mag O nnp Succesvolle benefietmiddag voor Gaza Klikken UITVAARTVEI^0RGING OIO - 521 60 16 079 - 342 60 70 52 HART VAN HOLLAND I FAMILIEBERICHTEN I 20 APRIL 2011 UV SH ART VAN HOLLAND vs www.hartvanholland-online.nl Cornelis Jan Reijm Wim de Graaff Antje Eindhoven - van Erk Florinus Marius Eindhoven Wim de Graaff Mef respect en in stijl doen we wat van onsj Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswijk -J-» ir'~ Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 6A Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: U: Gouda - De benefietmiddag voor Gaza, op zaterdag 16 april gehou den door het Rode Kruis, heeft een bedrag van 1200 euro opgebracht. Dit bedrag is bestemd voor de Open Studio in Khan Younis in Gaza. Hier worden gehandicapte en getrauma tiseerde kinderen geholpen om de moeilijke leefomstandigheden waar in zij verkeren het hoofd te bieden en de opgedane, veelal heftige, in drukken beter te kunnen verwerken. Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het zo beminde. In dankbare en mooie herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Catharina Reijm - Rosbergen 16 september 1918 115 april 201' Piet en Ria Willem en Yvonne Kees en Simone Kleinkinderen Achterkleinkind Jan van Bijnenpad 25 Waddinxveen Correspondentieadres: C.J. Reijm Corsicalaan 129 3059 XX Rotterdam Onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader is thuis opgebaard, waar u afscheid van hem kunt nemen op woensdag 20 april van 16.00 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 21 april om 13.00 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van IJsselhof. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Wij allen hebben hem mogen begeleiden in zijn laatste levensdagen. Dankbaar voor wat hij ons heeft gegeven, heeft de Here tot zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 74 jaar echtgenoot van Anneke de Graaff - van Gendt weduwnaar van Hennie de Graaff - van Dijkhuizen Anneke De Graaff-van Gendt Ton en Erna Hélène William Casper Trudy en Roland Dyorin en Jamie Kylièn 16 april 2011 Burgemeester Klinkhamerweg 67 2761 BD Zevenhuizen Wim is thuis in zijn vertrouwde omgeving alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 20 april van 19.30 - 20.30 uur. Donderdag 21 april om 11.00 uur zal de Dankdienst worden gehouden in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 174 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er alsnog gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Dorpshuis "Swanla", Burgemeester Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. Liever geen bloemen Dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder *19 juni 1917 t 14 april 2011 weduwe van Alblasserdam: Ursem: Janny van Dijk - Eindhoven Cobie Nell - Eindhoven Johan van Dijk f Piet Nell Wilco en Samantha Nieuwerkerk aan den IJssel: Floor Lani Reijm - Eindhoven Amanda en Lars Gerard Reijm Hanneke en Mark Zevenhuizen: Sven, Tess Floor Eindhoven Annelies en Hans Cora Eindhoven - Verburg Daan t, Coen Bart en Michelle Jannet en Ralf Zevenhuizen: Stefanie en Wu Jan Eindhoven Ludwien Eindhoven - Gordijn Zevenhuizen: Richard t Jaap Eindhoven Monique en Davic Margriet Eindhoven - Ruijter Indy, Lize Daniëlle Ivana Zevenhuizen: Maryse Cor Eindhoven Zevenhuizen: Arend Eindhoven Correspondentieadres: Lani Reijm - Eindhoven Albert van 't Hartweg 29 2913 LE Nieuwerkerk aan den IJssel De uitvaart heeft dinsdag 19 april plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Met grote dankbaarheid voor de liefde en het geluk die hij zijn vrouw, onze moeder, onze oma heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van Ons medeleven gaat uit naar onze moeder, onze oma, zijn kinderen, kleinkinderen en naasten. René en Yvonne Mulder Daen Machiel en Jacqueline Mulder Lina Eno Flo Robert en Liesbeth Mulder Lotte Rutger Reinout Lisette en Paco Vermeulen Lucas Ruben Begrafenisterzorging voor Benthuizen - 3B llock Moerkapelle - Rotterdam - Pijnacker - Zevenhuizen - Zoeter/neer en omstreken SHOW ROOM GEDENKSTENEN

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 52