VELDSLA Piɧ®Êl IK ipt I Wij zijn er al helemaal klaar voor! Wat eten we met de Paasdagen? te koop bij kwekerij Hans de Vreede (zelfbediening) k°rtii\ig Julianaweg 10, Moerkapelle Borgo Antico 28 HART VAN HOLLAND PAASSPECIAL 20 APRIL 2011 Met recept 'Paassalade met ei en rivierkreeftjes' Veldsla tevens te koop in: - Moerkapelle bij Aardbeikwekerij Koolhaas, Oogstpad 10 - Nieuwerkerk a/d IJssel, le Tochtweg 20 (alleen zaterdags 9.00 -14.00 uur) »'f«' a lir Óffi&t ctffa/taanse re/Jaa/y-a/nl SCeaemAaixen en cwiAfaeJc<en van yfip< a/, am Kom op VRIJDAG 22 APRIL naar Shoeby in winkelcentrum Nesselande in Rotterdam en geniet onder het genot van een hapje en een drankje van onze ZOMERSE MODESHOW voor dames, heren en kids! Aanvang modeshow: 12.00, 14.00 en 16.00 uur. Laat je inspireren! Profiteer alleen op 22 april van op de hele collectie! °P de hele collects Winkelcentrum Nesselande, Maltaplein 55, Rotterdam shoeby.nl Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop Tel. 0172-216159, Fax. 0172-216701 www.gardenplaza.nlinfo@gardenplaza.nl Italiaans restaurant Dorpsstraat 63 2761 AA ZEVENHUIZEN tel 0I80-632688 dinsdag gesloten. 'De korting geldt op de originele prijs van de artikelen op vrijdag 22 aprü 2011 bij Shoeby Rotterdam Nesselande. Geldig op vertoon of bij aanvraag van een Shoeby Savers Card. maar is onze winkel gesloten. Garden Plaza Boskoop is met uitzondering van de feestdagen geopend van maandag tot en met donder dag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30-20.30 uur en op zaterdag van 8.00-16.00 uur. Ook gedurende de gehele vakantieperiode is Garden Plaza Boskoop geopend. De showtuinen zijn altijd toegankelijk, dus ook buiten de openingstijden. Bel 0172 - 216 159 voor plaatsingsadvies voor beschoeiingen, vlonders, schuttingen e.d. BOSKOOP ledereen heeft echt zo uitgekeken naar de lente. En nu is het dan gelukkig zo ver! Alles neemt nu opeens snel andere vormen aan in de tuin, de narcissen staan in bloei en het wordt het allemaal wat groener. Je kunt zien dat iedereen al echte lentekriebels heeft. Velen zijn lekker bezig in de tuin om deze weer gereed te maken voor het komende seizoen. Misschien heeft u ook al plannen gemaakt om uw tuin geheel te restylen. Dan is een bezoekje aan Garden Plaza Boskoop zeker de moeite waard. Want daar kunt u de lente al volop proeven. Met 22.000 m2 opslagruimte, boordevol tuinmateria- len, van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden Plaza Boskoop uniek in de regio. Niet alleen uniek qua omvang en uitstraling, boven dien vindt u hier een uitgebreide presentatie van een zeer omvangrijk programma tuinmaterialen. De materialen zijn sfeervol verwerkt in een aantal model- en informatietuinen in verschillende stijlen. Hier kunt u dus volop ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze in hardhouten tuinmeubelen, plantenbakken en houten speeltoestellen. Maar ook vijvermaterialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Garden Plaza Boskoop volgt alle tuintrends op de voet en biedt hierin een ruime sortering. Een mooi gazon is natuurlijk prachtig, maar om het gazon mooi en gezond te houden vergt veel onderhoud. Vrijwel ieder een wil optimaal van zijn tuin genieten en kiest bewust voor een onderhoudsvriendelijke tuin. In plaats daar van wordt gekozen voor een fraaie bestrating, eventu eel gecombineerd met grind, natuursteen, hout en houtcomposiet. Garden Plaza Boskoop heeft een enorme sortering sier bestratingsmaterialen in ontelbare kleuren en varianten. Door de eigen productie van alle tuinhout materialen kunt u bij Garden Plaza Boskoop ook afwijkende maten en model len bestellen en ook beschikt het bedrijf over deskundige medewerkers voor advies. Op de website www.gardenplaza.nl, waar op het gehele leveringsprogramma te vin den is, kunt u ook talloze tuin-ideeën opdoen. Bovendien kunt u hier op eenvou dige wijze uw eigen tuin ontwerpen, met het gratis tuintekenprogramma. Op deze manier wordt u uw eigen tuin-architect, waardoor uw tuin nog persoonlijker wordt. Kom dus langs bij Garden Plaza Boskoop en laat u verrassen door de tallo ze tuinideeën, zodat u ook komend sei zoen volop van uw tuin kunt genieten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 30