Mooie overwinning John Stofberg Succesvolle BeWoonersbeurs Ontgraving Willem-Alexander Baan vordert gestaag Terecht gelijkspel Groeneweg UW TREKHAKEN SPECIALIST I Duivensport Vanuit Nesselande Slechts 5 min. HART VAN HOLLAND NESSELANDE/ZEVENHUIZEN 4 MEI 2011 Vanaf 469,- Vanaf 382,- Vanaf 435,- Vanaf 449,- Vanaf 460,- Vanaf 435,- Tegeltjes beschilderen Voetbal Zevenhuizen - Postduivenvereniging 'de Stormvliegers' had zaterdag een concours vanuit het Noord-Franse Peronne op een afstand van 254 ki lometer. Vrijdagavond werden door de leden 638 duiven ingekorfd die zaterdag om 8.15 uur werden losge laten, samen met 38.649 duiven uit heel van Zuid-Holland. Er waren ze ven vrachtwagens nodig om dit aan tal in de nacht naar de losplaats te vervoeren. Om 11.51 uur klokte John Stofberg zijn eerste duif, de winnaar van de vereniging en ook van C.C. Leiden e.o. oost. Van de vier vites- seconcoursen heeft Stofberg er nu drie gewonnen. Zijn duif haalde een snelheid van 70 km p/u. De laatste prijsduif had twintig minuten langer werk. Nesselande - De eerste editie van de BeWoonersbeurs Nesselande mag geslaagd genoemd worden. De beurs vond plaats op zaterdag 16 april bij hoekeyvereniging OMHC. Inwoners van Nesselande konden deze dag kennis maken met de be drijven in hun wijk. Initiatiefnemers Deo Boedhai en Margriet Mühren kijken terug op een geslaagde dag. Margriet: 'De sfeer was goed en een aantal ondernemers gaat zelfs sa menwerken aan projecten.' Niet alleen de initiatiefnemers zijn tevreden, ook de deelnemers blikken terug op een succesvoile dag, waar ruim vierhonderd bezoekers op af kwamen. Mühren: 'De bereikbaarheid kan nog beter, maar daar wordt aan gewerkt. Voor een eerste keer vond ik het in ieder geval fantastisch!' Initiatiefnemers van de BeWooners beurs NesselandeMargriet Mühren in het midden en rechts Deo Boed hai. (foto:Juarth Leihitu) Na goals van onder meer spits Eckhardt leek er in de eerste helft voor Groe- neweg geen vuiltje aan de lucht. Zevenhuizen - Het is sneu als je in de achtste minuut van de blessuretijd nog een gelijkmaker binnen krijgt. Toch moet iedereen in het Zevenhuizense kamp toegeven dat een gelijkspel de juiste uitslag was van de wedstrijd tus sen Groeneweg en het Schiedamse SWSMC. Voor de rust speelde de thuisclub prima en nam door doelpunten van Maurice Eckhardt en Angelo Lenters een verdiende 2-0 voorsprong. Na de rust waren de rollen omgedraaid en waren de bezoekers de bovenlig gende partij. Met kunst en vliegwerk hield doelman Johan Hoogeveen zijn doel schoon en moest scheidsrechter Van der Kraan er aan te pas komen om SWSMC in het zadel te helpen. Twaalf minuten voor tijd legde de arbiter de bal op de stip na een lich te overtreding van Rick van Yperen. Toch leek Groeneweg de drie punten thuis te houden, maar in de 98ste mi nuut liet de scheidsrechter de vlag gende grensrechter staan en kon de Schiedamse spits vrij inkoppen. Even daarvoor werd Guido Hack neerge haald, maar Van der Kraan legde de bal net buiten het strafschopgebied. Op basis van de tweede helft was de gelijkmaker verdiend. Jaap Eindhoven^ Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande Kijk op www.trekhaken.nl VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Seat Ibiza III HB 3 drs. Bwj. mei 2002 Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II KB 5 drs. Bwj. sep. 2004 Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Voorzieningen De Willem-Alexander Baan krijgt acht banen en een in- en uitroei- baan. De westelijke kade wordt zo ingericht dat coaches op de fiets Nesselande - Tijdens het kindera telier in de Kristal - bestemd voor kinderen van vijf tot en met negen jaar - worden woensdag 11 mei mee kunnen rijden. Aan de oostzij de van de roeibaan komt een weg te liggen voor een camerawagen en parallel hieraan een toeleverings- weg tijdens^wedstrijden. Ook komt van 13.30 tot 14.30 uur tegeltjes beschilderd. De kosten bedragen 2,- euro. Voor meer informatie en aanmelden: 010- 2862760. er een finisheiland met hoofd-ae- commodatie en botenloods. Gebiedsontwikkeling Waterberging, recreatie en (top) sport, een unieke combinatie die tot stand komt in de Eendragts- polder. Een gebiedsontwikkeling waarin de Willem-Alexander Baan een plaats krijgt. De herinrichting van de Eendragtspolder is een sa menwerkingsproject van provincie Zuid-Holland, gemeente Zuidpias, Hoogheemraadschap van Schie- land en de Krimpenerwaard en Re creatieschap Rottemeren. De roei baan wordt gefinancierd door de gemeente Rotterdam. Zuidpias/Rotterdam - Met de ont graving van de internationale roei baan in de Eendragtspolder is in februari een begin gemaakt. Met de toezegging van de subsidie van het Europees Fonds voor Regionale Ont wikkeling is men een stap dichter bij de realisatie van de Willem-Alexan der Baan gekomen. De roeibaan is naar verwachting in 2012 gereed en vormt dan een extra sportvoorzie- ning voor beide gemeenten. Top- en breedtesport De internationale roeibaan is ge schikt voor top- én breedtesport. Een sportvoorziening voor roeien, maar met zijn ruim twee kilome ter lange paden ook geschikt voor fietsen, skaten en hardlopen. Het wordt een* ontmoetingsplek voor diverse sporters, een trainingscen trum voor aanstormend talent en het krijgt een belangrijke functie voor regionale en (inter)nationale roeiwedstrijden. De werkzaamheden aan de internationale roeibaan in de Eendragtspolderzijn in volle gang.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35