Zuidpias X X Vrijwilliger bij VVN, iets voor u? Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN Werk aan de weg Herinrichting kruising Burgemeester Klinkhamerweg - De Opril in Zevenhuizen HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 27 APRIL 2011 Verleende omgevingsvergunning(en) Kennisgeving verlenging beslistermijn Bekendmaking mandaatregeling Nota Beleid Inkopen en Aanbesteden Inwerkingtreding Algemene Subsidie verordening Zuidpias 2012 en Uitvoeringsregels Subsidies MO Knibbelweg 16 (2761 JEl Aanleggen veldverlichting (verzonden 21-04.-2011) Knibbelweg 87 (2761 JC) Plaatsen dakopbouw (verzonden 19-04-2011) Locatie Eendragtspolder Bouwen 4 verkeersbruggen (verzonden 19-04-2011) Molenviergang Realiseren schelpenpad (verzonden 19-04-2011) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. schrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt ?n de gron den van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. ZUIDPLAS Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 12 april 2011 de medewerkers Publieksdiensten A en de beleidsmedewer kers van de afdeling Publiekszaken heeft gemandateerd om aangifte bij de politie te doen van (bron)documentfraude en diefstal van documenten. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde van de woning op het adres Hoedenmaker 35 te Zevenhuizen te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 7 juni 2011. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaar- De raad van de gemeente Zuidpias heeft in haar vergadering van 29 maart 2011 de Nota Beleid Inkopen en Aanbesteden vastge steld. Deze nota is op 1 april 2011 inwerking getreden. In de Beleidsnota zijn voorwaarden opgeno men voor het bewerkstelligen van een profes sionele en zorgvuldige wijze van inkopen en aanbesteden van werken, leveringen en dien sten, waarbij de gemeente optreedt als een zakelijke, betrouwbare en integere partner. Met ingang van de inwerkingtreding van de nota vervalt de door het college van burge- VVN is op zoek naar vrij willigers uit alle dorpen VEILIGVERKE van Zuidpias. Wilt u ook meedenken aan het verbeteren van de ver keerssituaties in uw dorp? Zui Als wethouder Verkeer en Vervoer ben ik verantwoor delijk voor de verkeersvei ligheid van de inwoners van Zuidpias. Samen met de VVN zit ik regelmatig om tafel om de knelpunten te bespreken en hiervoor oplossingen te zoeken. Vooral ouders van schoolgaande kinderen vormen een belangrijke doelgroep. Maar ook senioren hebben onze aandacht. De locale afdeling Veilig Verkeer Nederland (VVN) is sinds oktober 2007 in Nieuwerkerk aan den IJssel actief. Door de fusie beho ren de dorpen Moordrecht, Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud Verlaat ook tot het werk terrein van VVN. VVN overlegt maande lijks met de gemeente en de politie over diverse verkeerssituaties. Ook organiseert de VVN een aantal terugkerende activitei ten, waaronder een scoot- mobielcursus (theoretisch en praktisch), de BROEM- p dag, de opfriscursus, de verkeersquiz in de dplas Verkeerskrant en het praktisch verkeersexa- men voor de basisscholen. Via het loket kunnen inwo ners vragen of suggesties doorgeven. Wilt u meedenken aan het verbeteren van de verkeers situaties in uw dorp en heeft u enkele uurtjes per maand beschikbaar? Neem dan contact op met het VVN loket: (0180) 316 000 of via e-mail: loketiavvn-zuidplas.nl. Bezoek ook eens de website www.vvn-zuidplas.nl. Arjen Hazelebach meester en wethouders op 9 februari 2010 vastgestelde nota inzake het inkoopbeleid. De beleidsnota ligt ter inzage in het Gemeente huis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel en is op verzoek tegen de daarvoor ver schuldigde leges voor iedereen verkrijgbaar. Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat per 1 mei 2011 de volgende verordeningen worden ingetrokken: - de Algemene Subsidieverordening Welzijn Moordrecht 2005; - de Subsidieverordening Welzijn Nieuwerkerk aan den IJssel 2005; - de Algemene Subsidieverordening gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle 2001 en dat per 1 mei in werking treedt: - de Algemene Subsidieverordening Zuidpias 2012 (raadsbesluit 29 maart 2011) en dat hierbij de volgende Uitvoeringsregels Subsidies MO zijn vastgesteld: - Uitvoeringsregels Subsidies Basisvoorzieningen (collegebesluit 12 april 2011) - Uitvoeringsregels Subsidies Cultuur en Sport (collegebesluit 12 april 2011) - Uitvoeringsregels Subsidies Sociale Voorzieningen, Maatschappelijke Dienstverlening en Volksgezondheid (col legebesluit 12 april 2011) Met de inwerkingtreding van bovengenoemde stukken voldoet de gemeente Zuidpias aan haar wettelijke verplichting om binnen 2 jaar na fusie een nieuw subsidiebeleid te implementeren. Subsidiebeleid Op 29 maart 2011 heeft de gemeenteraad ingestemd met de Notitie Subsidiebeleid Zuidpias 2012. In deze notitie werden de achtergronden van de verordening en de beleidsuitgangspunten voor de Subsidies MO uitgewerkt. Met het beleid wordt beoogd instellingen in staat te stellen om met hun activiteiten een bijdrage te leveren aan gemeentelijke beleids doelen die zonder subsidie niet of niet geheel kunnen worden gerealiseerd. De notitie is net als de verordening en de uitvoeringsregelingen te raadplegen op de website van de gemeente: www.zuidplas.nl (onderwijs en welzijn/subsidies). Aanvraagprocedure Inmiddels hebben de instellingen die in het subsidiebestand van de gemeente zijn opge nomen, een brief en een aanvraagformulier ontvangen over het indienen van een subsidie aanvraag voor 2012. Voor de meeste instellingen geldt dat een subsidieaanvraag.voor 1 oktober 2011 bij de gemeente moet zijn ingediend. Alleen voor de instellingen die als basisvoorziening gaan fungeren geldt een andere termijn. Omdat er nog besluitvorming moet plaatsvinden over de definitieve keuzes voor de basisvoorzienin gen, is de indientermijn voor deze instellingen eenmalig opgeschoven; van 1 mei 2011 tot 1 juli 2011. Het aanvraagformulier (met een uitgebreide toelichting) is te downloaden via de website van de gemeente: www.zuidplas.nl (onderwijs en welzijn/subsidiesl. In verband met de herinrichting van de De Burgemeester Klinkhamerweg, De Opril kruising Burgemeester Klinkhamerweg en de Swanlaweg blijven bereikbaar, het De Opril Swanlaweg Potgietersingel in verkeer wordt geregeld met een tijdelijke Zevenhuizen is de verkeerssituatie sinds verkeersregelinstallatie. De omleidin- 27 april gewijzigd. De rijbaan tussen de gen worden met verkeers- en pijlborden Swanlaweg en de Multatulistraat is afge- aangegeven, sloten voor alle verkeer. Bovenstaande omleiding duurt ongeveer Het gemotoriseerd verkeer wordt vice versa twee weken. De herinrichting van de gehete omgeleid via de Swanlaweg, afslag Groot kruising duurt tot en met 20 mei 2011. Wij Swanla, parallelweg Swanlaweg en het vragen uw begrip voor eventuele overlast. voet-/fietspad tussen de Swanlaweg en de Multatulistraat. Langzaam Voor informatie of vragen kunt u con- verkeer (voetgangers en (brom) tact opnemen met dhr. Z. Milosevic fietsers) wordt uit veiligheids- van de afdeling Openbare Werken overweging omgeleid via de ^k via telefoonnummer (0180) 330 Gorterstraat en de Schoolstaat. 300. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Koningin Julianastraat 32, Moordrecht 4-kamer etagewoning Portiekflat zonder lift, 3e verdieping) Beschikbaar per 18 mei 2011 Huur: €380,11 per maand Voorwaarden: - Minimaal 2 personen - Maximum bruto jaarinkomen 33.614,- - Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang. Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 2 mei 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen vol ledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstenge- gevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aan vraag niet in behandeling nemen. Het inschrijf formulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6