Plissé Hordeuren en Raamhorren K NAAP Extra Gouwekruising Ronde van Waddinxveen zonder Kreders Benefietactie voor getraumatiseerde kinderen in Gaza Jongen zwaar gewond na val www.open-maatwerk.nl i1 de H^aij £^van derWende advocate n B remmer OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande Waddinxveen Thuis in de regio. Alia bekende topmerken Aavwee-, heren- en kinderschoenen! Prachtige luxe tassen (en nog veel meer) vindt u bij Bremmer Lederwaren! wwwBrl mme WddI nxveen.nl Bremmer HART VAN HOLLAND REGIO I 6 APRIL 2011 3 verbouwen om te wonen zoals u dat wilt OA DO RTTO Lederwaren en Reisartikelen Waddinxveen/Zuidplas - De provincie heeft een inpassingsplan opgesteld voor het realiseren van een nieuwe wegverbinding (parallelstructuur) op het niveau van het onderliggend wegennet langs de Al 2 nabij het knooppunt Gouwe (Ex tra Gouwekruising). Het plangebied van het inpas singsplan ligt in Waddinxveen ten noorden van rijksweg A12. De A12 vormt hoofdzakelijk de zuidelijke begrenzing van het plangebied. De westelijke plangrens sluit aan op de grens van het inpassingsplan 'Gouweknoop, grondgebied Wad dinxveen'. De noordelijke begrenzing van het plangebied sluit aan op de toekomstige woonwijk Triangel, het bedrijventerrein Coenecoop, de zuid zijde van enkele woonpercelen aan de Zuidelijk Rondweg Waddinxveen, de zuidzijde van het bedrijfsperceel van de Sehuttelaar en de noordelijke begrenzing van de N452. De huidige afslag op de AT2 van Gouda/Wad- dinxveen vormt grotendeels de oos telijke begrenzing. Terinzagelegging Het ontwerpplan en de milieuef fectrapportage zijn van 30 maart tot en met 10 mei 2011 digi taal in te zien via www.zuid- holland.nl/extragouwekruising. Het digitale ruimtelijke plan kan ook geraadpleegd worden via www.ruim- telijkeplannen.nl. Het ontwerpinpas- singsplan, het milieueffectrapport en de daarbij behorende (plan)stukken liggen voor een ieder ter inzage op het provinciehuis en het gemeente huis van Waddinxveen. Gedurende de terinzagelegging kan eenieder zijn of haar zienswijze over het ontwer- pinpassingsplan en de milieueffect rapport kenbaar maken bij Provinci ale Staten. Wat betekent de nieuwe weg? De Extra Gouwe Kruising is een paral lelweg langs de A12, vanaf de huidi ge op/afrit Gouda tot aan de nieuwe aansluiting met de Moordrechtboog en vice versa. Het verkeer van Gouda naar Den Haag en van Den Haag naar Gouda maakt in de toekomst gebruik van deze nieuwe wegverbinding. Wad dir. xv eer- Moerkapelle Kruisweg Toekomstige weg Para netstructuur A12 Zevenhuizen Overige toekomstige wegen Provmdele weg Secundaire weg Spoorweg Gomeentegrens Govwekrutoing Moordrechtboog Halve aansluiting Aansluiting op NZ19 en Rijksweg 12 Rotletean deel 1 Rottolaan deel 2 Moordrecht wjnxjt Voor het verkeer in de richting Rot terdam (A20) verandert er in de nieu we situatie niets. Het verkeer vanuit Gouda met bestemming Utrecht gaat via de A12 en verkeer vanuit Utrecht met de bestemming Gouda slaat af onder het aquaduct bij de Goudse Poort. Voor het verkeer vanuit Den Haag met bestemming Utrecht wij zigt de situatie niet. Waddinxveen/Zevenhuizen - Geen van de zes wielrennende Kreders uit Zevenhuizen doet mee aan de Ron de van Waddinxveen op 2e Paasdag 25 april. Een tegenvaller voor de organisatie want de neven pres teerden in het verleden goed op het Coenecoop-Bedrijventerrein. Mi chel Kreder mag niet starten omdat hij beroepsrenner is in een Wereld- tourploeg, terwijl zijn jongste broer Stefan verstek moet laten gaan omdat zijn categorie, de nieuwe lingen, niet tot het Waddinxveense programma behoort. Neef en Ra- borenner Wesley Kreder heeft met Zevenhuizen - Een 15-jarige jongen uit Zevenhuizen fietste maandag 4 april rond 9.30 uur over de Noordelijke Dwarsweg de tunnel in. Hij raakte met zijn wiel een opstaand randje en viel met zijn hoofd tegen een stalen hekwerk. De jongen is met ern stig hoofdletsel naar het UMC in Utrecht overgebracht. Pasen buitenlandse verplichtingen. Zijn tweelingbroer Sander neemt deel aan de Ronde van Noord-Hol land. Dennis, de oudste broer van de tweeling komt uit in de Biesbosch Klassieker. Omdat Pasen dit jaar laat valt, heeft de Ronde van Waddinx veen meer concurrentie van andere wedstrijden. De rondecommissie onderhandelt met enkele buiten landse teams. Een leuke dag beleven en tegelijker tijd een goede daad verrichten? Een uitgelezen kans is de benefietactie op zaterdagl 6 april. District Midden- Holland van het Rode Kruis houdt een benefietactie voor Open Studio, een project in de Gazastrook waar getraumatiseerde kinderen geholpen worden met hun emotionele proble men. Het aanbod aan activiteiten is ruim: er worden workshops gege ven van rap tot sushi maken en van schilderen tot visagie. Ook wordt er aandacht besteed aan de Palestijnse cultuur door middel van hapjes en muziek. De activiteiten vinden plaats op 16 april van 12.30 tot 17.00 uur in de locatie Het Vlot van basisschool Het Schateiland, Oosthoef 3/5/7 te Gou da. Voor meer informatie: benefiet.openstudio@gmail.com -nl«AeU\* 1 =§TjCS- BOUWBEDRIJF (oio) 222 io io www.knaapbouwbedrijf.nl GARANT Nu 15% korting op alle horren i! Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 «fax 010-2204499 REGISTER Heeft u voetklachten? Bei 018?-61 20 2 en mc ahpi'ctdk mei de regislefpod schoenen en schoenreparatie Kerk weg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 13.30 - 18.00 uur, zaterdag 8.30 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur Passage 216 Waddinxveen Tel. (0182) 63 34 77

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3