Nel Broekman van Holland International Dorrestein op reis naar het prachtige Praag! 0P=0P fietspompen Gratis Cadeaukaarten moederdag 46,9 VOOR 15/95 postkantoor USB Stick 8 GB WeCare Natuurlijk ook voor Parfumbox WEGENS OVERVOORRAAD BIJ ONZE LEVERANCIER SPECIAAL VOOR U INGEKOCHT: NU VAN 18,95 bij 3 wenskaarten t.w.v. minimaal 5,- de filmfreak 2 stuks HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 4 MEI 2011 De reisadviseurs van Holland International Reisbureau Dorrestein maken regelmatig een studiereis naar een toeristische bestemming waardoor zij hun klanten kunnen adviseren over die bestemming en ervaringen en tips kunnen uitwisselen. Nel bezocht eind april 2011 het prachtige Praag. Onlangs is Transavia gestart met een lijndienst vanuit Rotterdam naar Praag, een vlucht van maar 75 minuten. Zodra u de douane bent gepasseerd, ziet u buiten bij de aankomsthal een transferbusje staan van Cedaz, die u voordelig en in een goed half uur in het centrum van Praag brengt. Het is niet voor niets dat Praag één van de mooiste steden ter wereld wordt genoemd; de stad is nauwelijks aangetast door oorlogs- en natuurgeweld en is daardoor één groot openluchtmuseum! Prachtige barokke gebouwen en Jugend- stil-ornamenten sieren vele gevels en interieurs. De vele steegjes en grote pleinen, waaronder het Wenceslasplein en het Oude Stadsplein met de Astronomische klok maken-van Praag een groot doolhof. Met de meer dan 500 torentjes doet de stad haast magisch aan en wordt u beto verd door haar charme! Wat u vooral niet mag missen is een bezoek aan de Praagse Burcht met het Gou den Straatje, waar 17e-eeuwse huisjes romantisch bij elkaar gepakt staan op de wandelpaden onder de kasteelmuren. De beroemde Tsjechische dichter Franz Kafka leefde en werkte in dit Gouden straatje en de woning is nu omgetoverd tot een kleine Kafka georiënteerde boekwinkel. De Joodse begraafplaats en de synagoges in de Joodse wijk. Een van de best be waarde synagoge is de Oud-Nieuw synagoge uit de 13e eeuw. Op de begraafplaats liggen op een klein stukje grond naar schatting 100.000 Joden begraven, zeer indrukwekkend. Vanuit de Praagse Burcht wandelt u over de prachtige Karelsbrug (Karluv Most) zo weer de oude stad in, waar u heerlijk kunt rondslenteren en een terrasje kunt pak ken bij bijvoorbeeld Kava Kava, waar ze allerlei verschillende soorten koffie (Kava) serveren. Eten en drinken kunt u overal. Praag heeft veel goede en betaalbare barretjes en restaurants, waar een Tjechische maaltijd met een heerlijk glas Pilsener natuurlijk niet mag ontbreken. Op de 7e verdieping van het Dansende Huis (Tancecni Dum) vindt u het chique restaurant La Perle de Prague met een prachtig uitzicht over de Moldau (Vlata). Wilt u de Tsjechische specialiteiten proeven, ga dan bijvoorbeeld naar Kolkovna. Shoppen in Praag: watje ook zoekt, er is altijd wel ergens een leuk winkeltje of shoppingcenter waar het verkrijgbaar is. Van kleine boutiquewinkeltjes tot grote designcentra en antiekzaakjes (Bric a Brac), Praag heeft volop mogelijkheden. Het nachtleven van Praag doet niet onder voor die van andere Europese topsteden: vele discotheken, nachtclubs en Theaters zorgen ervoor dat iedereen zich vermaakt wanneer de zon onder de Karelsbrug is gezakt. Ga naar een van Praags beste cafetaria U Fleku, waar volop bier wordt gebrouwen en gedronken. Wilt u met de voetjes van de vloer, probeer dan Karlovy Lazne, een discotheek van maar liefst 5 verdiepingen, de grootste in zijn soort in Europa en met allerlei muziekstijlen, en dus voor elk wat wils. Nieuwe Gazelle, Batavus en Puch fietsen, model 2011. Nu voor extra lage prijzen met volledige fabrieksgarantie! Alleen geldig op fietsen uit onze winkelvoorraad. Tevens hebben wij nog enkele ex-huurfietsen model 2010 tegen bodemprijzen. Dorrestein 16 - 2912 BC Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel: 0180-316123 - Postzegels en pakketzegels - Pakketten binnen- en buitenland - Brieven en aangetekende post - Kentekenregistratie - OV-abonnementen - Beltegoed Stuur ook een kaart op moederdag. van 14,s printercartridges Keuze uit meer dan 60 cadeaukaarten. Moederdagtiprj voor O/ 5 /O korting Even naar Primera Actie loopt van 18 april tot en met 8 mei 2011Zolang de voorraad strekt. OP OP -10 parfum proefflesjes; - 1 geurengids met uitleg over de parfum. -1 cadeaubon in te wisselen bij een ICI Paris XL Parfumerie in Nederland voor één van de parfums. Primera sSt ïoviestores Primera de Filmfreak Winkelcentrum Dorrestein 7 Nieuwerkerk aan den IJssel Tel: 0180-3 16858 Openingstijden: maandag 12:00 - 21.00 uur, dinsdag t/m zaterdag 9:00 - 21:00 uur, zondag I 3:00 - 21:00 uur Alternatieve cartridges voor HP en Canon. Zwart of kleur Korting geldt niet voor alle modellen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 11