Lawaaioptocht enster Rabobank VEER Oranjekraam Stichting Oranje Zevenhuizen Vindt u ook dat zorgvragers in een zorgcentrum meer aandacht moeten krijgen? Meld u dan nu aan en word vrijwilliger! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 27 APRIL 2011 De lawaaioptocht staat niet alleen in het teken van piraten, maar vooral in het teken van veel lawaai. Er zijn uiteraard prijzen te verdienen voor de mooiste creaties, maar ook het niet-gemotoriseerde voertuig dat het meeste lawaai maakt, valt in de prijzen. Na afloop van de lawaaioptocht verzame len we op het dorpsplein voor de jaarlijkse aubade met de Kleine Trompetter. Ook zal Brit Brekebeen haar laatste op dracht krijgen om piraat te worden. centrum voor senioren Voor meer informatie: Cora Loomans, (0180) 63 71 11. Ma en do tussen 09.00-15.00 uur. cloomans@de7ster.nl. Na de aubade gaan we van start met de vrijmarkt, kinderkramen, grote kramen en natuurlijk de oranjekraam. De oranjekraam is het centrale punt van Stich ting Oranje Zevenhuizen. Vrijwilligers, verenigingen en kraamhouders kunnen er terecht met vragen voor de organisatie. Ook kunnen de winnaars van de etalagewedstrijd hier terecht voor hun prijzen. Kinderen kunnen dit jaar bij de Oranjekraam een piratenpaspoort afhalen. Met dit paspoort kunnen ze stempels verzamelen bij de verschillende attracties van Oranje Zevenhuizen. Met een vol paspoort kun je een piratendiploma verdienen! Bij de Oranjekraam kunnen kinderen ook weer terecht voor het grabbelen en muizenmeppen. Nieuw dit jaar is Brit's touwtjetrekmachine. Kinderen kunnen zich bij de Oranjekraam laten schminken, bij voorkeur als een echte piraat. In de Oranjekraam zijn ook kaartjes te koop voor de draaimolen. Maar er is meer: Zo is er op het kinderplein een piratenstormbaan en een piratenspringkussen. Langs de bosgracht kunnen kinderen pony rijden. Centrale verwarming en service installatieburo centrale verwarming vloerverwarming warmwaterinstallaties luchtbehandeling air-conditioners zonne-energie installaties Dorpsstraat 167 2761 AR Zevenhuizen Tel. 0180 - 631206 E-mail: info@visserverwarming.nl 06 2550 4145 info@zuidplaszonwering.nl www.zuidplaszonwering.nl zonwering |&T kozijnen - Als u als inwoner van Zevenhuizen de Stichting Oranje Zevenhuizen een warm hart toedraagt, kunt u ook voor 15,= per jaar donateur worden van onze stichting. Uw bijdrage kunt u storten op bankrekening 1474.50.92 t.n.v. St. Oranje Zevenhuizen o.v.v. Donateur. Of bezoek ons in de Oranjekraam op Koninginnedag voor informatie of een donatie! De financiële basis van stichting Oranje Zevenhuizen ontvangen wij vanuit een gemeentelijke subsidie. Echter, deze is lang niet toereikend om een feest van deze omvang te organiseren. Koninginnedag in Zevenhuizen wordt daarom mede mogelijk gemaakt door een groot aantal sponsoren die een financiële bijdrage leveren aan het feest. Een groot aantal daarvan staan ook in deze special krant vermeld. Langs deze weg willen wij hen ook hartelijk danken voor hun bijdrage! 10% KORTING Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA Zevenhuizen Telefoon: 0180-631866 Fax: 0180-633178 info@veermanadviseurs.n www.veermanadviseurs.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 21