mag Telefoon (0172) 21 21 22 O nnP Nieuwe aanpak risico jongeren Klikken jt VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0182 - 37 27 26 GEEF WENSEN DE RUIMTE itt 't Uitvaartcentrum Van Der Spek 40 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 13 APRIL 2011 SHARTVAN HOLLAND www.hartvanholland-online.nl Marcus Franciscus Maria Tas dag lieve Mark Mark Tas Nicolaas Johannes Jacobus van der Wilk j Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop www.intveld-uitvaart.nl Middelweg 45A, Moordrecht I 4 (9£ Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Moerkapelle - WD Zuidpias houdt maandag 18 april thema-avond 'Ef fectief jeugdbeleid voor risicojonge ren'. Aanvang 21.15 uur. Erica Faber, senior beleidsmedewer ker en projectleider bij de directie Inburgering en Integratie van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties spreekt over 'Diversiteit in het Jeugdbeleid'. De avond vindt plaats in dorpshuis Op Moer aan de Raadhuisstraat 40. le dereen is welkom. Dag Mark, dag Mark Nu ga je weer 't Was heel gezellig Tot een volgende keer... Jouw kaarsje is opgebrand. We houden van je kanjer en we gaan je heel erg missen. Mark Het was een groot voorrecht om voor je te mogen zorgen. Je ouders Adriaan en Corry Je zusje Andrea Correspondentie-adres: Hazeveld 27 2761 XG Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 12 april 2011. Ster aan de hemel Als een ster sta je nu aan de hemel, stralend kijkje op ons neer. Zo zal je in onze herinnering blijven, telkens als we naar boven kijken. Keer op keer. Adriaan, Corry en Andrea, Wat zijn jullie dapper geweest. Wat hebben jullie een hoop moeten doorstaan. Tot bijna het eind waren jullie zo positief. Wij hebben bewondering hoe jullie dat hebben gedaan. Nu is helaas het eind gekomen van Mark, jullie lieve knul. Wij willen langs deze weg laten weten dat wij er voor jullie zijn, altijd. opa en oma Tas oom Wim, tante José Arnie, Carline Koen, Mathijs, Reinoud tante Mia, oom Wim Rianne Werner, Marije, Lennart oom Gert, tante Renate Menno, Liesbeth Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van Zoon van onze leerkracht Corry Tas - Schepers Onze gedachten gaan uit naar Corry, Adriaan en Andrea. We willen hen graag steunen in deze moeilijke tijd. Leerlingen, Team, Oudervereniging en MR Kardinaal Alfrinkschool Waddinxveen Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie momenten die wij met elkaar hebben gehad, geven wij u kennis dat onze Nico is overleden Deflt, 27 oktober 1927 t Gouda, 7 april 2011 E.Y. van der Wilk-van Beek Patrick van der Wilk M.M. Mahieu-van der Wilk en verdere familie Correspondentieadres: Burgemeester Klinkhamerweg 66 2761 BJ Zevenhuizen De crematie heeft dinsdag 12 april plaatsgehad te Capelle aan den IJssel. info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren - Telefoon: 0182- 61S05S of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 40