makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Zoals u ziet zijn'alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. MOERKAPELLE Wilhelminakade 72 Vraagprijs 250.000,- k.k. WADDINXVEEN Kleikade 47 Vraagprijs 200.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN leplaan 41 Vraagprijs 165.000,- k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 4 MEI 2011 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl powered by nvm 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris In de gezellige Bomenwijk gelegen eengezinswoning met 12 meter diepe achtertuir\ (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud ±313 m3, 108 m2 eigen grond en gebruiksopp. wonen 79 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De Petteplas, winkels, station en sport- gelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal met meterkast (5 groepen aardlekschakelaar) en trapopgang; Woonkamer met toegang tot de open keuken; Open keuken met toegang tot portaal en rechte keuken opstelling; Portaal met toilet en aparte doucheruimte. 1e Verd.: Overloop met wastafel; 1 Slaapkamer 12 m2) aan de voorzijde met vaste kast en ruime inloopkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan één voorzien van vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken bevloerde vliering met c.v.-combiketel (Vaillant VHR, bouwjaar 1997). 5-Kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing In de wijk~Zuidplas gelegen goed onderhouden en ruime eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (NW) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1986, 117 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 110 m2.en inhoud 360 m3. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling uitgevoerd in lichte houtkleur v.v. keramische kookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap, koelkast, vrieskast en vaatwasmachine. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 2 Slaapkamers aan'de achterzijde waarvan 1 met toegang tot het balkon; Badkamer v.v. douche, vaste was tafel en toilet. 2e Verd.: Ruime open zolderverdieping met de mogelijk heid tot het creëren van 2 a 3 slaap kamers en verder v.v. dakvenster, cv-combi installatie, aansluiting wasapparatuur en toegang tot de bevloerde bergvliering. 5-Kamer eengezinshoekwoning Winkels, scholen en Gouwebos op loopafstand Tevens geschikt als mindervalide woning In ruim opgezette woonwijk gelegen hoekwoning met traplift (eenvoudig te verwijderen), voor- en achtertuin (Z) met achterom en vrijstaande stenen berging met elektra. Bwjr. 1965, 159 m2 eigen grond, 335 m3 inhoud en gebruiksopp. wonen 102 m2. Ind.: Entree/hal; Vergrote toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Doorzonwoon- kamer met erker, openslaande deuren en allesbrander (ter overname); Keuken met L-vormige opstelling v.v. inbouwapparatuur; De begane grond is v.v. laminaatvloer en zonwering aan de achterzijde. 1e Verd.: Overloop; Toiletruimte met closet; Badkamer v.v. wastafelmeubel en douchehoek; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: Overloop met gedeelde dakkapel, aansluiting wasappara tuur, c.v.-ketel en boiler; 1 Ruime zolderslaapkamer met gedeelde dak kapel en bergruimte. Bijz.: Evt. kan de stenen garage, welke naast de woning gelegen is, gekocht worden. 4-Kamer appartement Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en Gouwebos Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Op de 2e etage van een goed onderhouden appartemen tencomplex gelegen verzorgd 4-kamer appartement met een prachtig en weids uitzicht over een groenstrook en waterpartij, balkon (Z) en een berging in de onderbouw. De toegang tot het complex is middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1966, gebruiksopp. wonen 88 m2 en inhoud 273 m3. Ind.: Entree/tocht- sluis met vaste kast; Meterkast; Hal; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 3 vaste kasten, waarvan 1 voorzien van de boiler (huur); 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot het balkon; Ruime lichte woonkamer; Open eetkeuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en afzuigkap. Bijz.: Dit verzorgde appartement is geheel voorzien van dubbele beglazing. Absoluut uniek, op schitterende locatie met fra£i uitzicht over de Gouwe, ruime vrijstaande dijkwoning met inpan dige berging, aangebouwde houten berging, zijtuin met parkeermogelijkheid en een verzorgde zonnige achtertuin (Z). Bwjr. 1906, 256 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 160 m2 en inhoud 523 m3. Ind.: Ruime hal; Meterkast; Badkamer met ligbad, vaste wastafel, toilet en wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de zijzijde v.v. houten vloerdelen; Woonkamer v.v. houten vloerdelen en schouw; Open eetkeuken met houten vloerdelen; Toegang' tot de tuin en L-vormige keukenopstelling v.v. keramische kookplaat, afzuigkap en oven. 1e Verd.: Overloop met cv-combi opstelling; Badkamer met dakkapel, douche, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de zijzijde (Noord) met kopgevelraam; 1 Slaap kamer aan de zijzijde (Zuid) met kopgevelraam; 1 Slaap-/werkkamer aan de voorzijde. In kleinschalige, kindvriendelijke wijk gelegen ruime en goed onderhouden 2-onder-1 kap woning met garage, voortuin met mogelijkheid tot parkeren en verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1993, 252 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 139 m2, overige inpandige ruimte (garage) 15 m2 en 534 m3 inhoud. Ind.: Ruime hal met vide en trapopgang; Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer met schuifpui; L-vormige semi open keuken met diverse apparatuur; De gehele begane grond is v.v. een beuken parketvloer. 1e Verd.: Overloop met vide; 2 Slaapkamers; Badkamer v.v. ligbad met thermostaatkraan, douchecabine met thermostaatkraan, toilet en wastafelmeubel; De gehele 1e verdieping is v.v. een beuken parketvloer. 2e Verd.: Open zolder kamer, in te delen in meerdere slaapkamers, v.v. 4 Velux dakven sters, bergruimte, HR-combiketel en beuken parketvloer. Als het ware zo te betrekken knusse eengezinsdijkwoning met prachtig uitzicht over landerijen en het toekomstige Bentwoud. Fraai aangelegde achtertuin (Z) met veranda, vrijstaand houten chalet en achterom. Bwjr. 1927,93 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 88 m2 en inhoud 279 m3. Ind.: Entree/hal; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer en prachtig uitzicht over het toekom stige Bentwoud. 1e Verd.: Overloop met toegang tot de bergvliering; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan zowel de voor- als achterzijde. Souterrain: Eetkeuken met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin, trapkast met cv-combi installatie 2006) en L-vormige keukenopstelling uitge voerd in kersenkleur v.v. inbouw apparatuur; Badkamer v.v. douche met thermostaatkraan, hangend toilet, vaste wastafel en aansluiting wasapparatuur. Ruime 2-onder-1 kap woning met garage Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn nabij gelegen Volledig geïsoleerd en hardhouten kozijnen Knusse eengezinsdijkwoning Geheel v.v. dubbele beglazing Oplevering in overleg Ruime vrijstaande dijkwoning Rustig maar toch levendig wonen Oplevering in overleg Karakteristieke hoekeengezinswoning Garage 3,93 m x 7,84 m) met stalen kanteldeur Deze woning is de afgelopen jaren geheel gerenoveerd Aan sfeervolle woonstraat gelegen goed onderhouden en als zodanig zo te betrekken karakteristieke hoekeengezins woning met voor- en zijtuin en royale achtertuin (Z/0). De tuin is maar liefst 26 m diep en beschikt over o.a. een garage. Bwjr. 1916, 261 m2 eigen grond, inhoud 320 m3 en gebruiksopp. wonen 83 m2. Ind.: Aangebouwde entree/bijkeuken v.v. aansluiting wasapparatuur en vaste kast met c.v.-combi opstelling; Badkamer v.v. hoekbad met spatscherm, wastafel met meubel, hangcloset en design radiator; De keuken (2008) heeft aan 3 zijden opstellingen v.v. diverse inbouwapparatuur; Lichte woonkamer met trapkast en vaste kast. 1e Verd.: Overloop met toegang tot bevloerde bergvliering middels vlizotrap; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met gevelbrede dakkapel; Door de dakopbouw aan de achter zijde zijn 2 mooie slaapkamers gerealiseerd, waarvan 1 met kleine dakkapel aan de zijzijde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 48