Verweii Caravans Frans Houdijk Beste kinderen, papa's, mama's, oma's en opa's Dit laar komt de PAASHAAS langs in zevenhuizen! Tuinmeubelen korting tot 75% w HART VAN HOLLAND PAASSPECIAL 20 APRIL 2011 33 BOVAG Het adres voor vakkundig onderhoud en schade aan uw caravan of camper. FOCtVj! Maak tijdig een afspraak voor een onderhoudsbeurt. Bovag en Focwa gecertificeerd. www.verweijcaravans.nl De nieuwe Berg skelters en trampolines staan weer in de showroom Volop keus, al vanaf 3 jaar. lijï&plcjl heb je geen strippenkaart? Tevens monteren wij alle merken removers. Bel voor een scherpe prijsinfo! Rottekade 9-9B Zevenhuizen (nabij Oud-Verlaat) Tel: 0180-633115/ 632482 Geopend ma t/m vrijdag 9.00-17.00uur, Zaterdag 9.00-16.00 uur Veel mensen hebben moeite met het omzetten van hun ideeën voor de tuin in een goed door dacht tuinplan. De stap om hierbij een vakman in te schakelen is groot. En wat is het juiste bedrijf? Er zijn er immers velen. Frans Houdijk wil u verleiden om vooral de te stap te wagen en kennis met zijn bedrijf te maken. Hij wil u uitnodigen voor deze kennismaking in de Tuinen van Appeltern op 1e Paasdag. U kunt hiervoor kosteloos toegangskaarten aanvragen (adresgegevens: zie onze advertentie). In het Tuinadviescentrum aldaar kunt u ook meer te weten komen over de vier basisvoorwaarden voorTuingeluk, waar Frans Houdijk als exclusief geselecteerde hovenier, aan meeschreef. Kort samengevat zijn dit: 1. Juiste verhouding tussen verharding en beplan ting 2. Juiste verhouding tussen hoog en jaag 3. u moet uzelf veilig en op uw gemak voelen 4. De energiebalans moet kloppen. Houdt u bij het maken van uw tuinplannen wel rekening met het te doorlopen traject. Het is verstandig om vast afspraken te maken zodra u weet dat u "iets" met uw tuin wilt doen, ook al is dit nog lange tijd voordat u de aanleg daadwer kelijk gerealiseerd wilt hebben. Bedenk hierbij dat aanleg het hele jaar door mogelijk is; alleen bij sneeuw en vorst kan dit niet, maar zelfs dan kunnen bouwwerken of tuinmeubels in de werkplaats voorbereid worden. Doordat Frans Houdijk met een klein team werkt, zijn de lijnen kort en zult u hem zelf ook regelmatig in uw tuin tegenkomen. Voor meer informatie over het bedrijf, ontwerp- kosten en -mogelijkheden en vooral veel foto's verwijzen wij graag naar de website: www.houdijkstijltuinen.nl. Ji Zaterdag 23 april tan 10.00 -15.00 uur Hij heeft echter gevraagd of de MVZ (Middenstand Vereniging Zevenhuizen) hem wil helpen om wat gezelligheid te brengen tijdens de paasdagen. Daarom hebben we een echte spelletjesdag bedacht voor alle kinderen uit de gemeente Zuidpias. Op zaterdag 23 april zijn jullie allemaal uitgenodigd om op diverse locaties bij de winkels in Zevenhuizen spelletjes te spelen! Van 10.00 uur tot 15.00 uur kun je lekker spelen en de kaarten inleveren. Als je een spelletje hebt gedaan kun je een stempel halen bij de begeleiding. Als je strippenkaart vol is kun je een lekkere beloning ophalen bij &kastü! Geen zorgen, je kunt hem als nog ophalen bij &kast of fietsklaar.nl. Bij Bijl 11 kan de inhoud van de pot gewonnen worden. Wie raadt hoeveel paaseitjes er in de pot zitten mag hem meenemen. Bij meerdere winnaars delen we hem gewoon! Bekendmaking van de winnaar(s) is om 15.30 uur. De strippenkaart kan eventueel ook uit de krant geknipt kan worden. Kinder-Paasfeest. Strip penkaart met Paas-tekeningen? Locatie: BAC Wat is dat? Groente en fruit qujz Locatie: Restaurant De Hoeveel Paaseitjes fitten er nog in de pot? Locatie: Bij U1 Blikgooien. Hoe trefzeker ben jij? Locatie: Bakkerij Gerritsen Neem je eigen ei mee.... Locatie: Flowers «Feeling: Welk ei is weg Locatie: Zuid Underwear Verrassingsspel (gj Locatie: Wonderlijke Verieiding Sen jij net zo snel als de Paashaas? Kom zaklopen! Locatie: fietsklaar.nl Locatie: Skast

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 33