klikken Supertalent Mike Hofland naar NK Nieuwerkerk laat kostbare punten liggen NieMo sluit af in stijl Gelijkspel voor Groeneweg 1 Moerkapelle aan kop in derde periode Groeneweg met schrik vrij Dubbels brengen TCN overwinning HART VAN HOLLAND SPORT20 APRIL 2011 55 Thaiboksen C Voetbal Waterpolo Voetbal Voetbal Damesvoetbal Tennis Vlaardingen/Nieuwerkerk aan den IJssel - De negenjarige Mike Hof land, in training bij Sportcentrum Brothers, blijkt een natuurtalent bij het thaiboksen te zijn. Op het TKO in Vlaardingen wist hij zijn partij in dertig seconden te winnen. Mike komt nu, in het weekend van 11 en 12 juni, uit op het Nederlands Kam pioenschap in Botterdam. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een op portunistisch spelend Dilettant, een slecht bespeelbaar veld en zwakke arbitrage, Nieuwerkerk had er on voldoende antwoord op en liet twee kostbare punten liggen in de race naar de titel. Dat de slechte arbitrage over de gehele wedstrijd meer in het na deel was van Nieuwerkerk dan Dilet tant had meer te maken de speelwijze, alhoewel ook Dilettant soms terecht verbaasd stond te kijken dat het ge heel onterecht werd teruggefloten. Vanaf de eerste minuut was Nieu werkerk de beter voetballende ploeg maar dat was geen verrassing omdat Dilettant andere kwaliteiten heeft en daar vandaag slim mee omging door steeds snel het gevaar achter het centrum van de Nieuwerkerkse verdediging te zoeken dgebruik ma kend van het vele fysiek dat de ploeg herbergt en. Deze speelwijze had na twaalf minuten succes. Nieuwerkerk was wat meer op de helft van Dilet tant maar een lange dieptepass werd de Nieuwerkerkse verdediging fataal toen het op snelheid werd geklopt, 1-0. Dat Nieuwerkerk in de vijfen dertigste minuut op gelijke hoogte kwam, dat kwam voort uit een onte recht toegekende vrije trap tegen Di lettant waarbij Youssef Swaghi vanaf zo'n dertig meter de bal inbracht en tot ontsteltenis van de Krimpense ploeg de bal achter de doelman zag verdwijnen, de 1-1 bleek uiteindelijk ook de eindstand. JHR versloeg Sparta op eigen veld en kan Nieuwerkerk in het komende in- haalduel op één punt naderen. Daarna zijn er nog twee speelronden voordat beide ploegen elkaar op 15 mei in de slotronde op sportpark Dorrestein treffen. mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Ook de tweede helft bleef aantrek kelijk en spannend, UW de Zwervers ging op zoek naar de gelijkmaker en Moerkapelle probeerde de voor sprong uit te bouwen. In de tiende minuut kon UW de Zwervers een aanval die eindigde bij Van der Ho ven nog onschadelijk maken. Even later was het wel raak: Harmen Ver- weij mocht diepgaan en liep de ver dediging zoek. De prima meegelopen Boutasgount kon de breed gelegde bal simpel tot 2-0 promoveren. Door deze overwinning komt Moer kapelle op de vijfde plaats van de ranglijst en gaat aan de leiding in de derde periode. Volgende week een dubbel thuis pro gramma voor Moerkapelle 1. Eerstop paaszaterdag tegen het ook lastige Rijnmond Hoogvliet Sport uit Hoog vliet; Aanvang 14.30 uur. Op tweede paasdag volgt de thuiswedstrijd te gen Oude Maas uit Poortugaal. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet beëindigde het seizoen in stijl met een 5-4 zege op AZC, die eerder nog kampioenskan didaat waren. AZC leidde in de be ginfase even met 2-1, maar daarna nam NieMo het heft in handen. Na de tweede goal van Maurits Meeuw- isse maakte Mark de Jong met een fraaie backhandschot de 3-2. Stefan Milovanovic en Sander Boer tilden de stand naar 5-2. Door twee be nutte overtalsituaties kwam AZC in de slotfase nog even dichtbij, maar kon NieMo er niet van weerhouden om het veilig uit te spelen. "Een mooie afsluiting," vond Sander Boer, die te kennen heeft gegeven ko mend seizoen niet verder te gaan als trainer/coach van de herenformatie. Boer wil wel aanblijven als dames hoofdtrainer. NieMo is in gesprek met kandidaten voor het trainen en coachen van de herenformatie die als vierde zijn geëindigd in de eerste districtsklasse. Hoge eindklassering dames Hoewel de dames zich op de laatste speelronde tegen GZC DONK niet van hun beste kant lieten zien (9- 4), hebben zij de hoogste klassering sinds jaren behaald. Het is zo'n vijf tien jaar geleden dat één van beide clubs van de startcombinatie - het Nieuwerkerkse Van Vliet-Barracuda en Moordrechtse ORKA'97 - op een vierde of hogere plaats stonden in de eerste districtsklasse. Tegen GZC DONK maakte de ploeg van trainer/coach Sander Boer nog een goede start. Via Karin van Leeuwen en Maritza Hoes werd het 0-3. Maar in het tweede part liep de thuisploeg hen voorbij tot 5-4. "Daarna was het echt verschrikke lijk," zei Sander Boer over het verde re verloop. "Voorin ging bij ons alles, maar dan ook echt alles mis. En in de counter wérd dat vervolgens keihard afgerekend." De achterstand liep in periode drie en vier op tot respec tievelijk 6-4 en 9-4. "Dit moeten we snel vergeten," aldus Boer. "De con centratie moet op volgênde week, op de halve finale in de beker." Deze wordt zaterdag 23 april gespeeld in Zoetermeer. Zevenhuizen - Al in de eerste minuut van de wedstrijd verscheen Erwin Hof alleen voor de uitstekende Mozaïek keeper, maar de spits miste deze 100% kans. Toen de Vlaardingers vervolgens binnen twintig minuten op een 2-0 voorsprong kwamen leek Groeneweg tegen een nederlaag aan te lopen. Na een half uur kwam Groeneweg beter in de wedstrijden uiteen vrije trap tikte Maurice Eckhardt van dichtbij de aansluitingstreffer binnen; 2-1. Na rust speelde Groeneweg veel be ter, maar een aantal corners leverde niets op en een geweldig schot van Angelo Lenters verdween net over de lat. Mozaïek wist het doel echter wel te vinden, dus in plaats van de verwachte 2-2 stond het ineens 3-1. De feestvreugde bij de tegenstander leidde tot een rode kaart voor een van hen wegens commentaar op de leiding. Groeneweg kon vervol gens tegen tien man op zoek naar de volgende aansluitingstreffer. Na goed doorzetten van Rick van Ype- ren bracht Eckhardt met zijn tweede doelpunt weer hoop in de Zevenhui- zense harten. Vijf minuten voor tijd zorgde Luuk Gritter, na een enorme scrimmage voor het Mozaïek doel, voor de gelijkmaker; eindstand 3-3. Moerkapelle - UW de Zwervers begon op sportpark de Wilde Veenen goed aan de wedstrijd. Met een hoog baltempo namen zij het heft in handen. Dit leidde tot een veldoverwicht maar op een gevaarlijke corner na waren er geen grote kansen te noteren. Na een kwartier kwam Moerkapelle beter in de wedstrijd. De verdediging van de tegenstander kreeg het daar steeds moei lijker mee, wat na twintig minuten resulteerde in een corner voor Moerka pelle. Deze corner werd hoog voorgezet door Van Dommele en bij de tweede paal was het Van den Hoven die koppend een gaatje tussen de paal en keeper vond. De keeper zat er nog wel aan maar de 1-0 was een feit. Zevenhuizen - Groeneweg begon zondag 17 april goed aan de wed strijd tegen Gouderak, al na twee minuten kwamen er volop kansen, maar Groeneweg heeft het de laatste weken moeilijk met scoren. Pas in de dertigste minuut was het Patricia van der Hoek die de 1-0 scoorde. De kansen bleven komen maar werden niet benut. Groeneweg werd steeds slordiger en Gouderak zag mogelijkheden. In de dertigste minuut na rust viel dan ook de 1-1. In de tachtigste minuut scoorde Van der Hoek de 2-1. Negen minuten la ter kwam Gouderak opnieuw gelijk. Groeneweg speelde slecht en nam eigenlijk al genoegen met een gelijk spel toen Van der Hoek in de laatste halve minuut nog de 3-2 scoorde. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste herenteam van TCN speelde de eerste thuiswedstrijd van het sei zoen tegen nieuwkomer Dash'35 uit Dordrecht. Bas Struijk won de eerste single te gen Rens in 'tVeld (6-2,6-4). Struijk: "Het leek wel een kopie van vorige week, met een andere tegenstander natuurlijk. Ik kon lekker mijn eigen spel spelen en had eigenlijk geen moment het gevoel in problemen te zijn geweest." Yoran Verschoor had een pittige tegenstander aan Glenn Smits. Het liep niet echt lekker en hij maakte veel onnodige fouten. Bij achter stand van 2-4, 15-40 in de derde set leken de kansen verkeken en besloot Verschoor voor alles of niets Yoran Verschoor met op de achtergrond Bas Struijk (foto: Paul Verschoor). te gaan. Het bracht de omkeer in de partij (4-6, 6-1, 6-4). Sabin Tigu trof kopman Mark Wil- lems, die twee seizoenen terug nog voor TCN heren 2 uitkwam. Willems greep overtuigend de eerste set, maar zakte in de tweede helemaal weg. In de derde set ging het gelijk op, waarbij beide heren hun eigen servicegame regelmatig niet behiel den. Na bijna drie uur, bij een stand van 4-4, verloor Tigu opnieuw zijn service, waarna Willems de wed strijd uitserveerde (3-6, 6-0, 6-4). Chris Berkouwer wist zijn kansen tegen de zwak serverende Jothan Maarsen niet te benutten (4-6, 4-6). Hiermee was de stand 2-2 gelijk. Twee goed gespeelde dubbels brach ten TCN een 4-2 overwinning. enoTHEns

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 55