klikken mag Zuidpias Zonwering ft Kozijnen: Golfclub Hitland presenteert jong, enthousiast én kennis van zaken nieuwe naam Netwerkavond vrouwelijke ondernemers Knaap Maatwoningen gaat naar de 'beurs' klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl min HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID\ 30 MAART 2011 29 fir Tan otni Jriltit iltitufe Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Voorzitter Hans Wognum snijdt met Christel Noorland, clublid van het eerst uur, de taart aan. Nieuwerkerk aan den IJssel - Traditiegetrouw opende Golfclub Hitland het seizoen met de wedstrijd 'Onze Eerste'. Een speciaal tintje aan deze wed strijd gaf de naamswijziging van de golfclub. 'Onze Eerste' was het goede mo ment om met de nieuwe naam naar buiten te treden. Hans Wognum, voorzitter van de club, hierover: "Het recreatieschap, de golfschool en de golfbaan heten Hitland, het restaurant heet Hit. Gedurende de afgelopen achttien jaar was er altijd de uitleg nodig, dat onze club met de minder bekende naam Golfclub Van Rijckevorsel op golfbaan Hit land haar thuisbasis heeft. Dat is nu voorbij: een nieuwe naam, nieuw logo en nieuw elan." Voor aanvang van de wedstrijd kre gen de deelnemers een kopje koffie aangeboden en twee golfballetjes met het nieuwe logo. De wedstrijd werd gewonnen door Greta den Hertog. Na de prijsuitreiking was er voor alle 75 deelnemers en overige bezoekers een stuk feestelijke taart. Samen met clublid van het eerste uur, Christel Noorland, sneed Hans Wognum de taart aan stukken. Een prachtige start voor'een club met traditie, sportiviteit en gezelligheid. Informatie: www.golfclubhitland.nl. Gouda - Vrouw en Busyness Groe ne Hart houdt maandag 11 april een netwerkavond voor vrouwelijke on dernemers. Tijdens de avond wordt nader ingegaan op het maatschap pelijk betrokken ondernemen en op de mogelijkheden die er liggen voor de vrouwelijke ondernemer. Naast een lezing over. dit onder werp wordt door drie leden vanuit hun bedrijven een korte presentatie geven over hun manier van maat schappelijk betrokken ondernemen. Tijdens de avond is tevens volop gelegenheid tot netwerken. Aan melden kan via info@vrouwenbu- syness.nl; voor niet-leden bedraagt de toegang 15,- euro. Voor meer informatie: www.vrouwenbusyness.nl. Utrecht/Rotterdam - In de Jaarbeurs vindt van vrijdag 7 tot en met zondag 3 april de Bouw- en Verbouw Beurs plaats, waar gemiddeld 20.000 mensen op af komen. Na het succes van vorig jaar is Knaap Maatwoningen dit jaar ederom op de beurs aanwezig en wordt groter uitgepakt dan vorig jaar. Win een brainstormsessie In de stand, waar men welkom is voor informatie, is tevens de architect aanwezig met wie een 'brainstormsessie' gewonnen kan worden. Een uitgelezen mogelijk heid om uw bouwplannen met een echte bouwkunstenaar te be spreken. Neem uw bouwplan dus 5|vast mee naar de beurs! Beursactie Daarnaast heeft Knaap Maatwo ningen een beursactie waarbij een financieel aanbod gedaan kan worden, dat veel voordeel op kan leveren. Knaap Maatwoningen biedt be langstellenden op de beurs tevens de mogelijkheid om een kijkje ach ter de schermen te nemen. In de stand is een presentatie te zien van de loop van bouwprojecten; van maquette tot oplevering. Via het interactieve scherm kan men tevens door de diverse projecten 'bladeren'. Standaard warmtepomp Sinds januari levert Knaap Maat woningen de woningen op meteen EPC van 0,6. Graag vertelt men op de beurs alles over de standaard warmtepomp en over de verhoog de isolatiewaarden welke Knaap Maatwoningen standaard toepast in iedere particuliere villa. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Zevenhuizen - Bas van der Ploeg is het toonbeeld van een jonge, ge dreven ondernemer. Zijn enthousi asme werkt aanstekelijk en er zijn maar weinig acquisitiegesprekken die hij niet in een opdracht omzet. Van der Ploeg startte precies een jaar geleden met zijn bedrijf Zuid- plas Zonwering Et Kozijnen. Inmid dels is het een gevestigde naam aan het worden. "Onze opdrachtgevers komen niet alleen uit Zevenhuizen of één van de andere dorpen in de gemeente Zuidpias, maar eigenlijk uit het hele Groene Hart. Wij val len op omdat we kwaliteit leveren wensen, spreken alle mogelijkheden door en spelen vervolgens in op de behoefte. Bij dit eerste gesprek ne men wij de maten op, om vervolgens snel met een eenduidige offerte te komen. Als een klant akkoord gaaty dan volgt nog een precisiemeting. In de uitvoering van het werk zijn wij al even nauwkeurig. Zuidpias Zonwering Et Kozijnen werkt snel en netjes, houdt rekening met de omgeving (huisdieren, kinderen) én laat het werk óok schoon ach ter. Opdrachtgevers hebben weinig omkijken naar de werkzaamheden. Ze hoeven alleen maar te genieten van het eindresultaat. En mocht er ondanks-de goede zorgen toch iets gebeuren, dan staan wij altijd klaar om een probleem op te lossen." Breed assortiment Het assortiment van Zuidpias Zon wering Et Kozijnen is breed. "Onze kozijnen (kunststof, aluminium en hout) onderscheiden zich in kwa liteit en prijs. Voor buiten leveren wij knikarm- en uitvalschermen, sereens, rolluiken, serrezonwering, markiezen, terrasoverkappingen en windvaste zipscreens. Voor binnen hebben wij jaloezieën, horsystemen en rol-, vouw- en veluxgordijnen. Op www.zuidplaszonwering.nl staat een flink aantal voorbeelden van producten die wij leveren. Via de site is een contactformulier in te vullen. Mensen die interesse hebben .in onze dienstverlening kunnen ook mailen (info@zuidplaszonwering. nl) of bellen: 06-25504145." Maak kans op vrijkaarten Kans maken op vrijkaarten voor de beurs kan door aanmelding via www.knaapmaatwoningen. nl. Knaap Maatwoningen is op de beurs te vinden in stand 11.C07. en echt plezier hebben in ons werk. Onze aanpak is vernieuwend: wij maken er een uitdaging van om een goed product te verkopen en een langdurige relatie op te bouwen met de klant. Dat doen we door uitstekende service en aftersales te bieden." Nauwkeurig werk Zuidpias Zonwering Et Kozijnen le vert alles op haar vakgebied: "Kwa liteitszonwering voor binnen en buiten en kozijnen in alle soorten en maten. Een adviesgesprek is altijd vrijblijvend én levert een opdracht gever soms verrassend nieuwe in zichten op. Wij inventariseren de

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29