klikken mag Schoonzussen zetten juwelierstraditie voort toekomstgericht met Nesselande BV levert woningcreativiteit op maat klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 6 APRIL 2011 31 Juwelier Van Someren krijgt nieuwe eigenaren Installatiebedrijf Kruit werkt .«JCT"*""* willen we graag behouden." Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. /Vim Looije, directeur van Nesselande BV: "Comfort en creativiteit, dat is in feite wat wij onze klan ten bieden BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is een spannende tiid voor de 35-iariae brochure uitqeqeven met nieuwe duurzame middelen "Wij ontwerpen duurzame instal laties.die zonne-energie, lucht- en of aardwarmte op een zo efficiënt mogelijke manier benutten. Onze systemen leveren bij het gebruik van één kilowatt elektrische energie 4 tot 5 kilowatt thermische energie. Een behoorlijk rendement dus", vertelt duurzaamheidspecialist Rene Jansen van Installatiebedrijf Kruit. Sinds de verhuizing een jaar geleden van Veenweg 6, naar Veen- weg 2 in Moordrecht is het bedrijf aandacht gaan besteden aan het gebruik van natuurlijke bronnen. Diverse installaties die Kruit aan biedt maken op een slimme ma nier gebruik van aardwarmte. De Warmtepomp is een systeem dat laagwaardige grondwarmte omzet in bruikbare warmte voor de ver warming van een gebouw en/of het verwarmen van tapwater. Bij in stallatie wordt gemiddeld honderd meter diep de grond in geboord, om vanuit dat gebied de thermische energie te onttrekken. "Hiermee kunnen we op een duurzame ma nier in combinatie met bijvoorbeeld het vloerverwarmingsysteem niet alleen verwarmen, maar ook koe len", zegt Jansen. Kruit ontwerpt en dimensioneert voor dit systeem zelf het zogenaamde bodemwarm- tewisselaarsysteem. "Hiermee kun nen we een behoorlijke efficiëntie slag maken en zodoende behoorlijk op de aansluitkosten van het sy steem besparen. Wij zijn een van de weinige installatiebedrijven in Nederland die deze systemen ook zelf ontwerpen. Ook bieden wij een advies op maat bij de aankoop van onze installaties", vertelt van Leeu wen. Bedrijfsmatig kan er een subsidie aangevraagd worden om de duur zame installaties aan te schaffen. Een adviseur begeleidt de klanten met het aanvragen van de juiste subsidie en adviseert bij de aan schaf. "Bij ons is de wens van de klant een belangrijke factor, maar met de huidige middelen kijken we ook verder en denken we aan de toekomst", aldus van Leeuwen. Moordrecht - Installatiebedrijf Kruit heeft het afgelopen jaar een duur zaamheidslag doorstaan. Directeur Sjaak van Leeuwen is zeer te spreken over de nieuwe ontwikkelingen binnen het bedrijf. 'We ontwerpen syste men die niet alleen milieubewustzijn, maar ook een rendement opleveren. Huidige klimaatsveranderingen eisen een vorm van bewustwording en als bedrijf hebben wij hiervoor de juiste middelen ontwikkeldaldus van Leeu wen. Moordrecht - Nesselande BV opende onlangs de deuren van de nieuwe showroom en werkplaats aan de Zuidbaan 589. Hier vindt men alles op het gebied van woningcreativiteit onder één dak. Van Italiaanse designkeukens tot moderne badkamers en van kunststof raamkozijnen tot complete serres. Alles onder één dak Wim Looije, directeur van Nesse lande BV: "Klanten kunnen met hun ideeën tot en met de realisatie van al hun woonwensen bij ons terecht zonder dat ze van meerdere leve ranciers afhankelijk zijn. Onze uit gebreide kennis van woningbouw en -verbetering, hoogstaande kwa liteit van producten en diensten, een realistische planning, levering onder garantie en service in eigen beheer zijn zaken waar klanten be hoefte aan hebben." len kunnen wij de problemen via ons eigen aannemingsbedrijf zelf oplossen". De showroom op bedrijventerrein Gouwepark is van maandag tot en met zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en buiten die tijden op afspraak. Voor meer informatie: www.nesselandebv.nl. Toonzaal In de sfeervol ingerichte toonzaal staan diverse keuken- en badka meropstellingen met topmerken als Cesar, Siemens, Smeg, Villeroy Et Boch en Hans Grohe én kozijnmo dellen van-het merk Kroon Kozijn opgesteld, maar: "Er is natuurlijk veel meer mogelijk dan wij in onze nieuwe showroom kunnen tonen", aldus Looije. "In de meeste geval- brochure uitgegeven met nieuwe trends voor de zomer", vertelt Mir jam. Het assortiment van juwelier Van Someren is zeer breed. "We hebben voor ieder wat wils. Voor kinderen, vrouwen, maar ook voor mannen. Van zilveren oorbelletjes tot en met exclusieve sieraden. Voor alle gelegenheden hebben we een leuk cadeau", aldus Jacqueline. Klanten dje niet weten wat ze precies wil len, kunnen bij beide eigenaars ad vies vragen. "Wij kijken samen met de klanten naar de wensen en wat wij te bieden hebben. Klantenbin ding is zeer belangrijk voor ons en daarom doen we er alles aan om dit voort te zetten", aldus Mirjam. Een metamorfose vinden de dames overbodig. "We hebben besloten om de winkel in zijn huidige staat te laten. Ook de naam wordt niet gewijzigd. We krijgen alleen een nieuwe logo, maar dat is ook echt alles. De authenticiteit van deze juwelier is bijzonder en mag ab soluut niet veranderen. Het straalt een bepaalde intimiteit uit en dat willen we graag behouden", besluit Mirjam. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is een spannende tijd voor de 35-jarige Mirjam Schoemaker-Anker en voor de 29-jarige Jacqueline 'tHart- van der Velden. De schoonzussen nemen juwelier Van Someren in Nieuwerkerk aan den IJssel over. "Ik heb hier negen jaar in de zaak gewerkt en hoorde dat de eigenoren met pensioen gingen. Deze kans kon ik niet laten gaan en ik besloot de nieuwe eigenaar te wordenvertelt Mirjam. Samen met haar schoonzusje be sloot Mirjam dit nieuwe avontuur aan te gaan. De meeste klanten kennen Mirjam al, maar mede eigenaar Jacqueline is een nieuw gezicht. "Deze juwelier heeft een vaste klantenkring, maar iedereen is enthousiast over onze overname. Het is een eer om dit welbekende winkeltje over te nemen en we kunnen niet wachten om echt te beginnen", vertelt Jacqueline. Op vrijdag 15 en zaterdag 16 april wordt de officiële opening groots gevierd. "Voor de klanten hebben we speciale acties en alle bezoe kers krijgen een leuke attentie. Ook wordt er in die week een mooie "De winkel straalt intimiteit uit; deze uitstraling

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 31