■■■■■■■Hi Ex-politieagent aan de slag als echtscheidingsbemiddelaar Thule Experience Center Bij Hoogerwaard 2Wielers staat geopend service voorop HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 11 MEI 2011 Scheiden met begrip en betrokkenheid BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Bleiswijk - De 44-jarige Eric Wobbes heeft een aparte carrièrestap ge maakt. Sinds vorige week heeft hij zijn functie als politieagent bij de re gio Hollands-Midden neergelegd en is hij zijn eigen bedrijf begonnen in de echtscheidingsbemiddeling. "Gezien mijn leeftijd en de aankomende reor ganisatie bij de politie heb ik besloten een andere weg in te slaan. Ik heb bij de politie veel ervaring opgedaan met conflictbemiddeling. Ik wil graag verder gaan met mensen helpen en dit leek mij een unieke kans", legt Eric Wobbes uit. werken aan het scheidingsproces om tot goede afspraken te komen voor de toekomst. Ik kan dat niet doen, dat moeten ze zelf doen. Het hele proces is een emotionele rit. Ik fungeer als scheidrechter op be paalde momenten, vooral om het evenwicht te vinden en de zaken zo goed mogelijk af te handelen", zegt Wobbes. "Ik heb geruime tijd als leiding gevende bij de politie gewerkt en het werd tijd voor iets anders. Ik wilde verder gaan als zelfstandig ondernemer. Deze kans kreeg ik bij de landelijke franchiseorganisatie 2Divorce", vertelt Wobbes. Volgens de startende ondernemer is de scheidingsbranche een bijzondere bedrijfstak. "En scheiding hakt er bij mensen behoorlijk in, zeker als er kinderen bij betrokken zijn. Als mensen mij als projectleider van hun. scheiding kiezen, betekent dit dat ze zelf heel hard moeten Wobbes begeleidt als bemiddelaar de mensen door het scheidingspro ces heen en maakt uiteindelijk een scheidingsconvenant en een ouder schapsplan. Hierin staan alle afspra ken die beide partijen met elkaar gemaakt hebben. Een traject duurt zo'n drie a vier maanden, inclusief de rechtbankprocedure. Gemiddeld vinden er vier tot zes gesprekken in die periode plaats. NieuwerkerkaandenIJssel-ToonHoogerwaardiseigenaarvanHoogerwaard de fiets. Hoogerwaard: "Service is 2wielers, gevestigd in winkelcentrum Reigerhof. Hoogerwaard is een bekende het sterkste wapen van je bedrijf; naam in de regio. Vader Hoogerwaard startte 56 jaar geleden in Capelle aan je probeert alles zo goed mogelijk voor je klanten te doen. Belangrijk is betrouwbaarheid, zie de vele te leurstellingen van particulieren die een fiets kopen via de website. Ik blijf het zeggen, voor een goede fiets kun je het beste naar de spe cialist gaan. Bij de specialist krijg je waar.voor je geld én de bijbeho rende service." den IJssel al een fietsenwinkel. Service is sterkste wapen Hoogerwaard heeft het druk. Met het prachtige weer van de laat ste tijd stappen veel mensen op Voor de dienstverlening geldt een vast tarief. "We beginnen allereerst met een kennismakingsgesprek. Dit gesprek is gratis, omdat we eerst bekijken of het wel matcht tus sen beide partijen en mijzelf. Het gaat namelijk om zeer persoonlijke kwesties en daarvoor moet je het vertrouwen krijgen van de klan ten. We hebben gesprekken over de hypotheek, pensioenen en alimen tatie, maar ook over ouderschap", zegt hij. De bemiddeling richt zich dus zowel op de emotionele als zakelijke kan ten van een scheiding. Ik wil dat de Voormalige politieagent maakt bijzondere switch. mensen na de scheiding met een enigszins tevreden gevoel kunnen terugkijken op de goede afspraken die zij gezamenlijk hebben gemaakt, zodat beide partners een eigen toe komst tegemoet kunnen gaan. Ik probeer zo onafhankelijk mogelijk naar de situatie te kijken en het beste voor beide partijen eruit te halen", aldus Wobbes. Het personeel van Service ONIine is door Thule opgeleid om de klant goed te adviseren. Waddinxveen - Service Online, Winkelen op Internet heeft zijn showroom uitgebreid met een Thule Experience Center. Thule, de marktleider op het gebied van dakkoffers, dakdragers en fiet- sendragers heeft in Waddinxveen dé locatie gevonden om een groot Thule Experience Center te plaat sen. Thijs Scholtes, eigenaar van Ser- I vice Onlinè, Winkelen op Internet: "Wij hebben al vanaf het begin een goede samenwerking met Thule en zijn op het moment al één van de grootste verkooppunten van dit hoogwaardige merk. Daarom zijn wij erg blij met het feit, dat juist wij zijn uitgekozen als Thule Experience Center." De formule houdt in dat de klant bij ons alle Thule producten kan er varen. Vrijwel alle producten staan uitgesteld. Hierdoor kan de klant de producten goed bekijken en des noods ter plekke proberen. Alle pro ducten zijn direct leverbaar vanuit voorraad. Veiligheid voorop Er is veel veranderd in de fietswe- reld. Uiteraard kan men bij Hoo gerwaard terecht voor de bekende fietsmerken als Gazelle, Sparta en Batavus. Ook van de momenteel zeer populaire elektrische fiets heeft Hoogerwaard diverse model len in huis. Veiligheid staat voorop; duidelijk zichtbaar zijn op de open bare weg is heel belangrijk. Gazelle heeft daarvoor de 'Xanta Luna' in het leven geroepen, een fiets met oplichtende velgen, waardoor de fietser niet over het hoofd gezien kan worden. Vakantietijd Met nog een week of acht te gaan voordat de vakantietijd aanbreekt is het eèn goede zaak de fiets alvast voor een servicebeurt te brengen, zodat er in de zomer zorgeloos vele kilometers weggetrapt kunnen worden. Voor meer informatie: Het echtpaar Hoogerwaard. www.hoogerwaard2wielers.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35