de pater DUPREE H ifetan orchids so... direct uit de kas Sh waboadvies _i H makelaardij Bezorgers voor Nesselande gezocht. ook in verrassende arrangementen Dé adviseurs voor het verkrijgen van een omgevingsvergunning! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 13 APRIL 2011 AAA AAA/ provmcte holland Zuid Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Inzage Bezwaar Inlichtingen MAKELAARS O.G. NVM 6 Fraaie semi-vrijstaande woningen aan de Zuidkade te Boskoop Koopsom: €387.500,- v.o.n. Goede beloning! much, more Bredeweg 62, 2752 AB Open: Zevenhuizen - Moerkapelle vrijdag 9.00 -17.00 uur www.orchids-and-so.com zaterdag 9.00 -16.00 uur SURGICAL - IMAGING OmJal geen lend zonder LoeLomsl kan Inside Sales Administrator M/V (fulltime) Demo Logistic Administrator M/V (fulltime) Uw adviseur voor o.a. Meer info? Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten een omgevingsvergunning te verlenen aan de heer F.H. Mostert, gelegen aan de Tweede Tochtweg 96, 2913 LS te Nieuwerkerk aan den IJssel, voor de vol gende activiteiten: a. het verbouwen en uitbreiden van een woning; b. het vernieuwen van een garage. U kunt de beschikking en de overige relevante stukken inzien op werkdagen vanaf 18 april 2011 tot en met 30 mei 2011: bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, tijdens kantooruren (na telefonische afspraak), Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Zuidpias, afdeling Publiekszaken, ma t/m vr van 9.00-15.00 uur, di tot 20.00 uur (na telefonische afspraak). Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, tel.nr. (0180) 33 04 06. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van bekendmaking van de beschikking daar tegen een bezwaarschrift indienen. Omdat de beschikking op 12 april 2011 is verzonden naar de aanvrager van de omgevingsvergunning, loopt de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift tot en met 24 mei 2011. Het bezwaarschrift moet onder vermelding van PZH-2011-272443382 worden gestuurd naar Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, ter attentie van het Awb-secretariaat. Wij wijzen u erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending van het besluit aan de aanvrager, dat mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzageleg- ging. Aan de behandeling van het bezwaarschrift zijn voor de indiener geen kosten verbonden. Gelet op de belangen kan een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Den Haag, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Als om een voorlopige voor ziening wordt verzocht, treedt de beschikking pas in werking nadat op het verzoek is beslist Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer J.E. te Pas, tel.nr. (070) 441 64 93, e-mailadres: je.te.pas@pzh.nl Deze kennisgeving staat onder Bekendmakingen ook op www.zuid-holland.nl. DWM/079 BOSKOOP Nabij het centrum gelegen kleinschalig nieuwbouwproject van 6 fraaie semi-vrijstaande woningen met tuin, dakterras en eigen water. Het project is gelegen aan de Zuidkade. De benodigde voorzieningen zoals openbaar vervoer, winkels en uitvalswegen zijn in de directe omgeving te vinden. Via de brug bereikt men de "eigen" oprit welke toegang biedt aan het rustige, redelijk verkeersluwe woongebied. Het betreft een project met 6 ruime woningen met een inhoud van ca. 450m3 en een gebruiksoppervlakte^van ca. 150m2! Indeling woningen: Begane grond: overdekte entree; hal met meterkast, toilet en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is gesitueerd aan de tuinzijde en beschikt over een vaste bergkast en .openslaande deuren naar de tuin. De keukenopstelling is gelegen aan de voorzijde. De woning is voorzien van een carport (gelegen naast de woning) met separate berging. 1e verdieping: via de Meranti-houten trap bereikt men de overloop met toegang tot 2 slaapkamers aan de achterzijde (beide 2.60 x 4.03); de ouderslaapkamer aan de voorzijde, welke is voorzien van vaste bergkast (3.10 x 4.47) en de badkamer (2.87 x 2.13), deze is voorzien van ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e verdieping: via de open Meranti-houten trap bereikt men de overloop met toegang tot de technische ruimte met Cv-opstelling; toegang tot de 4e slaapkamer en/of werkkamer (3.10 x 6.07). Vanuit zowel de overloop als de slaapkamer is het dakterras bereikbaar (3.86 x 5.30). Dit project hebben wij collegiaal in de verkoop met de Pater Makelaardij in Boskoop. DUPREE REEUW1JK Zoutmansweg 12,2811 ES Reeuwijk IT 0182 - 39 42 001 reeuwijk@dupreemakelaars.nl voor ons complete woningaanbod, kijk op www.dupreemakelaars.nl DE PATER BOSKOOP Zijde 6,2771 EN Boskoop IT 0172 - 21 54 091F 0172 - 21 03 891 www.depater.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Jeannette van den Berg onder telefoonnummer 0180-632289 of email jvdberg@hart-van-holland.nl www. ni Lelan.nl Orchideeën (SINDS NDS Surgical Imaging is the global leader in designing and manufacturing comprehensive medical imaging products and integration solutions for the Medical Industry. The corporate headquarters for NDS Surgical Imaging is in San Jose, California USA. The European Head Office for NDS Surgical Imaging is in Zeven huizen ZH, The Netherlands. Our European Head office is responsible for Sales, Marketing and Technical Services in Europe, Middle East and Africa. Wegens uitbreiding en optimalisering van onze service zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving complete administratie bestaat o.a. uit het invoeren, wijzigen en verifiëren van orders intern- en extern verstrekken van orderinformatie telefonisch en e-mail contact met Internationale klanten en ons Internationaal Sales Team ondersteunen van het Sales team m.b.t. prijslijsten, offertes en documenten Functie eisen MBO MEA0+ werk en denkniveau commerciële administratieve ervaring Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Duits is een pré. MS Office pakketten Profielschets klantgericht zelfstandig en tevens goed in teamverband kunnen werken flexibel stressbestendig moet stevig in zijn/haar schoenen staan Tevens zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving complete administratie rond onze medische Demonstratie apparatuur voeren tijdig en accurate respons geven bij aanvragen (telefonisch en emails) van Demo apparatuur logistieke planning van de Demo voorraad inspecteren, samenstellen, verzenden, traceren en ontvangen van inkomende en uitgaande Demo's van Internationale klanten, het Internationale Sales Team en Marketing afdeling Functie eisen MBO MEA0+ werk en denkniveau Transport Logistieke ervaring is een pré Kennis van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Duits is een pré MS Office pakketten Profielschets klantgericht zelfstandig en tevens goed in teamverband kunnen werken technisch en logistiek inzicht affiniteit met computers stressbestendig moet stevig in zijn/haar schoenen staan Arbeidsvoorwaarden: Voor deze functies bieden wij goede arbeidsvoorwaarden en gezellige werksfeer in een groeiend iternationaal opererend bedrijf. Als je geïnteresseerd bent in één van deze functies stuur een mail met uw CV naar info-emea@ndssi.com Meer informatie over ons bedrijf kunt u vinden op onze Web Pages: www.ndssi.com NDS Surgical Imaging BV, Nijverheidscentrum 28, 2761 JP Zevenhuizen, The Netherlands - (bouw)tekeningen t.b.v. aanvraag/aannemer - constructieberekeningen en -tekeningen - brandveilig gebruik/adviezen brandpreventie - legalisatie van bouwwerken - ontheffingsprocedures - bezonningsstudies - bouwbesluitrapportages - hulp bij bezwaarschriften - ontwerpen van aanbouw, uitbouw, bijgebouw, dakkapel, etc., etc. www.sh-waboadvies.nl info@sh-waboadvies.nl Anna van Burenstraat 56 3136CH Vlaardingen Tel: 010 4603232 Wagenmaker 59 2761 MB Zevenhuizen Tel: 0180 631240 Bouw Milieu R0 APV

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 10