Zuidpias ProHail gemeente Informatieavond leerlingenvervoer op 14 april in Moerkapelle Werken aan de weg Kom kijken bij de bouw van de spooronderdoorgang Swanlaweg Brug vrijdagmiddag 15 april weer open voor verkeer VERVOLG BEKENDMAKINGEN Alcohol- en softdrugsverbod Zevenhuizerplas HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 13 APRIL 2011 Verleende omgevingsvergurming(en) Algemene Plaatselijke Verordening Algemene plaatselijke verordening Kennisgeving verlenging beslistermijn Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Afsluiting Swanlaweg/Noordeinde en Julianaweg/Swanlaweg Afsluiting tunnel Noordelijke Dwarsweg Werkzaamheden Groenewegbrug afgerond Moldau 1 12911 HE) Vergroten badkamer 1e verdieping (verzonden 01-04-2011] Parallelweg-Zuid 89 (2914 LD) Vergroten woning d.m.v. dakopbouw (verzon den op 07-04-2011) Portugesezoom 15 12912 GE) Vervangen kozijn en garagedeur (verzonden op 05-04-2011) Portugesezoom 17 (2912 GE) Vervangen kozijn en garagedeur (verzonden op 05-04-2011) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. OUD VERLAAT Oranjevereniging Oud Verlaat, diverse activiteiten in en rondom de Vierkap aan de Vlietkade, in verband met Koninginnedag, op 30 april 2011. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 491. ZEVENHUIZEN Winters Schilders, ontheffing voor het plaatsen van een keet en toilet langs de met 1 mei 2011. Mevrouwvan Soest namens Unicef, kinder kleding- en speelgoedbeurs in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstaat 106, op 29 en 30 september 2011. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemee.ster en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het wijzigen van het gebruik Burg. Klinkhamerweg in Zevenhuizen tot en van het pand Dorpsstraat 190 te Zevenhuizen te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 26 mei 2011. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. "Molenviergang" Realiseren schelpenpad (ontvangen op 04-04- 2011) Rottekade 3a (2761 EA) Stopen kap (ontvangen op 31-03-2011) De gemeente Zuidpias heeft een nieuwe ver ordening leerlingenvervoer opgesteld. Dat moet voor 2012, omdat Zuidpias als nieuwe gemeente verplicht is alle verordeningen en regelingen voor 1 januari 2012 te harmon iseren. De huidige verordeningen leerlin genvervoer van de voormalige gemeenten Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle vertonen namelijk onderling verschillen. Komgnd schooljaar 2011-2012 zal de nieuwe verordening in werking treden. In de commis sievergadering van 4 april j.l. is de verorden ing leerlingenvervoer behandeld. Uit de reacties van een aantal insprekers is gebleken Bam Civiel Zuid West start in opdracht van Pro Rail werkzaamheden aan spooronder- doorgang aan de Swanlaweg/Noordeinde. De huidige spoorovergang ter hoogte van de Swanlaweg Noordeinde wordt vervan gen voor een nieuwe spooronderdoorgang. K if In verband met de werkzaamheden zijn de I volgende wegen afgesloten: Swanlaweg/Noordeinde ter hoogte van spoorlijn Van 15 april 2011 vanaf 05.00 uur tot en met 19 april 2011 05.00 uur Fietspad Julianaweg/Swanlaweg ter hoogte van spoorlijn Van 13 april 2011 vanaf 05.00 uur tot en met 18 april 2011 tot 05.00 uur Woensdag 20 april 2011 is de tunnel aan de Noordelijke Dwarsweg afgesloten voor alle verkeer in verband met onderhoud. dat er onduidelijkheid bestaat over mogelijke wijzigingen en de gevolgen daarvan voor de bekostiging. Mogelijk bestaat die onduidelijk heid öok bij andere ouders/verzorgers. Vandaar dat op initiatief van wethouder Jan Verbeek een informatieavond wordt georgani seerd in Dorpshuis Op Moer op donderda gavond 14 april 2011 van 20.30 tot 22.00 uur. Inloop met koffie/thee vanaf 20.00 uur. Alle betrokkenen zijn door de gemeente reeds per brief voor deze avond uitgenodigd. Op 19 april 2011 staat de nieuwe verorden ing leerlingenvervoer op de agenda van de gemeenteraad. Vanaf 15 april 2011 mogen bezoekers van de Zevenhuizerplas geen alcohol drinken of geopende blikjes en flesjes alcohol bij zich hebben. Dit verbod geldt tot 1 oktober aanstaande. Ook het gebruik van softdrugs is verboden op het strand en directe omgev ing aan de Zevenhuizerplas op het grondge bied van Zuidpias. De burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam en de gemeente Zuidpias hebben deze verboden ingesteld voor de zomermaanden. Het alcohol- en softdrugsverbod geldt in het openbare gebied, maar niet voor terrassen van horecagelegenheden. Politieagenten en gemeentelijke bikers zul len toezien op naleving van het verbod. Het alcohol- en softdrugsverbod is gericht op het verminderen van overlast. BAM Civiel Zuidwest voert in opdracht van ProRail het project 'Onderdoorgang Swanlaweg Zevenhuizen' uit. Het project bestaat uit de bouw van een nieuwe spoor onderdoorgang om de huidige overwegen te vervangen. Op 16 en 17 april 2011 wordt het nieuwe spoordek ingeschoven en de aansluitende constructie van het spoor aangebracht. De ervaring leert dat een inschuiffase van een tunnelproject voor velen een interessant kijk spel is. Daarom is voor belangstellenden op zaterdag 16 april vanaf 09.00 uur een veilige kijkplek gecreëerd op het talud van de A12. Bij de kijkplek vindt u tevens informatie over het project. Bereikbaarheid Door de verschillende wegafsluitingen voor de werkzaamheden is de kijkplek uitsluitend vanuit de richting van Moerkapelle bereikbaar. Parkeren kunt u rechts van de weg, ter hoogte van het bedrijventerrein, net voor de tunnel onder de A12. Eind februari startte de gemeente Rotterdam met het vernieuwen en verstevigen van de Groenewegbrug. De werkzaamheden zijn exact volgens planning afgerond op vri jdag 15 april. Kijk op www.zuidplas.nl voor het precieze tijdstip van openstelling. Om de werkzaamheden uit te voeren was het noodzakelijk de brug af te sluiten voor door gaand verkeer. Goede afstemming tussen de gemeenten Zuidpias, Rotterdam en de politie en met de inwoners van Zuidpias en Nesselande zorgden voor beperkte overlast.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5