O nnP GEEF WENSEN DE RUIMTE 30 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 11 MEI 2011 HART VAN HOLLAND Het Nieuwe Werken Boeddhistische Ceremonie Patrick Yu PIET POLS Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Patrick Yu Pieter Pols Arie van Rijn Sibo www.intveld-uitvaart.nl JjH Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Capelle aan den IJssel - Stichting Themater organiseert voor woens dag 18 mei in het Isala Theater een thema-avond voor ondernemers en andere belangstellenden over 'Het Nieuwe Werken'. Er zijn diverse spre kers en er is een theateract van een stand-up comedian. Discussieleider is Karin Ingelse van RTW Rijnmond. Het programma start om 20.00 uur; de toegang is vrij. Het Isala Theater is gevestigd aan het Stadsplein 5. Voor meer informatie: www.themater.nl <http://www.themater.nl> Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Ontmoetingscentrum aan de Bospol derstraat 10 vindt op zaterdag 14 mei 'Visak Day' plaats; een Boeddhistische ceremonie waarbij de geboortedag van Boeddha herdacht wordt. De ce remonie wordt gevolgd door een le zing door de Britse Dr. Ashin Nanda- pala met als thema 'Boeddhistische beschaving, cultuur en literatuur'. De dag duurt van 10.30 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: 06-85251120, 078-8443990 of 06-41921625. Jezus is de goede Herder. Jezus, Hij is overal. Jezus is de goede Herder, brengt mij veilig naar de stal. lievelingslied van Patrick) Wij zijn erg verdrietig omdat niet meer bij ons is. Hij was een bijzonder kind. We kunnen ons niet voorstellen dat we zijn vriendelijke lach hier nooit meer zullen zien. Het troost ons dat we mogen weten dat hij mag stralen tot eer van zijn goede Herder. We bidden voor oma Rietje, de ouders, familieleden en vrienden. Groep 3: Stijn, Mirjam, Thijs, Niek, Elsemarije, Chris, Ismaël, Joëlle D., Manon, Lisa, Niels, Sam, Rhodé, Jesse, Mattanja, Sanne, Marieke, Joëlle N., Luuk, Iris, Amke, Lidia, Annelize, Suzanna, Milan, Dieke, Anna, Alisa, Thirza en juf Esther. Kinderen, team, directie en bestuur van de Bethelschool te Waddinxveen. Waddinxveen, 9 mei 2011 "een ras PvdA-man en van jongs af aan met de politiek behept" Na een ongelijke strijd is ons ontvallen Na eerder raadslid te zijn geweest in Zevenhuizen-Moerkapelle werd Piet in november 2009 gekozen als een van de drie raadsleden voor de PvdA in de nieuwe gemeente Zuidpias. Een aantal maanden later dwong zijn ziekte hem zijn raadszetel op te geven. Zijn inzet voor de gemeenschap en voor de partij blijven in onze gedachten. PvdA Zuidpias Uitvaartverzorging (Vf van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Donderdag 5 mei kregen wij bericht van het overlijden van onze 7-jarige speler van de F2 Wij zijn bedroefd en geschokt door deze gebeurtenis en zullen ons trouw en opgewekt korfballertje missen! Wij wensen oma Vaesen, de ouders en verdere familie van Patrick kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van de Waddinxveense Korfbal Vereniging Korbis. Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd- Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van voormalig raadslid Pieter Pols was gedurende de periode van 2004 tot en met 2006 raadslid van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en van januari 2010 tot en met september 2010 raadslid van de gemeente Zuidpias. Wij zijn hem erkentelijk voor zijn inzet en denken met respect aan hem terug. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias, K.J.G. Kats Burgemeester J. Brinkman Secretaris Het heeft ons bijzonder goed gedaan zoveel blijken van belangstelling, mooie woorden, warme brieven, kaarten en bloemen te mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke, lieve vader en trotse opa Te weten hoe hij gewaardeerd werd tijdens zijn leven, hoe geliefd hij was, te voelen al deze vriendschap, is voor ons een grote steun en troost. Heel, heel hartelijk dank. Maartje Leona en Barend Romy Marnix Sandra en Frits Mei 2011 Het was hartverwarmend en goed te ervaren, dat zovelen met ons meeleefden na het overlijden van hartelijk dank hiervoor Mei 2011 Aly Kouwenhoven - Paul Brend en Caroline Beerd Annefiek Jorik en Karen Juul Annekris en Ronald Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 -2743 DL Waddinxveen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 30