Klikken mag Turn en Fun Feestelijke oplevering 't Giidehuys 't Reigerbos got talent show Rommelmarkt 'Grote jongens' tennisclub Zevenhuizen kampioen Snelle duiven bij Stormvliegers WILGDIUVAN 2 Turnen HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE] 1 JUNI 2011 Opbrengst collecte Nationaal Epilepsie Fonds Duivensport dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl 20 Zevenhuizen/Nieuwkoop - Gym nastiekvereniging Oss be Fit deed zaterdag 28 mei met 42 turn(st)ers mee aan de laatste turn en fun- dag van het seizoen in Nieuwkoop. Naast de officiële wedstrijd was er ook ruimte voor andere activiteiten. Zo konden de kinderen zich tussen de wedstrijden door vermaken op de tumblingbaan en waren er bal len, hoepels, badmintonrackets en dergelijke. Voordat de prijsuitreiking plaats vond werd een gezamenlijke dans ingestudeerd en kregen de kin deren een clinique Arcrogym, gege ven door O.5.S. leerkrachten, Yvonne van Wichen, Anja en Joke Bloom. Bij de jongens waren er gouden medailles voor Jimmy Huurman en Matthijs. Ferry van Trierum werd derde en debutant Max Kuipers behaalde een vierde plaats. Bij de jongedames waren er zilveren me dailles voor Marit Smolders en Beau Jansse. Luna Huurman, Manon Helmink, Thirza van Erk en Deanne Rademakers behaalden een bronzen medaille en een medaille voor de vierde plaats was voor Jasmijn van der Poort. Zevenhuizen - Op het adres Wil genlaan 2 kan men zaterdag 4 juni tussen 9.00 en 14.00 uur terecht voor allerhande spullen voor bij voorbeeld vaderdag, voor de vakan tie of voor studenten die komend schooljaar op kamers gaan. Er is een ruime keuze uit tuingereedschap, tuinstoelen, boeken, huishoude lijke spullen, aardewerk, antiek, glaswerk, elektrische apparaten en lampen, speelgoed, puzzels, koffers en tassen, bloempotten en rieten manden. Zevenhuizen - Jaren spelen ze al samen: Matthijs van Iwaarden, Bas van der Dussen en Rutger Janssen. Ook dit jaar is hun poging kampioen te worden - categorie jongens tot en met 17 - geslaagd. Overigens mede dankzij de niet onbelangrijke bijdrage van hun vaste invallers Sven Heijkoop, Joppe Metselaar, Jordy Roos, Kenneth Smith en Rick van Vliet. Oud Verlaat - Bij de onlangs gehouden collecte van het Nati onaal Epilepsie Fonds is een be drag van 331,- euro opgebracht. De organisatie dankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Een gezellige drukte tijdens de opening van het Giidehuys, waar de vijf meter lange sjoeibank voor menigeen een uitdaging vormde. Zevenhuizen - In de wijk Groot Swanla werd zaterdag 28 mei op feestelijke wijze de oplevering ge vierd van appartementencomplex 't Giidehuys. Het complex omvat vijf tien huur- en vijftien koopapparte menten. Herinneringspaneel Tijdens de feestelijke bijeenkomst sprak wethouder Rinus Bosman van de gemeente Zuidpias de ge nodigden toe. Hij ging in op de rol van de gemeente Zuidpias en op de ambities van deze gemeente. Direc teur-bestuurder René Mascini van Woonpartners blikte kort terug op het project en bedankte alle betrok ken partijen voor de samenwerking. "Door het bouwen in de gemeente Zuidpias hopen we meer jongeren te binden aan deze regio. Dat is ook noodzakelijk gezien de vergrijzing. Het aantal inwoners op peil houden is zeker een ambitie voor de toe komst". Na de toespraken sloegen de wet houder en René Mascini een aantal tegels stuk. Vervolgens mochten alle genodigden, waaronder veel bewoners, hun naam op de scher ven schrijven met een speciale pen. Al deze tegelstukjes worden straks verwerkt in een groot herinnerings paneel, dat een plaats krijgt in de hal van 't Giidehuys. Bewonersfeestje Bewoners en andere belangstellen den konden voor een consumptie terecht bij een haringkar en een pof fertjestent en voor de kinderen liep er een ballonnenclown rond. De vijf meter lange sjoelbak vormde voor menigeen een uitdaging en men kon ook nog aanschuiven bij een workshop 'Mozaïeken' of 'Bloem schikken'. In het 't Giidehuys staan nog drie appartementen te koop en er zijn er nog twee te huur." Voor meer informatie: www.woonpartners-mh.nl. vijfentwintig minuten later thuis. Ook vrijdagavond werd er inge- korfd voor een concours vanuit het Noord-Franse Peronne, op een af stand van 254 km. Totaal gingen er 18.781 duiven om 7.00 uur tegelijk de lucht in. De zuid-westen wind zorgde ook op deze vlucht voor een snel concours. John Stofberg klokte om 9.24 uur de snelste duif van de vereniging. Zijn duif had 106 km p/u gevlogen. Binnen tien minuten wa ren alle prijsduiven weer thuis. Zevenhuizen - De leerlingen van de groepen 3 tot en met 8 van 't Reigerbos kregen donderdag 26 mei de kans om hun talenten te tonen op het gebied van onder meer zang, dans, goochelen, turnen en muziek. Na afloop werden de kinderen geprezen voor het feit dat zij voor een publiek van 150 man durfden op te treden. Zevenhuizen - Dit weekend waren er twee concoursen voor de Post duivenvereniging de Stormvliegers. Donderdagavond werden er 298 duiven ingekorfd voor een concours vanuit Vierzon, midden Frankrijk, op een afstand van 562 km. Za terdagmorgen om 7.00 uur werden daar 15.964 duiven losgelaten. Cor Zweere klokte bijna 6 uur later, om 12.58 uur, de eerste duif van de vereniging. Zijn duif had 95 km p/u gevlogen. De laatste prijsduif was

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 20