Telefoon (0172) 21 21 22 Erik van Keeken wint Aartvanhovenloop Lezing over palliatieve zorg Inloopochtend Vereniging Borstkanker- hArkes VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0182 - 37 27 26 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 11 ME1 2011 31 Vrouwen die met hoofd en hart uitvaarten begeleiden. Betrokkeninteger en met oog voor details/ Hammen kijk NU OP onze nieuwe site www.hevanderhammen.nl Als het om vertrouwen en eerbied gaat! 06-10369306 'We gaan niet uit van wat gebruikelijk is" maar wat past". Bijna alles is mogelijk.' Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Tel: 079 - 341 62 27 jjy>Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop Atletiek Stichting Dier Retour Dierencentrale Vrouwen die met toofd en hart utvaarten begeleiden, betrokken, integer en net oog voor details.' Petra Verschoor Nieuwerkerk a/d IJssel www.sereeri.nu Telefoon: 06-10 36 93 06 Uitvaartcentrum Van Der Spek Middelweg 45A, Moordrecht www.vanderspekuitvaart.nl Wat mag u van Sereen Uit vaartverzorging verwachten? Een uitvaart regelen betekent binnen korte tijd een aaneen schakeling van keuzes maken. Door alle emoties is het vaak moeilijk te overzien wat er moet gebeuren. Waarschijnlijk heeft u behoefte aan iemand die u of uw nabestaanden dóór deze dagen heen loodst. Iemand die rust creëert, integer en betrokken is. Die mogelijkheden aanreikt, maar u uiteindelijk zelf keuzes laat maken. Iemand die de regie van de uitvaart in handen neemt, zodat de nabestaanden kracht kunnen halen uit een waardevol afscheid... Troostende ervaring Voor veel mensen is het zelf betrokken zijn bij het regelen van de uitvaart een troostende ervaring. Met aandacht voor (klein)kinderen Afhankelijk van de leeftijd van het kind zoeken we samen naar een passende vorm om deze bij het afscheid te betrekken. We hechten er veel waarde aan om kinderen eerlijk en helder te informeren. Wanneer kinderen weten wat een uitvaart inhoudt en er een eigen rol in kunnen spelen, kan dit helpen bij het verwerken van het verlies. Uw wensen vooraf vastleggen Vindt u het belangrijk om uw wensen vooraf vast te leggen? In een wilsverklaring kunt u in grote lijnen of zger gedetailleerd aangeven hoe u uw uitvaart wilt laten verlopen. U kunt dat doen door een wilsverklaring in te vullen en te bewaren bij uw persoonlijke bescheiden. Ook is het mogelijk dat wij bij u langs komen om in een persoonlijk gesprek uw wensen tot in de kleinste details met u door te nemen en vast te leggen. Onafhankelijk Wij zijn onafhankelijk en hebben geen belang bij het verkopen van bépaalde producten of dien sten met het oog op provisies. Daardoor kunnen wij oprecht adviseren en begeleiden, ook wanneer u ergens anders een uitvaartverzekering heeft afge sloten. We zijn niet duurder dan andere uitvaartondernemers, maar wij zorgen er wel voor dat u de gemaakte kosten kunt volgen. Wij zijn dag en nacht bereikbaar Sereen Uitvaartverzorging Hertenkruid 36 2914 TE Nieuwerkerk ad IJssel www.sereen.nu info@sereenuitvaartverzorging.nl Petra Verschoor Wij verzorgen: Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg DAG EN NACHT BEREIKBAAR Postbus 67 2665 ZH Bleiswijk 0 800 - 3 3 7 2 4 3 3 WEST GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN - SIERADEN - URNEN - RESTAURATIE - VERVOLGINSCRIPTIE Het vertrouwde familiebedrijf www. westg ede n ktekensn I zoetermeer@westgedenktekens.nl Openingstijden toonzaal maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 Zaterdag van 10:00 tot 16:00 Tevens thuisbezoek mogelijk info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Nieuwerkerk aan den IJssel - In De Meander aan de Boslaan 7 vindt op maandag 30 mei om 20.00 uur een lezing plaats over de palliatieve zorg en over het Hospice IJsselthuis. De laatste jaren staat de palliatieve zorg steeds meer in de belangstel ling. Maar wat is palliatieve zorg eigenlijk? Is dit de gewone zorg voor alle hoogbejaarden of gaat het om speciale zorg voor stervenden? En wat maakt deze zorg zo bijzonder? Op deze en andere vragen geeft ver- pleegarts dr. A.A. Teeuw antwoord. Mevrouw Dorien van Leeuwen, co ordinator van het plaatselijk hospice en thuisondersteuning IJsselThuis verzorgt een presentatie over de palliatieve zorg en dan vooral ge richt op het vrijwilligerswerk binnen de gemeente Zuidpias. De avond wordt georganiseerd door de NPV afdeling Zuidpias. Regio - De Aartvanhovenloop, welke gelopen werd op zondag 8 mei, kende een zeer matige opkomst van slechts 26 deelnemers. Winnaar werd Erik van Keeken, die met een tijd van 37.52 een nieuw persoonlijk Gouda - De BorstkankerVereniging Nederland houdt iedere tweede donderdag van de maand, deze keer op 12 mei, van 10.00 tot 12.00 uur een inloopochtend op de Jozefloca tie van het Groene Hart Ziekenhuis aan de Jan van Beaumonstraat. Le- record neerzette. Paul Heijnen en Dirk van der Pol, beiden afkomstig uitZevenhuizen, liepen respectieve lijk een tijd van 51.10 en 58.02 en Moerkapellenaar Johan van Kersber gen liep de tien kilometer in 43.34. den van de vereniging zijn aanwezig voor het beantwoorden van vragen en voor het geven van informatie. Men behoeft niet de volle twee uur aanwezig te zijn. Voor meer informatie, 's-avonds: 0182-551829. Vermist Gecastreerde kruising Main Coon, halflangharig, donkere vacht met cyperse tekening, binnenkat, ge- chipt, twee jaar oud, Thorbecke- plein Moordrecht. Gevonden Gecastreerde cyperse kater, witte onderkant, Middelweg Moordrecht. Ongecastreerde wit-zwarte kater, zwarte staart en bovenop kop en oor, Bredeweg Moerkapelle. Grijze poes, witte tenen voor, sokjes achter, bef, Noordelijke Dwarsweg Zevenhuizen. Gecastreerde cyperse kater, witte kin, oudere kat, liep een paar weken rond, Joh. Tomstraat Nieuwerkerk aan IJssel. Zwarte poes, witte tenen voor, sok ken achter, kin, bef, tussen voorpo ten, Middelweg Moordrecht. Schildpadpoes, donkere poes met goudkleurige-rode vlekjes, kleine poes, liep een aantal weken rond, Alpherwetering Waddinxveen. Ongecastreerde geheel zwarte ka ter, rood bandje, loopt een paar we ken rond, Akkerstraat Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0184-661509 of www.dierretour.nl Vermist Kater, main coon x, cypers, donker van kleur, lichte kin, langharig, is gechipt, vlooienband zwart, Thor- beckeplein Moordrecht. Kater, heilige birma'an, wit, bruine oren, neus en staart, Molenweg Ze venhuizen. Konijn, zwart, wit vlekje op neus, witte voorpoot, grijze nestharen door de vacht, jong, Crocusstraat Moordrecht. Kater, rood, witte snuit, bef en sok ken, Populier Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, rood, vaal van kleur, witte snuit, sokken en bef, jong, Populier Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Teef, labrador, bruin, halsband zwart Zesde Tochtweg Waddinxveen. Kat, zwart, witte buik, tenen voor en sokken achter, Gouwe Waddinx veen. Kat, cypers, donker van kleur, witte onderkant, Middelweg Moordrecht. Kater, zwart, met witte aftekenin gen, Bredeweg Moerkapelle. Kat, grijs,witte bef, tenen voor en sokken achter, Noordelijke Dwars weg Zevenhuizen. Kat, zwart, witte bef, kin, tenen voor en sokken achter, Middelweg Moordrecht. Kat, Noordeinde Waddinxveen. Kat, zwart, zonder wit, Zuideinde Zevenhuizen. Poes, schildpad, klein van stuk, Al pherwetering Waddinxveen. Kat, zwart, met witte aftekeningen, Kortenoord Nieuwerkerk aan den IJssel. Kat, cypers, zonder wit, jong, Her tenkruid Nieuwerkerk aan den IJs sel. Kat, cypers, witte snuit, Joh. Tom straat Nieuwerkerk aan den IJssel/ Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl UITVAARTVERZORGING

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 31