klikken 1 Passie- en paasconcert in Verrijzeniskerk conen en mandala's Paasactiviteiten Boulevard Nesselande Marathon Rotterdam Op weg naar Pasen BSN leerlingen verdiepen zich in oorlog en verzet Paasmandje maken Eigen locatie voor scouting Te Rotterdam ben ik geboren UW TREKHAKEN SPECIALIST HART VAN HOLLAND NE'SSELANDE 13 APRIL 2011 35 Atletiek dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Seat Ibiza III HB 3 drs. "SL Bwj. mei 2002 Vanaf 382,- Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 "3* Vanaf 435,- Nissan Micro HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Vanaf 435,- Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Vanaf 449,- Ford Focus II HB 5 drs. Bwj. sep. 2004 Vanaf 460,- VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Vanaf 469,- Kijk op www.trekhaken.nl Vanuit Nesselande Slechts 5 min. V""""*# Scouting \^?-A Dorus Rijkers Nesselande Nieuwe locatie De scouting i.n Nesselande telt in middels zestig leden en men ver wacht in de komende tijd nog meer leden te kunnen begroeten. Het nieuwe clubhuis beschikt straks over een botenloods, een eigen haventje en een stuk bos. Hulp bij opbouw Voor de realisatie van de nieuwe Van maandag 18 april tot en met Goede Vrijdag, 22 april, vindt er elke avond om 20.00 uur een ves per plaats in de Brede School, in de Knoop, aan de Robert van 't Hoff- straat 10. Op Stille Zaterdag, 23 april, is er om 9.00 uur een meditatief moment aan de Zevenhuizerplas met aan sluitend een korte wandeling, welke Rotterdam-Alexanderpolder Het Christelijk Mannenkoor Prins Alexander verzorgt, net als andere jaren, een concert met Passie- en Paasmuziek als inleiding op de stille week. Het concert vindt plaats op dinsdag 19 april om 20.00 uur in Rotterdam - Ria Suchorski exposeert tot 3 juni haar iconen en mandala's in de Griffioen van Orion, Boy Ed- garstraat 208. De expositie is te bezoeken op werk dagen van 9.30 tot 16.30 uur. Nesselande - Stichting Buurtwerk aan een Paasspeurtocht. De paas- Alexander organiseert in samenwer king met alle ondernemers van Bou levard Nesselande voor zaterdag 23 april een aantal paasactiviteiten. Om 12.00 uur kunnen kinderen van zes tot en met twaalf jaar meedoen haas rijdt ter plaatse rond in een trein; kinderen kunnen in de trein hun 'ei-bewijs' halen. Voor meer informatie: 010-2862760. Zo moet de scoutinglocatie in het Oeverpark eruit gaan zien. Nesselande - Scouting Dorus Rijkers Nesselande is inmiddels al drie jaar ge vestigd in Nesselande. De tijdelijke nood locatie op het strand kan na de zo mer eindelijk afgebroken worden want de eerste paal van een nieuw clubhuis gaat dinsdag 19 april de grond in. De deelgemeente Prins Alexander steunt de scouts financieel bij de realisatie van het clubhuis. Nesselande - Aan de Marathon van Rotterdam, welke plaatsvond op zondag 10 april, heeft ook een aan tal inwoners van Nesselande deelge nomen. Onder hen was Maarten van Veen die de Marathon liep in een tijd van 2,46,47. Yvonne van Hoven liep de 10 km in 48,13, Marten Teenstra deed dit in 49,17 en Bram Stoppe lenburg liep de 2,5 km in 12,27. locatie is nog veel hulp nodig. De complete inrichting van clubhuis en buitenterrein wordt door de scouts zelf uitgevoerd. De vereniging is nog op zoek naar sponsors en het is tevens mogelijk om mee te spelen in de nieuwe vriendenloterij voor Scouting Dorus Rijkers Nesselande. Voor meer informatie: www.scoutingnesseland.nl. Nesselande - Voor het vierde achtereenvolgende jaar organiseert de Kerk in Nesselande een aantal bijeenkomsten tijdens de Stille Week voor Pasen; dit jaar met als thema 'Bidden, wachten en het goede doen'. rond 10.00 uur afgesloten wordt met koffie, thee en limonade voor de kinderen. Verzamelen op de par keerplaats bij de Middelweg. De Paasviering, op zondag 24 april, vindt plaats in de Brede School, in de Knoop, en begint om 10.00 uur. Voor meer informatie: www.kerkinnessealnde.net. Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander hield zondag 10 april in samenwerking met restaurant het Niesende Nijlpaard van Humanitas de voorstelling 'Te Rotterdam ben ik geboren'. Het publiek herkende de verhalen uit het toneelstuk en wanneer er gezongen kon worden, zongen zij uit volle borst mee. 'Als je voor een dubbeltje geboren bent' van Louis Davids en 'Toen was geluk heel gewoon' van Gerard Cox waren nummers die de cast in dit vertel theater had verwerkt. de Verrijzeniskerk aan de Springer straat 340. De avond wordt afge sloten met samenzang. Deur open 19.30 uur. De toegang bedraagt 7,- euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij leden van het koor of via 010- 4219454. Nesselande - De leerlingen van de groepen 7 van de drie scholen van de Brede School Nesselande buigen zich de komende week in het kader van het project 'Verenigd Verzet' over het thema 'oorlog, geweld en vrede'. Op maandag 11 april hebben zij daartoe een bezoek gebracht aan het Liberty Park; het oorlog- en ver zetsmuseum in Overloon. Op dins dag 12 april is een senior komen Nesselande - Bij het Kinderatelier kan woensdag 20 april van 13.30 tot 14.30 uur een paasmandje gemaakt worden. Kinderen van vijf tot en met negen jaar zijn welkom in De Kristal aan de Cypruslaan 404. De kosten bedragen 2,- euro. Voor meer infor matie: 010-2862760. vertellen over zijn oorlogservaringen en op donderdag 14 en vrijdag 15 mei gaan de kinderen met klei aan de slag om een monument te ont werpen. mag CD "O "n* CD S Ni ■Hl 59 rs CD* 3 53 O 3 a CD CD 3 N "O O co CD CD 5*" D*- CD f Jaap Eindhoven Noordeinde 25a^ Zevenhuizen Nesselande t

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35