Beurs Eigen Huis (ver)Bouwen loont Voor de echte lentesfeer kom je naar Gunstige vooruitzichten Van der Spek nieuwe wijk Piasrode Rimiq bestaat vijfjaar HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 13 APRIL 2011 33 e\ 06 A6730180 :ax 0647349663 WVVW.RIMIONL Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Waddinxveen - Wie de media volgt treft doorgaans sombere berichten over de hedendaagse woningmarkt. Kommer en kwel, zowel in de aan- als in de verkoop van nieuwe of be staande woningen. De directeuren van Veenstede Vastgoedontwikke ling in Waddinxveen, Wim Drost en Wim Bijl, brengen positief nieuws over de bouw van de nieuwe wijk Piasrode aan de Plasweg. Samen met Mike Bijl van Gouwestad Makelaardij, weten zij te melden dat de verkoopdoelstellingen, die uvoorafgaan aan de realisatie van het project, royaal zijn behaald. Dat betekent dat volgens planning met de bouw kan worden begonnen. Passanten op de Plasweg kunnen dit inmiddels constateren. De slo pershamer waarmee nog aanwezige bedrijfsloodsen worden geruimd is met de werkzaamheden begonnen. Daarna volgen de grondwerkzaam heden om de ruime kavel bouwrijp te maken. Wim Bijl meldt voorts dat de prog nose aangeeft dat de eerste paal in juni de grond in kan. Voor dit heuglijke feit worden kopers, om wonenden en overige betrokkenen uitgenodigd. Het totaalplan van Piasrode, met de grote variatie in type wonin gen en appartementen in een voor kinderen veilig wegenplan heeft kennelijk hoog gescoord in de be langstelling voor het project. Het bijzondere, energiezuinige en dus geldbesparende, verwarmingssy steem in heeft evenzeer de aan dacht getrokken. Het project lijkt de moeilijke omstandigheden in de woningbouw glansrijk te hebben doorstaan. Voor meer informatie: 0182-636021. Utrecht/Rotterdam - Na het succes van vorig jaar, was Knaap Maatwonin- gen dit jaar, van vrijdag I toten met zondag 3 april, wederom in de Jaarbeurs aanwezig op de beurs 'Eigen Huis (ver)Bouwen Inrichten'. In de nieuwe stand van Knaap Maatwoningen konden belangstel lenden profiteren van een speciale beursactie, waarbij een financieel aanbod hen veel voordeel kon ople veren. Door het succes op de beurs verlengt Knaap Maatwoningen deze actie tot vrijdag 1 juli. Bouwteam-combinatie Samen bouwen is de gedachte achter de 'bouwteam-combinatie' van Knaap Maatwoningen. Door de 90 jaar ervaring en de korte lij nen binnen het bouwbedrijf biedt men een zeer gedegen bouwtra ject. Doordat Knaap Maatwoningen in een duidelijk gefaseerde opzet werkt wordt de informatiestroom voor de opdrachtgever vatbaar en de mogelijke risico's uitgesloten. Deze gefaseerde opzet wordt ge combineerd met een enthousiast bouwteam waarin opdrachtgever, architect en bouwbedrijf ieder een rol hebben. Binnen deze combina tie realiseert Knaap Maatwoningen woningen voor ieder budget in de regio Den-Haag, Rotterdam, Utrecht. Knaap Maatwoningen is gevestigd aan de Groeneweg 98. Info, ook voor het bekijken van re ferentiewoningen: 010-2221000 of www.knaapmaatwoningen.nl. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO klanten te verrassen. Verrassend anders' is onze slogan, en dat geldt zowel voor de presentatie, de.prijs en het aanbod, als voor de locatie die uitstekend bereikbaar is naast de A12", vertelt hij. Iedere dag komt er een nieuwe vracht met tuinplanten binnen. "We kunnen scherp inkopen en hierdoor de prijs laag houden. Vooral nu met dit mooie weer worden er veel bui tenartikelen verkocht. Met namen de bloeiende tuinplanten zijn po pulair tijdens deze periode. Onze medewerkers lopen in en buiten de winkel om klanten advies te geven. Ons doel is om de mensen met een lachend gezicht naar buiten te zien gaan. Zijn zij tevreden; dan zijn wij het ook", aldus Van der Spek. Waddinxveen/Zevenhuizen - Wie de lente in huis wil hebben is bij Van der Spek aan de Bredeweg 116 op het juiste adres. "Het is weer tijd om lekker bezig te zijn in de tuin. De behoefte om meer kleur en fleurigheid in en om het huis te brengen is duidelijk zichtbaar bij onze klanten. Gelukkig kunnen wij die behoeften goed aanvullen en vieren we zo de lente samen", zegt ei genaar Marden Van der Spek lachend. Inmiddels bestaat de winkel 45 jaar. "Dit is een familiebedrijf, dat van vader op zoon is gegaan. We heb ben dus al heel wat jaren ervaring en we doen het nog steeds met heel veel plezier", zegt Van der Spek. Het geheim van zijn succes zit vol gens de eigenaar in de diversiteit aan producten. "Bloemen, planten, groenten, fruit, snoepgoed, deco ratiespullen en tal van andere pro ducten zijn bij ons- te vinden. Voor ieder wat wils dus en dat tegen een leuke prijs", aldus Van der Spek. De kleurige bloemen buiten de winkel trekken de aandacht, maar binnen in het gebouw is nog veel meer te vinden. "Onze basis is de groenten- en fruitafdeling. Zo zijn wij in het verleden begonnen, als klein winkeltje. Uiteindelijk zijn we uitgegroeid tot een grote zelfbedie ningswinkel met tuinafdeling waar tegenwoordig alles en nog wat te vinden is", vertelt Van der Spek. Het plezier van het werk is na al die jaren niet minder geworden. "We vinden het een uitdaging om onze De kleurige bloemen buiten de winkel trekken de aandacht, maar binnen is nog veel meer te vinden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ri miq, het klusbedrijf voor in en om het huis, bestond op 3 april vijf jaar. In de afgelopen jaren heeft het bedrijf een vaste klantenkring op gebouwd, welke regelmatig bij het bedrijf aanklopt voor allerlei klus sen als verbouwingen van keukens, badkamers en toiletten, voor het vernieuwen van laminaat of hout of voor schilderwerk, binnen dan wel buiten, aan het huis. Ook voor het vernieuwen van dubbel glas en voor loodgieterwerkzaamheden is men bij Rimiq aan het juiste adres. raamdecoraties. Rimiq zorgt er ver- en opgehangen wordt. Voor meer volgens voor dat alles gemonteerd informatie: www.rimiq.nl. Uitzoeken en bestellen Bij Rimiq kan men een keuze maken uit diverse water- en verwarmings installaties, uit vloerdelen parket en laminaat, en uit diverse soor ten horren, rolgordijnen en andere Rimiq heeft de afgelopen jaren al een flinke vaste klantenkring opgebouwd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 33