Kleermaker Perfect veertien jaar in Waddinxveen Dierenliefde als beroep Paasactiviteiten bij Albert Heijn Modeshow op Maltaplein «IfPn' 22 HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 20 APRIL 2011 liB Knaap Maatwoningen niet op nummer 98 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - De 49-.jarige eigenaar Ayhan Topuz van kleermakerswinkel Perfect werkt na veertien jaar nog steeds met veel plezier. "Ik heb meerdere zaken gehad, maar uiteindelijk ben ik alleen nog actief in Waddinxveen. De bouw van het nieuwe centrum in Waddinxveen geeft de optie om naar een nieuwe ruimte te kijken. We zitten al vanaf 1997 in ons pand aan de Kerkweg-Oost. Als de mogelijkheid er is, gaan we het nieuwe centrum in", aldus Topuz. De vestiging van Diertotaal Utopia in Waddinxveen. Waddinxveen - Peter de Klerck wist van kleins af aan dat hij later in een die renwinkel wilde werken, naar het voorbeeld van zijn vader, die een kraam met dierenvoeding runde op de markt van Reeuwijk. Hier legde De Klerck de basis voor zijn onderneming 'Diertotaal Utopia', die anno 2011 bestaat uit vestigingen in Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer. Door Johanna van Waardenberg Topuz is van Turkse origine en is in Nederland sinds zijn zestiende. Het kleermakersvak leerde hij in Turkije. Eenmaal in Nederland werkte hij eerst in loondienst in een produc- tieatelier in Amsterdam. De drang om zelfstandig ondernemer te worden was echter groot. 'In 1981 begon ik mijn eerste onderneming. Later is het me gelukt verschillende zaken te openen, waaronder Perfect in Waddinxveen', vertelt Topuz. Na jarenlang verschillende zaken draaiende te hebben gehouden, be sloot Topuz zich te richten op één winkel. Het zaakje naast de Aldi is ondertussen zeer bekend bij de in woners van Waddinxveen. "We zijn gespecialiseerd in het maken en vermaken van maatkleding en in kledingreparaties, waarbij ook bij zondere soorten stoffen verwerkt kunnen worden, als suède, leer en bont. We passen de kleding aan op de maat en smaak van de klant", legt Topuz uit. Naast kledingstuk ken, kunnen ook gordijnen, vitrage en overige textiel worden hersteld of aangepast door kleermaker Per fect. Voorts kan men hier textiel la ten reinigen. Bij Perfect werkt ook de 20-jarige Gwendolyn Timmermans. Als zijn rechterhand werkt zij samen met hem in het atelier. "Ze werkt inmid dels een jaar bij mij in de winkel en ik ben heel tevreden. Gwendolyn studeert aan de kunstacademie en kijkt met een professionele blik naar het werk en dit zorgt voor ex tra aanvulling", vertelt de eigenaar. Met de bouw van het nieuwe cen trum in Waddinxveen wordt geke ken naar de optie voor een nieuwe locatie. "We zijn aan het kijken naar een winkel in het nieuwe centrum van Waddinxveen. Als we een leuk alternatief plekje vinden gaan we verhuizen, maar momenteel kun nen de klanten ons gewoon vinden op onze oude vertrouwde plek". Kinderen die alle kuikens gevonden hebben krijgen bij de servicebalie een leuke paasverrassing. Openingstijden rond Pasen Beide vestigingen zijn op Goede Vrijdag, 22 april, geopend van 8.00 tot 19.00 uur. De winkel in Nesselande is ook ge opend op tweede paasdag, maan dag 25 april, van 12.00 tot 18.00 uur. Verdeeld óver de drie vestigingen zijn vijftien medewerkers werk zaam. Zij hebben allen een afge ronde opleiding Dierenverzorging of zijn hier mee bezig. Daarnaast volgen zij cursussen om de alge mene dierenkennis verder uit te breiden. Behalve het verkopen van voer en kooien treedt men bij Diertotaal Utopia steeds meer op als adviseur. Klanten komen veelal eerst bij de dierenwinkel met hun vragen, al vorens bijvoorbeeld naar een die renarts te stappen. Ook op de web site van Utopia zijn tal van tips te vinden. De Klerck benadrukt echter niet de rol van de dierenarts te kun nen of willen overnemen. Bij twijfel wordt de klant altijd doorgestuurd. Rotterdam - In de editie van woensdag 13 april staat in het ar tikel over Knaap Maatwoningen, op de pagina Bedrijvigheid, een ver keerd huisnummer vermeld. Knaap Ladiezzenzo showt kleding van on der meer de merken YaYa, Geisha, Fransa, Tom Tailer en Mac alsmede strand- en badkleding van Protest. Nelson Schoenen, een familiebedrijf dat al ruim 60 jaar bestaat, showt bijpassende schoenen van onder meer de merken Replay, Esprit, Rie- ker, sÓliver, Gaastra en Björn Borg. Kids aan 't strand toont kinderkle ding in de maten 56 tot en met 176 van onder meer Retour, No Toma- Diertotaal Utopia promoot ver antwoord huisdierbezit, want niet alle dieren kunnen als huisdier gehouden worden: "Je moet altijd proberen om een dier in zijn meest natuurgetrouwe omgeving te huis vesten." In de afgelopen twee weken is de vestiging in Waddinxveen ver bouwd en daardoor tweemaal zo groot geworden. Dit betekent een ruimere presentatie van de produc ten en meer ruimte voor de dieren, geheel volgens de nieuwe Dieren- welzijnswet die binnenkort in wer king treedt. Diertotaal Utopia is gevestigd aan het Koningin Wilhelminaplein 51. Voor meer informatie: www.dieru- topia.nl. Maatwoningen is gevestigd aan de Groeneweg 38. Voor meer informatie:010-2221000 of www.knaapmaatwoningen.nl. toes, Moodstreet, Converse, NoNo, Lofff 28 en Protest en Optique René completeert het geheel met modieuze brillen en zonnebrillen van onder meer de merken Dolce Et Gabana, Calvin Klein, Prada, Adidas, Fendi en Guess. Tijdens de modeshow wordt de muziek verzorgd door Dj Double U en dansschool Funky Feet zorgt voor een vrolijke omlijsting van het geheel. SS Nesselande/Nieuwerkerk aan den IJssel - De vestigingen van Albert Heijn aan het Maltaplein en in winkelcentrum Reigerhof staan in de week van maandag 18 tot dinsdag 26 april in het.teken van Pasen. Onder het motto 'Kom hier alvast genieten van Pasen' kunnen klan ten proeven van het bijzondere 'Speciaal voor Pasen' assortiment. Op vrijdag 22 april verzorgen beide vestigingen tot 12.00 uur een paas- ontbijt. Het winkelend publiek kan onder meer proeven van chocolade breekbrioche en feeststol. Kinderspeurtocht "In de aanloop naar Pasen zijn er voor kinderen ook leuke dingen te doen in onze winkels", aldus super marktmanagers Iwan.Tims en Ingrid Nevels. De kinderen kunnen onder meer meedoen aan een speurtocht waarbij zes verstopte paaskuiken- tjes gevonden moeten worden. Nesselande - Ladiezzenzo, Kidzzenzo, Nelson Schoenen en Optique René organiseren gezamenlijk voor zaterdag 23 april van 14.00 tot 15.30 uur een modeshow op het Maltaplein.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 22