Klikken mag VAN DER SPEK Unieke fietstocht voor KiKa Dierencentrale Inloopochtend voor mensen met stoma Tweede Aart van Hovenloop O nnP Stoppen met roken IJs voor inwoners Nieuwerkerk roken, waardoor het stoppen makke lijker gemaakt wordt. Belangstellenden kunnen zich aan melden voor een cursusdag op don derdag 12 mei dan wel op zaterdag 28 mei in Denkwijzer aan het Raad huisplein 31. UITVAARTVEI^SRGING OW 521 60 16.1 342 60 70 Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 "TiIT HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 4 MEI 2011 45 Uitvaartcentrum Van Der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel www.vanderspekuitvaart.nl Met respect en in stijl doen we wat van ons \eiwacht wordt Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswijk Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! www.hartvanholland-online.nl SH ART VAN HOLLAND UITVAART Begrafeni&erzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Rotterdam - Pijnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken SHOWROOM GEDENKSTENEN Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Regio - Met als thema '700 dagen voor KiKa' vertrekken de studievrienden Mark van Rijmenam en Reinier van Dieren op woensdag 7 juni naar Australië om in exact honderd dagen Australië rond te fietsen; een tocht van 74.000 kilometer, of wel viermaal de Tour de France. Dit bijzondere initiatief gaat vooral over het waarmaken van dromen en met een gezond lichaam iets doen voor een kind dat dit geluk niet heeft. Geen strijkstokpolitjek Het hoofddoel van de actie is het inzamelen van zoveel mogelijk geld voor Stichting KiKa, een stichting die zich inzet voor baanbrekend en vernieuwend onderzoek naar kanker Vermist Kater, rood, witte kin, borst en po ten, is gechipt, Oranjelaan Wad- dinxveen. Valkparkiet, geel grijze veren op rug, tam, Lijsterbesstraat Waddinxveen. Gevonden Teef, labrador, bruin, halsband zwart, Zesde Tochtweg Waddinxveen. Teef, kruising, gestroomd, halsband zwart-rood, de Beuk Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, zwart, zonder wit, de Visser hoeve Waddinxveen. Kat, heilige birmaan x, beige, bruin masker, poten en staart, witte voe ten en wit in snuit, halflangha- rig, blauwe ogen, jong, Zuidelijke Dwarsweg Zevenhuizen. Kat, zwart, witte buik, tenen voor en sokken achter, de Gouwe Wad dinxveen. Jeanne Mal.-e-Kocr. Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Marian v.d. Bogerd U ITVAARTVERZO RGIN G K I j K NU OP ONZE NIEUWE SITE WWW.HEVANDERHAMMEN.Nt Wij verzorgen: Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg DAC EN NACHT BEREIKBAAR Postbus 67 2665 ZH Bleiswijk 0800- 33 724 3 3 bij kinderen. Honderd procent van elke euro die wordt ingezameld is bestemd voor deze stichting. Voor meer informatie: www.100dagenvoorkika.nl. Kat, cypers, donker van kleur, witte onderkant, Middelweg Moordrecht. Kater, zwart, met witte aftekenin gen, Bredeweg Moerkapelle. Kat, grijs,witte bef, tenen voor en sokken achter, Noordelijke Dwars weg Zevenhuizen. Kat, zwart, witte bef, kin, tenen voor en sokken achter, Middelweg Moor drecht. Kat, Noordeinde Waddinxveen. Kat, zwart, met witte aftekeningen, Kortenoord Nieuwerkerk aan den IJssel. Kat, cypers, zonder wit, jong, Her- tenkruid Nieuwerkerk aan den IJs- sel. Kat, cypers, witte snuit, Joh. Tom straat Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 ofwww.dierencentrale.nl Gouda - De Nederlandse Stomaver eniging houdt donderdag 5 mei van 10.00 tot 12.00 uur een inloopoch tend voor stomadragers, partners en belangstellenden in het Groene Hart Ziekenhuis op de Bleulandlocatie, Bleulandweg 10, polikliniek, kamer stomaverpleegkundige, 1e etage kamer 1.32. Voor mensen met een stoma en hun omgeving is contact met lotgenoten belangrijk. Tijdens deze bijeenkomst kunnen ook vra gen gesteld worden. Voor meer informatie 0346-262286 of www.stomavereniging.nl. Bleiswijk - Atletiekvereniging De Kieviten houdt zondag 8 mei de tweede van een serie van zes Aart van Hovenlopen in 2077. De start is om 70.00 uur bij de parkeerplaats van restaurant 'tZeeltje aan de Kooilaan. De afstand is tien kilometer. De Aart van Hovenlopen vormen een jarenlange traditie bij De Kieviten, met gemiddeld vijftig deelnemers. Voor de leden van De Kieviten is dit de tweede prestatieloop die meetelt voor het clubkampioenschap van 2011. De Aart van Hovenloop is ook bedoeld voor lopers die geen wed strijdambitie hebben, maar zichzelf willen testen. Lopers die geen lid zijn, maar zich wel eens met ande ren willen meten zijn van harte wel kom. Ter plaatse vooraf aanmelden is gewenst. Deelname is gratis. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zondef opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Nieuwerkerk aan den IJssel - Na één dag cursus nooit meer zin in een si garet; waarschijnlijk heeft u al ver schillende pogingen ondernomen om te stoppen met roken. De Vierstroom biedt u nu de kans om definitief te stoppen. Het slagingspercentage van deze workshop is hoog. Uit onderzoek, gestaafd door de Universiteit van Amsterdam, blijkt, dat het slagings percentage 83% is. De Vierstroom is voor deze workshop in zee gegaan met de Stichting 'Ik stop ermee'. Therapeuten van de deze stichting k I li ontrafelen alle raadsels rondom het Voor meer informatie: 0900-9300 of www.vierstroom.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De IJs- prijs van de Nationale Postcode Lo terij is gevallen in Nieuwerkerk. Alle inwoners van de gemeente die in de trekking van maart meespeelden met postcode 2911 en 2914 winnen een Ben Et Jerry's ijsbeker. In totaal gaat het om 4749 bekers ijs. De winnaars krijgen een coupon thuisgestuurd waarmee ze hun prijs in de periode van zaterdag 7 tot en met zondag 22 mei kunnen ophalen bij Primera de Filmfreak, Dorrestein 7.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 45