De Rabobank dichtbij, nu ook in Goverwelle! Bankieren bij - een bank die dichtbij is? Rabobank Overstappen zonder moeite. Dat is het idee Openingstijden kantoor Goverwelle vanaf 23 mei 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOÖR DEZUIDPLA5 11 MEI 2011 "Een woningeigenaar die zijn hypotheek opnieuw wil laten beoordelen. Een ondernemer die een rekening voor zijn bedrijf wil openen. Een kind dat naar de bank komt om zijn spaarpot te legen, ledereen moet zonder moeite bij de Rabobank binnen kunnen lopen en daarom zijn wij graag bij u in de buurt." Caspert van der Wel, commercieel directeur Rabobank Gouwestreek opent op maandag 23 mei een nieuw kantoor in Gouda in de wijk Goverwelle. Hiermee gaat een lang gekoesterde wens van de bank in vervulling. Wij vinden het contact met onze klant en belangrijk. Tegenwoordig, worden veel bankzaken geregeld via internet of telefoon. Naast deze moderne manieren van bankieren vinden wij dat iedereen Maandag 12.30-17.00 uur Dinsdag 09.30-17.00 uur Woensdag 09.30 -17.00 uur Donderdag 09.30 -17.00 uur 18.00-20.00 uur Vrijdag 09.30-17.00 uur Rabobank. Een bank met ideeën. (0182)695555 Rabobank www.rabobank.nl/overstappen Overstappen naar de Rabobank is kinderspel. Zelfs uw huidige betalingsverkeer wordt automatisch omgezet naar uw rekening bij de Rabobank. Dat maakt overstappen wel heel erg makkelijk! Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl/overstappen. gewoon bij ons binnen moet kunnen lopen. En dat werkt het beste wanneer ons kantoor dichtbij is. Momenteel zijn de verbouwingen aan het kantoor in volle gang. Aan het pand is nu ook vanaf de buitenkant steeds beter zichtbaar dat de Rabobank zich hier gaat vestigen. Hier worden bijvoorbeeld voor bereidingen getroffen voor het plaatsen van een pinautomaat zodat er straks 24 uur per dag geld opgenomen kan worden. een kijkje komen nemen bij het kantoor aan het Poldermolenplein 2. Om de opening van het kantoor een extra feestelijk tintje te geven, stelt Rabobank Gouwestreek 5.000,- uit het Coöperatief Dividend Fonds ter beschikking aan goede doelen in de wijk. Deze goede doelen zijn vooraf geselecteerd en inwoners van Goverwelle krijgen de mogelijkheid om hier op te stemmen. Zij ontvangen hierover binnenkort meer informatie. Binnen komen diverse voorzieningen waaronder een automaat waarmee contant geld op een rekening gestort kan worden. Ook komen er spreekkamers voor een gesprek met een van onze specia listen, onder wie hypotheekadviseurs en bedrijvenadviseurs. Op zaterdag 21 mei wordt het kantoor feestelijk geopend. Vanaf 13.00 uur kunnen geïnteresseerden

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2