Vroeg uit de veren Gemeente verzet zich tegen grondbank Foto-expositie Bart Jansen in 't Blok nf\OJ korting Lv /O op al je aankopen* "Ik heb een ontzettend goed gevoel als ik hier ben" CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Zaterdag 28 mei tussen 8.00 en 10.00 uur RIOOL VERSTOPT? Gewoon even bellen!!! Het is altijd een hele grote happening! Groene Zoom eindelijk naar raad Lachen gieren brullen bij de kinderboerderij Kristina van der Molen voor één dag meeloper Geen berg te hoog voor het goede doel reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen 7 A UUR SERMICE 1 Balkenende opent woonzorgboerderij Nooitgedacht Hoe kleurrijk is Zuidpias? Salaris van 750.000 euro geen punt voor Zuidpias UW DROOMHUIS! ■HART VAN HOLLAND Pagina 3 Pagina 19 Pagina 27 Pagina 29 Balkenende zaagt zich door de opening van Nooitgedacht. Door Johanna van Waardenberg Nieuwerkerk aan den IJssel - Zorg boerderij Nooitgedacht aan de 's Gravenweg, heeft woensdag 18 mei de officiële opening feestelijk ge vierd. Oud minister-president Jan- Peter Balkenende en Zuidpias bur gemeester Gert-Jan Kats waren met ruim tweehonderd andere genodig den aanwezig tijdens de openingsce remonie. Balkende nam de officiële opening voor zijn rekening: "Dit soort projecten zegt iets over de kwaliteit van de samenleving. Ik heb een ont zettend goed gevoel als ik hier ben. Het is buitengewoon mooi om te zien hoe het er nu uitziet", aldus Balke nende tijdens de openingspeech. Lees verder op pagina 32 Zuidpias - De gemeente Zuidpias dient een zienswijze in tegen het vaststellen van aangepaste begro tingen 2011, de ontwerp-begroting 2012 en de meerjarenbegroting 2013-2015 van de Regionale Ont wikkelingsorganisatie Zuidpias (ROZ) en Grondbank RZG Zuidpias. Hiermee wordt een kader gecreëerd voor de verdere ontwikkeling van. het Zuidplaspolderproject. De ge meente loopt een groot risico dat de overige partners willen dat Zuid- plas de aangekochte gronden voor projecten in Nieuwerkerk-Noord, Knibbelweg-Oost en Zevenhuizen- Zuid afneemt. De gemeente Zuid- plas wil, om de financiële risico's te beperken, deze gronden pas afne men als de lopende procedures bij de Raad van State afgerond zijn en de bestemmingsplannen onherroe pelijk zijn geworden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een selectie van rokersportretten van de 22-jarige fotograaf en student jour nalistiek Bart Jansen is vanaf half juni te zien in 't Blok. Ooit begonnen met een foto van zijn rokende va der zijn er gaandeweg steeds meer zwart-wit portretten van rokende mensen bijgekomen. De portretten hebben veel zeggingskracht en zijn tegelijkertijd puur en basic. Deze eerste expositie in de maand juni is het startschot om in het nieuwe seizoen afwisselend werk op voordeel *Deze actie geldt op het gehele assortiment met uitzondering van blokhutten, bestrating, boeken, bestellingen, cadeaukaarten, horeca, en is niet geldig in combinatie met lopende acties en aanbiedingen. Alleen geldig bij Intratuin Pijnacker en Zoetermeer. Kijk ook op intratuin.nl Intratuili Pijnacker Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Donderdag en vrijdag koopavond. intratuin te hangen in 't Blok. Lijkt het je leuk om te exposeren? Neem dan contact op via 0180-315381 of anton@ jeugdwerkzuidplas.nl. ItlBitEnciWI: Rloalservica P VAN ADRICMEM MOORDRECHT 0182 3 75823 05-53373931 www.rioolservice-pvanadrichem. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting Vedj houdt zaterdag 18 juni een Kleurrijk Feest in het Es- se park om aandacht te besteden aan de diverse culturen in Zuid- plas. Vedj heefteen kleurrijk feest voor ogen, waar zoveel mogelijk in Zuidpias wonende nationalitei ten laten zien, horen en proeven waarin hun cultuur uitblinkt. Het feest wordt ingeluid door een brassband, er staat een ge zellige braderie op het plein, er komen shows voorbij, workshops worden gegeven, waaronder een djembéles, en er zijn allerlei lek kere hapjes te proeven. Het feest duurt van 14.00 tot 20.00 uur. Wie voor deze dag een optreden of workshop wil verzorgen of een kraam wil huren voor 15,- euro, kan contact opnemen via 06- 34625311 of cisea.vedj@gmail. com. Zuidpias - Wethouder Arjen Ha- zelebach heeft geen bezwaar tegen de hoogte van het salaris van Nuon-topman Morelisse van 750.000euro. Ruim boven de Bal kenendenorm. Dat antwoordde hij op vragen van de SP-fractie, die wilde weten of de gemeente Zuidpias, aandeelhouder van het energiebedrijf, hiertegen tijdens de aandeelhoudersvergadering bezwaar heeft gemaakt. Hazelebach meldde dat hij dit niet heeft gedaan aangezien hij het salaris als 'marktconform' beschouwt. Nuon is eigendom van het Zweedse bedrijf Vatten- fall. Omdat Zweedse wetgeving variabele salarissen verbiedt moest de beloning van de top man worden herzien, meldde Hazelebach. Arthur Cravanhof 1 te Rotterdam Nesselande Verzorgde, uitgebouwde hoekwoning op een perceel van 230 mJ Vraagprijs €379.000,= k.k, >nmn-&i>cdtnfi 0180-332222 www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 1