Programma Koninginnedag Gewonde bij aanrijding Titelprolongatie uit zicht voor clubkampioen Popelen langs de waterkant VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN/MOORDRECHT 20 APRIL 2011 53 fmsmt. Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Schaken Vissen Modeshow in Centrum Moerdregt Voetbal Kevin Blom fluit jeugdtoernooi Dierencentrale Reünie Coverband Collage Uitvaartcentrum Van Der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Uitvaartverzorging Jeanne Matze-Koch den kleinste detail Marian UITVAARTVERZORGING KIJK NU OP ONZE NIEUWE SITE W W W H E V A N D E R H A M M E N N L Wi) verzorgen: Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg DAG EN NACHT BEREIKBAAR Postbus 67 2665 ZH Bleiswijk 0800 - 33 724 33 Moordrecht - De Oranjevereniging Moordrecht organiseert voor Ko ninginnedag, zaterdag 30 april, di verse activiteiten. Op dorpsplein De Smidse vindt de traditionele markt plaats. Een kraam huren is moge lijk; voor verenigingen bedragen de kosten 25,- euro; voor particulieren 50,- euro. Reserveren kan via 0182- 372366. Op het dorpsplein kunnen kinderen meedoen aan spelletjes en puzzeltochten en ook de Scouting Moordrecht en de Brandweer geven hier acte de presence. Het Moor- drechtse Shantykoor verzorgt haar eerste, officiële, optreden in de po- Moordrecht - Voor de laatste maal In de clubcompetitie speelde titelverde diger Pim te Lintelo tegen concurrent Frank Visser. Beide spelers verrasten elkaar met wederzijdse dame-offers. Te Lintelo hield er een kwaliteit aan over en Visser een ver opgerukte vrijpion. Toen die pion ook nog steun kreeg van de koning was er geen houden meer aan en ging de clubkampioen in zijn slotminuut zelfs nog mat. diumtent op het dorpsplein. De kinderrommelmarkt vindt plaats op de Kerklaan, aan beide zijden op het trottoir, alleen niet voor de winkels, omdat deze in de ochtend geopend zijn. Vooraf aanmelden is niet nodig; wel wordt een ieder ver zocht aan het einde van de dag alle niet verkochte spullen zelf mee te nemen. Binnenkort valt het programma boekje van de Oranjevereniging bij iedereen in de brievenbus. Voor meer informatie: www.moordrecht-oranje.nl. Bij het duel tussen de twee andere titelkandidaten koos Léon Jacobse tegen Hans Lodeweges voor de aan val. Een stukoffer tegen een paar pionnen leek hem goede aanvals- kansen te bieden. Het sloeg echter niet door. Lodeweges vond de goede verdediging en zette de zaken naar zijn hand. Hij won de pionnen terug en met een stuk in de plus was hij heer en meester. Ronald Mandersloot won van Ge rard van der Wouden, Mick van den Berg verloor van Sjaak in 't Veld, Aad van den Berg en Rien Duine kwamen remise overeen. Arie Mac- daniël won van Leen Boonstra ter wijl Frans Dubois verloor van Aad van der Meer. Lotte van der Wou den en Pane Vink deelden het punt. Moordrecht - Een automobilist raakte zaterdagochtend gewond, nadat hij betrokken raakte bij een frontale aanrijding. De man kwam vanaf de Zuidelijke Dwarsweg en reed op de kruising met de Mid delweg tegen een aanhanger, die getrokken werd door een tractor. Het slachtoffer werd met mogelijk nekletsel naar een ziekenhuis in Frank Penders verloor van Jan Vink en jeugdspeelster Judie van Eek won van Willem Schouten. Bastiaan Rietveld verloor van Mar ten Evengroen, Marian Schoonder- woerd verloor van Peter Koolmees. Cor IJsselstijn verloor van Jaap van Walsem. Na 26 van de 31 speelronden gaat Lodeweges aan de leiding; Visser is tweede. De titelkansen voor Te Lin telo en Jacobse zijn sterk afgeno men; zij staan nu derde en vierde. Jeugd verliest massakamp tegen Messemaker Uit Gouda kwamen 25 jeugdleden van Messemaker naar Moordrecht voor het jaarlijkse treffen. De IJssel, met maar 19 spelers, verloor met 8-11. Moordrecht - Voor Hengelsportver eniging Moordrecht begon zaterdag 16 april het seizoen. Na een lange winter stonden vijfentwintig vissers te popelen langs de waterkant. Het parcours was uitgezet langs de Oude Rijn in Bodegraven. Er werd hoofd zakelijk gevist met de vaste hengel in combinatie met de feeder die voor de grotere vissen moest zorgen. Erik Faas deed het erg goed en met de vaste stok kon hij circa 100 stuks vangen die samen 4,6 kilo wogen. Hij won hiermee de wedstrijd, tweede werd Jan Brouwer die met de feeder twee dikke brasems ving. Verder had bijna iedereen vis. Foto: Wilco Hogenbirk Zaterdag wordt van 8.00 tot 12.00 uur een Paaskoppelwedstrijd gevist in het kanaal ten hoogte van de golfbaan. Er doen 35 vissers mee die door loting aan elkaar gekoppeld worden. Kom langs en kijk uw ogen uit. Gouda gebracht. De bestuurder van de tractor bleef ongedeerd. De po litie verrichtte technisch onderzoek om de oorzaak van het ongeval te achterhalen. Moordrecht - De firma Doorduijn showt woensdag 27 april de nieu we voorjaarscollectie in Centrum Moerdregt, gevestigd aan Land voor Water 3. De modeshow be gint om 10.15 uur; aansluitend vindt de verkoop plaats tot 16.00 v) uur. De toegang is vrij. Moordrecht - UEFA-scheidsrech- ter Kevin Blom fluit zaterdag 23 april om 11.00 uur de wedstrijd Moordrecht F1 tegen Excelsior Rotterdam F2. Op deze dag, die in het teken staat van Roots4Kids, worden vierentwintig teams uit de omgeving verwacht. Naast de wedstrijden van 9.00 tot 17.00 uur zijn er meerdere blikvangers op Het Lage, de deelnemers kunnen voor 1,- euro kans maken op de penaltybokaal en er is een loterij met voetbalprijzen. Vermist Kater, zwart, witte bef, voeten, streep op - en vlekje onder neus, is gechipt, Waterschapsweg Nieu- werkerk aan den IJssel „s Valkparkiet, geel grijze veren op rug, tam, Lijsterbesstraat Wad- dinxveen. Gevonden Teef, golden retriever, halsband bruin, Henegouwerweg Waddinx- veen. Kater, zwart, witte tenen voor, voeten achter en wit vlekje op borst, Burg. Klinkhamerweg Ze venhuizen. Kat, zwart, zonder wit, Westeinde Moordrecht. Kat, cypers, zonder wit, Regulus Waddinxveen. Kater, zwart, kaal op buik, Vijver laan Waddinxveen. Kat, zwart, witte buik, borst, sok ken voor, poten achter en witte snuit, Schielandweg Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, zwart, met veel wit, zwart op rug, kop en zwarte kin, Vecht Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186- 601199 en www.dierencentrale.nl Moordrecht - Coverband Collage houdt zaterdag 14 mei een reünie in de Zespunt aan de Molenlaan 1. De band, met leden afkomstig uit Gouda, Moordrecht, Gouderak en Nieuwerkerk, speelde twintig jaar geleden voor het laatst en en trad voornamelijk op op brui loften en partijen. Aan de reünie, welke duurt van 20.00 tot 00.30 uur, wordt medewerking verleend door allround feest- Et coverband Blended. Op het programma staat muziek uit de jaren '60, '70 en '80. De toegang bedraagt 10,- euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bak kerij Verboom aan de Smidse en, op maandag, dinsdag en donder dag van 20.00 tot 22.00 uur in de Zespunt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 53