Vermist Poes, zwart, witte borst, buik, sokken, streep op voorhoofd, witte staart punt, vlek op achterpoot, Batavier laan Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Reu, rottweiler, zwart-bruin, zon der staart, ketting om, Gladioolveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, cypers, Moerkapelse Zijde Moerkapelle. Kat, rood, met veel wit, rode streep op kop, stip op rug en rode staart, Noordeinde Waddinxveen. Poes, grijs effen, Schielandsingel Ze venhuizen. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Regio - De onlangs gehouden col lecte voor de Dierenambulance Gou da en omstreken heeft in de regio 16.477,66 opgebracht. De organisa tie bedankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. li

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39