Zuidpias E3 Inzameling snoeiafval in de gemeente Zuidpias gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 16 MAART 2011 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Vaststelling 'mandaat regeling februari 2011' Bekendmaking addendum Nota Bijzondere Bijstand 2010-2011 (dit zijn degenen die direct in hun belangzijn getroffen], mogelijk tegen dit verkeersbe- sluit bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders en wel binnen 6 weken nadat de vergunning aan de aanvrager bekend is gemaakt. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend bij bur gemeester en wethouders om een verzoek totvoorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 488. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: - met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Zuidpias West" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een luchtwasser aan de Bierhoogtweg 19b, 2761 JH te Zevenhuizen (BR/2010/118). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 16 maart 2011 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuid plas, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Bestuit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer - Sherman Concetion (Eneco), Afleveringsstation 701146, Zaaipad 2, 2761 KD Zevenhuizen, voor het verwijderen van een afleveringsgasstation van 250m3m/h. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders hebben de volgende maatwerkvoorschriften opgelegd: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: - V.O.F. Autoschade A. van der Kraats Zn., Bredeweg 96, 2761 KB Zevenhuizen. - Garage Schmidt B.V., Dorpsstraat 38, 2761 AE Zevenhuizen. De maatwerkvoorschriften kunt u van 17 maart tot en met 28 april 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Rechtbank 's-Gra- venhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak. nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. GEMEENTE ZUIDPLAS Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 8 maart 2011 de 'mandaatregeling febru ari 2011' heeft vastgesteld. Dit besluit treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. Het besluit ligt ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, raad huisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een afschrift van het besluit is tegen betaling van leges te verkrijgen. Tevens is het besluit te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. Het college van burgemeester en wethou ders heeft het addendum (bijlage) op de Nota Bijzondere Bijstand 2010-2011 op 8 maart 2011 vastgesteld. Het addendum geeft aan hoe de gemeente Zuidpias omgaat met de verstrek king van de categoriale bijzondere bijstand voor chronisch zieken en gehandicapten. Het addendum Nota Bijzondere Bijstand 2010-2011 treedt met terugwerkende kracht per 1 januari 2010 in werking en ligt ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het addendum is ook te raadplegen op de website van de gemeente. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift ervan verkrijgen. Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Werk en Inkomen, tel. (0180) 330 300. Snoeiafval kunt u het hele jaar door tijdens de openingstijden brengen bij de afvalbrengstations in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen. Om op zaterdagen tijdens het snoeiseizoen lange wachttijden op de afvalbrengstations te voorko men, is er op de gemeentewerf in Nieuwerkerk en in Zevenhuizen een aparte groenplaats ingericht waar aanhangwagens kunnen worden geleegd. Op de gemeentewerf kan alleen snoeiafval worden aangeboden, voor het aanbieden van al uw andere afval kunt u uiteraard op het afvalbrengstation terecht. Kraakperswagens Om de wachttijd op het afvalbreng station van Nieuwerkerk aan den Jssel verder te verkorten worden er, net als in het najaar van 2010, kraakperswagens ingezet. Wat kunt u aanbieden Al uw tuinafval, zoals snoeiafval en bladeren, kunt u in de kraak- perswagen kwijt. Materialen zoals hout, ijzer en kunststof uit de tuinen behoren hier niet toe! U dient het groen dan ook zonder plastic zak af te leveren. Snoeiafval dat aangebo den wordt in kruiwagens, zakken e.d kan op aanwijzing van onze medewerker in de kraakperswagen worden gegooid. Let op! Snoeiafval dat wordt aan geboden met een aanhangwagen kan worden doorgestuurd naar de gemeentewerf. Inwoners van de kern Nieuwerkerk aan den IJssel kunnen klein snoei afval, zoals takjes, onkruid en blad ook wekelijks aanbieden op de huisvuilophaaldag, mits dit wordt aangeboden in de groene tuinaf- valzak die verkrijgbaar is bij de supermarkten in Nieuwerkerk aan den IJssel. Data en locatie kraakperswagen De kraakperswagen staat zater dag 19 en 26 maart op de volgende plaatsen: 19 maart van 9:30 uur tot 12:00 uur Goudmos (nabij gymzaal). Van 13:30 uur tot 16:00 uur lersestraat (parkeerplaats zwembad). 26 maart van 9:30 uur tot 12:00 uur kruising van Heugtenlaan /Bermweg (nabij kinderdagverblijf). Van 13:30 uur tot 16:00 uur Schoolstraat (nabij Vijverzicht). Op deze dagen kunt u op boven staande tijden met aanhangwa gens terecht op de gemeentewerf aan de Eerste Tochtweg 9b (naast afvalbrengstation). Uiteraard kunt u ook uw snoeiafval aanbieden op het afvalbrengstation deze is op werkdagen geopend van 12:00 uur tot 16:00 uur en op zater dag van 10:00uurtot16:00uur. Inwoners van Moordrecht kunnen hun groot snoeihout om de twee weken op zaterdag brengen bij Kraan groenvoorziening. De takken hoeven niet te worden ingekort, maar mogen niet dikker zijn dan 15 cm. Legitimatie blijft verplicht op de locaties en bij het afvalbreng station. Hier kan naar gevraagd worden!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 7