Johan en Jelle zetten zich in voor Rabo Dikke Banden Race in Waddinxveen Wij pakken uit! Goedkoop oversluiten naar de Rabobank. Dat is het idee. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 13 APRIL 2011 Rabobank. Een bank met ideeën. Let op! Geld lenen kost geld Dit is uw kans om nu goedkoop uw hypotheek over te sluiten. Loopt bijvoorbeeld uw rentevaste periode binnenkort af? Bel dan vóór Koninginnedag aanstaande voor het maken van een afspraak en betaal geen afsluitprovisie bij het oversluiten van uw hypotheek. Bel direct Rabobank Gouwestreek (0182) 69 51 20 Rabobank Jelle Meijer links, Johan van Hoek rechts. lijke finaledag waaraan ook de winnaars van Waddinxveen mogen meedoen. De Rabo Dikke Banden Race begint om 15.00 uur. De internationale Ronde van Wad dinxveen begint al om 10.30 uur en duurt tot 18.00 uur. Er zijn wedstrijden voor ju nioren (10.30 uur), vrouwen (12.00 uur), amateurs (13.30 uur), eliterenners en be loften (het hoofdnummer om 16.00 uur). Rabobank Gouwestreek is hoofdsponsor van dit grootse sportevenement in Wad dinxveen. Inschrijven voor de Rabo Dikke Banden Race kan door naam en leeftijd te mailen naar dikkebandenwaddinxveen@ gmail.com. Op www.rabosport.nl/dikke- bandenrace en www.rondevanwaddinx- veen.nl (met Twitter-account) is alles te lezen over het evenement. Fotograaf Stëf Hoógenchjk Inschrijving geopend Johan van HoekenJelle Meijer (beiden 18 jaar) deden vroeger zelf mee aan de Rabo Dikke Banden Race in Waddinxveen. Op 2e Paasdag 25 april zijn ze de trotse orga nisatoren van de Dikke Banden Race voor kinderen van zeven t.e.m. twaalf jaar. Jelle is de kleinzoon van Piet Versluis, de nestor in het bestuur van de Ronde van Waddinx veen die ook op 25 april wordt verreden. Dus de wielersport zit bij Jelle Meijer in de genen. Zijn vriend Johan is even enthou siast; hij kent alle uitslagen van de Wad- dinxveense Ronde uit het hoofd. De twee studenten gaan echt werk maken van de Dikke Banden Race. Want ze willen dat het deelnemersaantal verdubbeld wordt. „Belangrijk voor de doorstroming naar de wielersport," zegt Jelle. „We willen zeven tig of tachtig jongens en meisjes aan de start krijgen. Omdat dan veel ouders en grootouders komen kijken, verlevendigt dat de Ronde van Waddinxveen. We gaan langs alle scholen om flyers uit te delen." De Rabo Dikke Banden Race wordt verre den op gewone fietsen. Er zijn drie cate gorieën; 7 en 8 jaar, 9 en 10 jaar, 11 en 12 jaar. Meisjes en jongens rijden apart. Er is ook een kinderkermis. De enthousiaste microfonist Henk van der Linden verslaat de wedstrijden waarbij ook de Paashaas aanwezig is. Er wordt een veilig parcours uitgezet op het Coenecoop Bedrijventer rein. Er zijn helmen te leen en de deelne mers krijgen een shirt met rugnummer, het shirt mogen ze houden. De eerste drie in elk van de zes categorieën krij gen een beker. Voor alle deelnemers zijn er presentjes. In oktober is er een lande-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2