Klikken TCN komt met schrik vrij Moerkapelle handhaaft zich in derde klasse Youth Swimming Cup. Driekamp beslist Broodnodige overwinning voor CKV NieMo dames in bekerfinale Groeneweg in halve finale beker Heren 1 slaan slag in Delft HART VAN HOLLAND SPORT 27 APRIL 2011 39 c Tennis C Voetbal C Zwemmen Jeu de boules Korfbal Waterpolo Damesvoetbal Hockey Moerkapelle - V.V. Moerkapelle nam het zaterdag 23 april in eigen huis op tegen Rijnmond Hoogvliet Sport. De eerste minuten waren volledig voor Rijnmond dat de bal lang wist rond te spelen. Daarna was het de buurt aan Moerka pelle. Na twintig minuten kreeg spits Boutasqount de kans om al leen op de keeper van Rijnmond af te gaan. Redelijk onverwacht nam Moerkapelle de leiding in de wed strijd. Rijnmond knokte hard terug, wat na een aantal minuten resul teerde in de gelijkmaker door een schot in de korte hoek tussen twee verdedigers door en net langs kee per Dubbis. Moerkapelle was even van slag en stond enkele minuten later zelfs op achterstand, door een prachtig schot in de kruising. Op slag van rust was het opnieuw Boutasqount die de strijd aan ging met de laatste verdediger van Rijn mond. Deze vond het nodig om vlak Dubbel Sabin Tigu en Rick Schal kers (foto: Tineke Sigmond) voor het strafschopgebied aan de noodrem te trekken. De goed lei dende scheidsrechter was resoluut en trakteerde de verdediger op de rode kaart. De vrije trap van Menno Verschoor ging op magnifieke wijze langs de muur en voor de keeper in de uiterste linkerhoek gedepo neerd. Moerkapelle trachtte in de tweede helft meer druk te zetten op de ver dediging van Rijnmond maar had zichtbaar moeite met het spelletje van tien tegen elf. Rijnmond zette met vier man op het middenveld vroeg druk en Moerkapelle kwam schoorvoetend uit de verdediging. Resultaat wat kansen over en weer en zelfs een gemiste strafschop voor Moerkapelle, maar geen doel punten. Eindstand 2-2. Moerkapelle speelde een lastige wedstrijd maar het doel, handhaving in de derde klasse, is met 37 punten zeker. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de uitwedstrijd tegen 't Meikhuisje in Hilver sum keek TCN Heren 1 na de singles tegen een 3-1 achterstand aan. Tot op luchting van de spelers en het meegereisde publiek wisten zij echter de stand na twee spannende dubbels gelijk te trekken naar 3-3, belangrijke punten in de race voor de playoffs. Het vaste koppel Schalkers/Tigu won de eerste set met 3-6. Bij 4-5 in de tweede set verloor Schalkers zijn servicegame, waarna het tot een tiebreak kwam die eveneens werd De driekamp bij Jeu de Boules Club Nieuwerkerk is dinsdag afgesloten. Op de derde avond speelden de spe lers in de Tete a Tete vorm. Indivi dueel tegen elkaar. In deze discipline is verschuilen geen optie. Individuele klasse was er ook dit keer zeker. Van de 24 deelnemers waren er vier met drie winstpartijen. Eerste werd Rob Brökling, Willem Zwang eindigde als tweede en de derde podiumplaats was voor Peter Troost. Het totaal klassement over drie avonden werd daarmee als volgt. Eerste prijs Rob Brökling, tweede Cees Hoogendoorn en derde Louise Jaring. De competitieteams van JBC Nieu werkerk kwamen zaterdag 23 april in actie in de NJBB competitie. Team 1 speelde met 3-3 gelijk tegen Maasstad 1. Team twee verloor met 2-4 van Vlaardingen 3. Winst was er voor Team 3 dat met 4-2 won. Team 4 speelde ook met 3-3 gelijk. mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl ingeleverd. In de derde set bleef het lang spannend tot TCN uitliep naar 2-5 en de voorsprong niet meer uit handen gaf (3-6 7-6 3-6). Ook Struijk/Verschoor hadden het moei- Nieuwerkerk aan den IJssel - Het werd een mooie zaterdag voor CKV Nieuwerkerk met winst in de wed strijd tegen de buren uit Moor drecht. Broodnodige punten in de spannende strijd om degradatie. Nieuwerkerk begon fantastisch en pakte een 7-2 voorsprong. Het laatste kwartier van de eerste helft kwam IJsselvogels goed terug. Rust stand was 8-6. In de tweede helft pakte Nieuwerkerk Nieuwerkerk aan den IJssel - De wa- terpolosters van WSG NieMo-Van Vliet staan na een jaar van afwezig heid weer in de finale van de dis trictsbeker. In de voorlaatste ronde waren zij geen moment in gevaar tegen WZC in Zoetermeer. De Nieu- werkerks/Moordrechtse formatie beleefde een zwakke start, maar dat bleek stilte voor de storm. Het gros van de doelpunten kwam van de zestienjarige Liza Neleman die drie keer scoorde. Ook Denise Boereboom was trefzeker. Keepster Brenda van den Baard tikte de enkele pogingen van WZC op mooie wijze uit haar lijk tegen Hunting/Kamermans. In de eerste set verspeelden zij drie setpoints, waarna de tiebreak werd verloren. In de tweede set keken zij lang tegen een achterstand aan, maar wisten bij 5-5 de stand in hun voordeel om te buigen. Bij het vallen van de avond won TCN uiteindelijk ook de derde set (7-6 5-7 3-6). weer snel een ruimere voorsprong en die werd behouden. Uiteindelijk een prima 17-11 overwinning en re vanche voor de nederlaag in oktober 2010. Maar belangrijker, twee hele belangrijke punten in de strijd om handhaving. Zeker gezien het feit dat TOP alweer punten pakte tegen een van de bovenste ploegen. Nu een 18-17 overwinning op Antilo pen, waardoor IJsselvogels zakt naar plaats 7. doel. Slechts één keer werd er door de thuisploeg gescoord, in de derde periode (1-4). Dat haalde weinig uit nadat Denise Boereboom voor het zesde en tevens laatste doelpunt te kende (1-5). Trainer/coach Sander Boer was tevre den. "De posities voorin werden goed bezet en de midvoor was echt weer het aanspeelpunt" zei hij. "Daarnaast hebben we goed verdedigd zonder onnodige vrije ballen weg te geven. Kortom, je komt geen moment in gevaar en je wint zo'n wedstrijd. Op naar de finale!" Die zal gespeeld wor den op 14 mei tegen Katwijk. Nieuwerkerk een den IJssel - Een kleine delegatie zwemmers van Van Vliet Barracuda naam dit weekend deel aan de International Youth Swimming Cup 2011 in het Olym pisch zwembad Wezenberg in Ant werpen. Esther Versteeg keerde huis waarts met twee zilveren medailles voor de 50 meter vlinderslag en de 100 meter rugslag en een bronzen medaille voor de 100 meter vlinder slag. Remco Lopez haalde brons op de 200 meter vlinderslag en Tommy Nickel wist zilver te scoren op de 200 meter rugslag. Denise Boere boom tenslotte scoorde dubbel goud op de 50 meter rugslag en de 100 meter vlinderslag. Nieuwerkerk aan den IJssel - De He ren 1 van 'De IJssel' hebben zaterdag 23 april op een tropisch heet hockey veld tegen Dopie de drie punten niet uit handen gegeven. Al scheelde het niet veel. Na rust werd de 0-2 voor sprong door Dopie in enkele minuten omgezet naar een 2-2 gelijke stand. De ploeg kreeg zichzelf onder con- Zevenhuizen - De dames van Groe- neweg speelden woensdag 20 april tegen Smitshoek voor een plek in de halve finale. Smitshoek was de za terdag ervoor nog kampioen gewor den in de vierde klasse. Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd. In de dertigste minuut kwam Groeneweg op een 0-1 achterstand door een snelle aanval van Smits hoek. Groeneweg bleef echter goed Esther Versteeg trole na een aantal missers werd uit eindelijk de 2-4 bereikt. Dat betekent dat de ploeg met drie belangrijke punten in de strijd tegen degradatie huiswaarts keerde. Capelle liet dit weekend de punten liggen en Spirit wist niet van Pollux te winnen. combineren en met een snelle coun ter scoorde Wendy Vuik in de veer tigste minuut de gelijkmaker; 1-1. Na rust golfde het speel heen en weer. In de zestigste minuut scoorde Patricia van der Hoek voor Groene weg de 2-1. Met deze winst zijn de dames van Groeneweg verzekerd van een plek in de halve finale voor de beker.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39