Femke van Liere voedings- en dieetadvies I LifeMarks coachingspraktijk maakt verlies- en rouw bespreekbaar Helder en Intens COACHINGSPRAKTIJK www.femkevanliere.nl Begeleiding bij situaties die uw toekomstperspectief ingrijpend hebben veranderd 39 HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY 4 MEI 2011 Niet zelden wordt men in het dagelijks leven geconfronteerd met berichten over mensen die door verschillende omstandigheden een ingrij pend verlies mee maken. Velen van hen kunnen daar op eigen kracht gelukkig weer bovenop komen, maar meestal worden mensen verrast en overvallen door de plotselinge en niet verwachte gebeurtenis die verlies en rouw veroorzaken. Juist dat plotselinge en onverwachte slaat een kloof bij personen, zowel jong als oud, man of vrouw die vervolgens niet de energie kunnen opbrengen en hebben om de ingrijpende ge beurtenis zelf het hoofd te bieden. Deze mensen kunnen in dat geval beroep doen op LifeMarks uit Nieuwerkerk, de onderneming van Karin van der Star die hulp biedt tijdens en na het rouw proces. (is gedurende het rouwproces niet beter en het woord na laten vervallen?)Vaak ontbreekt bij, door rouw en verlies getroffen personen, het besef om de eerste stap naar de juiste instantie te zetten. LifeMarks is gespecialiseerd op het gebied van begeleiding en ondersteuning in de verschillende vormen van rouwproces. Naast verlies van een dierbaar persoon, kennen we ook het verlies door scheiding, het verlies van een betrekking of het verlies van goede gezond heid; stuk voor stuk vormen van verlies die voor velen onbespreekbaar zijn vanwege persoonlijk leed of onvermogen tot uiten. LifeMarks helpt hierbij en Staat de mens ook terzijde als het gaat om stress- en burn-out klachten. Naast de begeleiding van personen richt LifeMarks haar activiteiten tevens op het bedrijfsleven waar in veel gevallen wel een calamiteiten programma bestaat, maar waarin nauwelijks kennis of expertise is opgenomen met betrekking tot het terzijde staan van de werknemer die een ernstig bedrijfsongeval meemaakt of, erger nog, om welke reden dan ook plotseling overlijdt. Karin van der Star stelt in een beknopte presentatie een passend bedrijfsmatig plan op en kan in een eerste kennismakingsgesprek haar bijdrage in duidelijke bewoordingen uiteen zetten. Met LifeMarks aan uw zijde neemt u, hoe zwaar het verlies ook, na enige tijd van begeleiding zelf de regie weer in handen, www.lifemarks.nl of 06 42024457. coaching en counseling "Inzicht door overzicht - praat eens met een coach!". kkeg na^ Dieetbegeleiding wordt vergoed door uw zorgverzekeraar Varenhof 515 - Rotterdam - T: 06 - 29 47 47 39 Kerklaan 53A - Nieuwerkerk a/d IJssel Contact Zou u graag meer willen weten dan kunt u contact opnemen op telefoonnummer 06 -42 02 44 57 U kunt dan ook een afspraak maken voor een kennismakingsgesprek. Voor meer informatie over LifeMarks, kijk op de website www.lifemarks.nl IJslandsmos 4, 2914 SH Nieuwerkerk a/d IJssel Stoppen met roken? STOPPEN MET ROKEN Wam U i M FIGUURCORRECTIE Body-Harmony www.body-harmony.nl Wilma Smith-Leijdekker Tel. 06 - 5261 8162 www.helderenintens.nl In oktober 2008 is Tally van der Staay een studio begonnen onder de naam Body-Harmony. Zij richt zich vooral op mensen die wil len stoppen met roken of graag een kledingmaatje kleiner willen. Tally legt graag uit waar zij zich zoal mee bezighoudt. "Ik merkte al enige jaren dat veel mensen om mij heen wilden stoppen met roken en daar veel moeite mee hadden. Vaak gaf men de moed na een aantal pogingen op en gingen er maar van uit dat het niet zou lukken. Ik ben toen in contact gekomen met een praktijk in het zuiden van het land waar met soft-laser ap paratuur mensen daadwerkelijk van het roken af kwamen." Laserbehandeling Bij de laserbehandelingen om mensen te laten stoppen met roken worden acupunctuurpunten in het oor gestimuleerd met behulp van een soft-laser. Het voordeel van een laser ten opzichte van naalden is dat de activering dieper gaat waardoor veel sneller resultaat wordt behaald. Bovendien is de behande ling volledig pijnloos. Wat houdt de anti-rook behandeling precies in? De lasertherapie neemt niet alleen de behoefte van het lichaam aan nicotine weg, maar zorgt er tevens voor dat het lichaam geen nicotine meer accepteert. Dat wil zeggen dat het lichaam na de behandeling als het ware in opstand komt tegen nicotine. Tegelijkertijd wordt er tijdens de behandeling voor gezorgd dat u na het stoppen met roken geen last gaat krijgen van ontwenningsverschijnselen zoals stemmingswisselingen. Daarnaast wordt de vetverbranding extra geactiveerd, waardoor ook uw gewicht stabiel blijft. De behandeling is pijnloos en duurt ongeveer een half uur. Het slagingspercentage ligt rond de 90%. U krijgt op de behandeling 3 maanden garantie. Dat wil zeggen dat, als de behoefte aan roken toch nog te veel aanwezig blijft, u tot drie maanden na de behandeling terug kunt komen voor een gratis nabehandeling. De behandeling kost€ 125,-. Speciaal voor Health en Beauty geldt een actieprijs tot eind juni 2011 van 95,- Voor bedrijven in de regio zijn in company behandelingen mogelijk vanaf drie medewerkers. Hoe meer medewerkers binnen het bedrijf stopppen met roken, hoe hoger de korting Iïih1v-1 larmoiiv Berkelstroom 65 - 2721 AG Zoetermeer T: 079 - 331 82 55 - E: info@body-harmony.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39