Wij pakken uit! Goedkoop oversluiten naar de Rabobank Dat is het idee. HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 27 APRIL 2011 Rabobank. Een bank met ideeën. (0182)69 51 20 Rabobank In februari startte Rabobank Gou- westreek met de campagne Altijd Dichtbij voor alle particuliere klan ten. Met deze campagne heeft de bank zichzelf opnieuw gepresenteerd als de lokale en betrokken dichtbij bank. Een belangrijk onderdeel van de campagne betrof de iPad actie, waarbij onder andere 10 iPads wer den verloot. Donderdag 21 april was de feestelijke uitreiking voor de in to taal 20 winnaars. De campagne: Altijd dichtbij. "Als bank willen wij het onze klanten mak kelijk maken" zo legt Caspert van der Wel, commercieel directeur uit. Want bijna niemand heeft zin om in zijn vrije tijd zijn bankzaken te regelen."Door altijd dichtbij te zijn, kunnen klanten zelf bepalen waar, wanneer en hoe zij hun bankzaken willen regelen. Fysiek dichtbij met onze colle ga's op de kantoren in de buurt, dichtbij via ons lokaal virtueel kantoor voor al het contact via telefoon, e-mail en internet en uiteraard zijn wij 24 uur per dag altijd dichtbij via onze website." iPad actie Vanuit het klantloyaliteitsonderzoek van de bank kwam de oproep van klanten om proactiever contact met hen op te nemen op het juiste moment. Van deze wens maakt Rabobank Gouwestreek graag een belofte. En om deze belofte in te vullen zijn actuele contactgegevens onmisbaar. "Daarom was de iPad actie een belangrijk onderdeel binnen de gehele campagne, waarbij we onze klanten vroegen om hun contactgegevens aan ons door te geven. Ze maakten daarmee kans op diverse prij zen, waaronder één van de tien iPads!" Uitreiking De prijzen zijn inmiddels verloot en don derdag 21 april vond de prijsuitreiking plaats aan ons kantoor in Gouda. In de zon, op de vlonder aan het water werden alle winnaars ontvangen en toe gesproken door Caspert van der Wel. Vijf klanten werden verblijd met een jaar abonnement op een tijdschrift naar keu ze. Vijf klanten ontvingen vier toegangs kaarten voor de Efteling en tien klanten wonnen een iPad! Een geslaagde middag die ook past bij een geslaagde campagne! Een mooi be gin van een zonnig paasweekend! Dit is uw kans om nu goedkoop uw hypotheek over te sluiten. Loopt bijvoorbeeld uw rentevaste periode binnenkort af? Bel dan vóór Koninginnedag aanstaande voor het maken van een afspraak en betaal geen afsluitprovisie bij het oversluiten van uw hypotheek. Bel direct Rabobank Gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2