Zuidpias Werk aan de weg Gewijzigde openingstijden milieustraten gemeente Nieuwe riolering Korenstraat Zevenhuizen wüm WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 APRIL 2011 Bekendmaking tijdelijk alcohol- en softdrugsverbod Bekendmaking vaststelling lokale arbeidsvoorwaarden Agenda Welstandscommissie ter inzage Bekendmaking aanwijsbesluit Tegen het hiervoor genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat, ingevolge artikel 2:48, tweede en vierde lid, van de Algemene Plaatselijke Verordening Zuidpias, het terrein direct grenzend aan de Zevenhuizerptas op grondgebied van de gemeente Zuidpias tijdelijk is aangewezen als gebied waar het verboden is alcoholhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes, e.d. met alcoholhoudende drank bij zich te hebben, softdrugs te gebruiken of openlijk voorhanden te hebben. Het college heeft op 6 april 2011 besloten daartoe het aan wijzingsbesluit (APV) alcohol- en softdrugs- verbod als volgt te wijzigen: Onderdeel twee van de beslispunten wordt aangevuld met: "het gebied begrensd door de straten Wollefoppenweg ter hoogte van het dorp Zevenhuizen, Vlietkade, Strandweg en Middelweg, exclusief de inrichting en bij de inrichting behorende terrasvoorziening van Restaurant 'De Strandgaper'; Café 'Oud Verlaat'; Brasserie "t Zonnetje' en Sporteiland 'Zevensprong'." Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na de dagtekening van het gemeenteblad waarin het wordt geplaatst en geldt tot 1 november 2011. Het besluit ligt ter inzage in het Raadhuis gedurende zes weken. Tevens kunnen daar alle bijbehorende plattegronden, en alle details worden geraadpleegd. Het besluit is terug te vinden op de gemeentelijke website. afgevaardigden behandelen de bouwaanvra gen van de gemeente Zuidpias op het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 25 april 2011 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belang stellenden meer toegelaten. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 26 april 2011 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze Met ingang van 1 januari 2011 is de Wet elek tronische bekendmaking in werking getreden. De wet is bedoeld om het de burger zo gemak kelijk mogelijk te maken informatie op te zoeken over wetten en regels. Onder deze wet vallen ook de lokale arbeidsvoorwaarden van gemeenten. In de gemeente Zuidpias zijn de volgende lokale arbeidsvoorwaarden door het college van b&w vastgesteld en deze zullen worden gepubliceerd via www.overheid.nl: Rechtspositie Babsen Zuidpias (vastgesteld door het college van b&w op 07-12-2010) In deze regeling gaat het om de rechtspositie van de buitengewoon ambtenaar burgerlijke stand. Hierin zijn onder andere bepalingen met betrekking tot aanstelling, ziekteverlof en overige rechten en plichten vastgelegd. Regeling ouderschapsverlof (vastgesteld door het college van b&w op 07-12-2010) Bij ouderschapsverlof wordt tijdelijk het aantal arbeidsuren verminderd in de vorm van verlof. Het is bedoeld voor de medewerker om naast een betaalde baan, tijd en aandacht te kunnen besteden aan ouderschapstaken. De Regeling ouderschapsverlof is verbonden aan de Wet Arbeid en Zorg waarin het recht op ouderschapsverlof is geregeld. Beloningsregeling (vastgesteld door het college van b&w op 08-06-2010) In de beloningsregeling is vastgesteld welke structurele en tijdelijke beloningen er worden toegekend, gekoppeld aan de verrichte arbeid. Onder structurele beloningen worden salaris schalen en het al dan niet toekennen van peri odieken bedoeld. Tijdelijke beloningen hebben betrekking op het belonen van goede of extra geleverde arbeid en een zeer goede tot uit stekende functie-uitoefening. Hier kan sprake zijn van diverse gratificaties of persoonlijke toelagen. Regeling arbeidsduur, werktijden en verlof (vastgesteld door het college van b&w op 08-06-2010) De regeling arbeidsduur, werktijden en verlof is opgebouwd uit drie onderdelen. In arbeids duur wordt onderscheid gemaakt tussen vol tijd en deeltijd dienstverband. In het onderdeel werktijden staat beschreven welke afspraken er zijn voor het invullen van de werkweek met betrekking tot het aantal te werken uren. Tevens zijn in deze regeling de verschillende vormen van verlof opgenomen. Regeling cafetariamodel (vastgesteld door het college van b&w op 08-06-2010) De cafetariaregeling biedt de medewerker de mogelijkheid om een gedeelte of combinatie van bronnen in te zetten voor diverse beste dingsdoeleinden met fiscaal voordeel. Er kan gebruik gemaakt worden van tegemoetkoming in studiekosten, vakbondscontributie, verho ging toekomstig pensioen of bedrijfsfitness. Tevens is er de mogelijkheid om vakantie-uren te kopen of verkopen. Regeling bijzondere gebeurtenissen (vastgesteld door het college van b&w op 08-06-2010) De regeling bijzondere gebeurtenissen heeft betrekking op gebeurtenissen in de thuissitu atie, jubilea,-vertrek door ontslag of afde lingsaangelegenheden. Vastgelegd zijn onder andere de verantwoordelijkheden en financi ële consequenties. Spaarloon en levensloopregeling Zuidpias (vastgesteld door het college van b&w op 08-06-2010] Medewerkers krijgen de keuze tussen spaar loon en levensloopregeling. Met spaarloon wordt bedoeld dat de medewerker vanuit de bezoldiging belastingvrij geld kan sparen. Met de levensloopregeling kan de medewer ker vanuit de bezoldiging sparen om in de toekomst een periode van (onbetaald) verlof te financieren. Eisen en bepalingen met betrek king tot deze twee vormen van sparen worden beschreven in de Spaarloon- en levensloopre geling Zuidpias. Regeling vervoer- en verblijfkosten (vast gesteld door het college van b&w op 08-06- 2010) In deze regeling zijn de voorschriften opgeno men die gelden ten aanzien van het maken van een dienstreis en het woon-werkverkeer. Regeling functioneringsgesprekken en beoordelingsgesprekken (vastgesteld door het college van b&w op 03-08-2010) Om het optimaal functioneren van de mede werkers te waarborgen, is in deze regeling vastgelegd op welke wijze en momenten functionerings- en beoordelingsgesprekken plaatsvinden. Regeling in- en uitstroom (vastgesteld door het college van b&w op 08-02-2011) In de regeling in- en uitstroom is de werving en selectieprocedure van zowel interne als externe kandidaten vastgelegd. Tevens staan in deze regeling het proces van kennismaking bij indiensttreding en de uitstroom van mede werkers beschreven. Het college van burgemeester en wethou ders van Zuidpias maakt bekend dat het op 29 maart 2011 het aanwijzingsbesluit toezichthouders van 26 januari 2010 heeft ingetrokken. Voorts heeft het college van burgemeester en wethouders de huidige en toekomstige beleidsadviseurs handhaving B en C en medewerkers handhaving B en C op basis van artikel 5.10, derde lid, respectieve lijk artikel 5.11, derde lid van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht aangewezen als toezichthouders. Dit aanwijzingsbesluit treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. Het besluit ligt ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens is het aanwijzingsbesluit te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. A De gemeente legt nieuwe rio lering aan de in de Korenstraat in Zevenhuizen. Met dit nieuwe riool wordt regenwater van De Lente en de Korenstraat afge voerd naar de Schielandsingel. Na het leggen van de riolering wordt de straat voorzien van nieuwe bestrating in rijweg, parkeerplaatsen en voetpaden. Ook de plantsoenen langs de weg worden vernieuwd. De werkzaamheden geven enige weken overlast voor omwonen den en de beide scholen in de buurt. Voor direct aanwonenden zijn tijdelijke parkeerplaatsen aangelegd langs de Wethouder Kreftlaan. In verband met de feestdagen wijzigen de openingstijden van de milieustraten. U ziet de openingstijden in het schema hieronder. Datum Milieustraat Nieuwerkerk aan den IJssel Milieustraat Zevenhuizen Vrijdag 22 april (Goede Vrijdag) 12.00 - 16.00 uur Gesloten Maandag 25 april (Tweede Paasdag) Gesloten Gesloten Donderdag 5 mei (Bevrijdingsdag) 12.00 - 16.00 uur 13.00 - 16.00 uur Vrijdag 6 mei 12.00- 16.00 uur 12.00 - 16.00 uur Zaterdag 7 mei 10.00 - 16.00 uur 09.00 - 12.00 uur Om de wachttijden bij de milieustraat te verkorten, kunt u van 5 tot en met 7 mei ook met uw groenafval terecht bij de gemeentewerf in Nieuwerkerk aan den IJssel. De gemeentewerf heeft op deze dagen dezelfde openingstijden als de milieustraat in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6