I Plissé Hordeuren en Raamhorren KNAAP Rolling'90 klaar voor het EK RQ)UÖ.)W Intratuin vraagt opheffing bouwstop •SÏ-iS advocaten www.open-maatwerk.nl deHaij van derWende Bremmer Thuis in de regio. Alia bekende t opmerken damee-, beren- en kinderschoenen! Bremmer HART VAN HOLLAND REGIO 4 MEI 2011 Nieuwe Raad van Com missarissen Cyclus Naar rommelmarkt voor tuinspullen Collecte Astma Fonds Raad van State - zitting verbouwen om te wonen zoals dat wilt OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande I Waddinxveen VIr"-^W Prachtige luxe tassen (en nog veel meer) vindt u bij Bremmer Lederwaren! Lederwaren en Reisartikelen WW® 0400 FFTfO Regio - De Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Cyclus heeft donderdag 28 april de nieuwe Raad van Commissarissen benoemd. Deze bestaat uit de'heer W. Bontes, me vrouw J. Keegstra, de heer G. Mas tenbroek, de heer J.H.A.A. Prins en mevrouw J. van Zwol. Cyclus is een gespecialiseerd bedrijf op het gebied van afvalbeheer en het beheer van de openbare ruimte en (bedrijven) terreinen. Cyclus is een overheids- NV en actief in onder andere Wad- dinxveen en Zuidpias. Zevenhuizen - Op de rommelmarkt aan de Wilgenlaan 2 vindt men zaterdag 7 mei allerhande tweede hands spullen om van de tuin 'een paradijsje' te maken. Tussen 9.00 en 12.00 uur kan men een keuze maken uit onder meer een ruime sortering tuinstoelen en -tafels. Tijdens de ochtend kunnen ook spullen, mits in goede staat, aangeleverd worden. Regio - Het Astma Fonds zet zich in voor gezonde longen. Want ge zonde longen zijn van levensbelang. Om voor nieuwe doorbraken te kun nen zorgen, blijft het Astma Fonds wetenschappelijk onderzoek finan cieren. Daarvoor is veel geld nodig. Van 9 toten met 14 mei wordt de collecte gehouden. Geef aan de col lectant of sms LONG naar 4333, u doneert dan direct 1,50 euro aan het Astma Fonds. Voor meer informatie: www.astmafonds.nl. Den Haag/Zevenhuizen - Tuincentrum Intratuin heeft de Raad van State donderdag 28 april gevraagd om opheffing van de bouwstop voor de nieuwe vestiging aan de Bredeweg. Die bouwstop was het gevolg van een schorsing van het zogenoemde wijzigingsplan die de vestiging mogelijk maakt. Met die schorsing werd ook de bouwvergunning geschorst die al aan Intratuin was verleend. Moerkapelle - De rolschaatsers van Rolling'90 hebben de laatste trai ningen op weg naar het Europees Kampioenschap Show-'en Forma tierijden achter de rug en de show groepen zijn er klaar voor. Vandaag, woensdag 4 mei zijn de rolschaatsers vertrokken naar Por tugal waar vrijdag 6 en zaterdag 7 mei door verschillende Europese landen wordt gestreden om de ti tel. Rolling'90 gaat voor een podium plaats; daarvoor zullen zij teams uit toplanden als Italië, Spanje, Frank rijk en Duitsland moeten verslaan. Regio - Humanitas zoekt voor Home- Start vrijwilligers die zich in willen zetten als maatje in gezinnen waar het even niet lekker loopt en ten minste één kind zes jaar of jonger is. Heeft u een paar uur per week tijd over en bent u positief ingesteld en weet u dat opvoeden best pittig kan zijn? Bent u moeder of vader, oma of opa of iemand die het gezinsleven goed kent en een steuntje in de rug wil zijn? Vindt u het leuk om iets voor een ander gezin te betekenen? Bel dan voor informatie 010-265 39 30, 010-4196193 of kijk op www.huma- nitasjeugdhulpverlening.nl of www. home-start.nl. Belangstellenden krij gen een training vooraten reiskosten worden vergoed. In mei/juni start er een training, er zijn nog plaatsen vrij. De Raad besloot onlangs tot schor sing van dat plan vanwege twijfels over de verkeersafwikkeling bij het geplande grote tuincentrum. De schorsing was aangevraagd door het concurrerende tuincentrum Zil verberk. Maar Zilverberk heeft het bijltje er bij neergegooid en andere bezwaar makers tegen het wijzigingsplan hebben de verkeersafwikkeling niet ter discussie gesteld. Dat is volgens Intratuin al een re den om de schorsing op te heffen. Bovendien is sinds de opgelegde schorsing door Grontmij een ver- keersonderzoek gedaan. En daaruit blijkt dat er weliswaar een flinke toename van het verkeer op de Bre deweg te verwachten valt vanwege het tuincentrum, maar de capaciteit van die weg is ruim voldoende, aldus de advocate van Intratuin. Een aantal omwonenden denkt daar heel anders over. Ook zij hebben deskundigen aan het werk gezet. Die concluderen dat Grontmij niet de gebruikelijke methode heeft toe gepast bij het voorspellen van het verwachte verkeer. Anders gezegd: Grontmij heeft gewoon toegewerkt naar de door Intratuin gewenste oplossing. Er is dus geen reden om de schorsing op te heffen, aldus de buurtbewoners. De gemeente Zuidpias wees de Raad nog op het grote belang van het op heffen van de schorsing. Intratuin kan dan snel verder met de bouw. Waarschijnlijk wacht de Raad met een oordeel daarover, totdat een an dere ploeg rechters van de Raad ook heeft geoordeeld over het bestem mingsplan Zuidpias-Noord. Het ge schorste wijzigingsplan hangt daar mee samen. De uitspraak wordt binnen enkele weken verwacht. BOUWBEDRIJF (oio) 222 io io www.knaapbouwbedrijf.nl Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Nu 15% korting op alle horren I! Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 schoenen en schoenreparatie Kerkt/eg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 h roooiooc eWcOgjtc Passage 216 - Waddinxveen Tel. (0182) 63 34 77 Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 13.30 - 18.00 uur, zaterdag 8.30 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3