makelaardij kuiittcr IWtWl EY2 Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidplaslaan 429 Vraagprijs 315.000,— k.k. WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN BOSKOOP WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 1 JUNI 2011 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl powered by nvm l\JVM Vrijstaande villa met aangebouwde inpandig te bereiken multifunctionele ruimte met eigen entree en rondom gele gen tuin. Bwjr. 1972, 576 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 256 m2, overige inpandige ruimte 22 m2 en inhoud 965 m3. Ind.: Entree; Toilet; L-vormige woonka mer met open haard; Eetkeuken met L-vormige keuken opstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken; Stook/bergruimte. Ie Verd.: 1 Slaapkamer met dakkapel, toegang tot de badkamer en tot de loggia; 2 Slaapkamers v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer met toegang tot de loggia; Badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet; Separate douchegelegenheid. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken zolderverdieping met mogelijkheid tot het creëren van 2 slaapkamers. Ind.: Multifunctionele ruimte: Entree; Hal; Wachtkamer; Receptie; Toilet met fonteintje; 3 behandelka mers v.v. een pantry. Deze ruimte is rolstoelvriendelijk gebouwd. In kindvriendelijke woonwijk gelegen als het ware zo te betrekken eengezinshoekwoning met fraai aangelegde achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1990, 142 m2 eigen grond, gebruiks- oppervlakte wonen 98 m2 en inhoud 337 m3. Ind.: Entree/hal; Luxe toiletruimte (2009) met hangend toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keuken opstelling v.v. inbouwapparatuur; Ruime tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Velux dakvenster(s); Geheel modern betegelde luxe badkamer (2009) v.v. ruime douchecabine met thermostaatkraan en stortdouche, dubbele wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Ruime zolderkamer met kopgevelraam, Velux dakvenster, cv-combi instal latie (2007) en aansluiting was- apparatuur. Op een ruim perceel gelegen vrijstaande woning met voortuin en 45 meter diepe, fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande ruime houten garage, hobbykas en houten chalet. Bwjr. 1961, 608 m2 eigen grond, inhoud 387 m3 en gebruiksoppervlakte wonen 125 m2. Ind.: Entree/ hal met kelderkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Open keuken met toegang tot de achtertuin en U-vormige lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en oven; Woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerver warming (elektrisch). 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; Ruime badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met meubel en vaste kast met badgeiser; Wasruimte. 2e Verd.: Overloop; Berg-/verwarmingsruimte met hete lucht verwarmingsketel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met dakkapel. Prachtige gebouwde vrijstaande villa met zeer veel authentieke kenmerken en rondom gelegen tuin met 2 vrijstaande stenen bergingen. Bwjr. 1909, 586 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 255 m2 en inhoud 1050 m3. Ind.: Entree/vestibule; Hal; Kelder; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met L-vormige en rechte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken; Voorkamer; Tus- senkamer; Achterkamer; Serre; Atelier. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot de kleding- kamer; 1 Slaapkamer aan de v.z., thans in gebruik als kledingkamer; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Overloop; Berg-/ stookruimte; Zolderkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Ruime slaap kamer aan de v.z.; Douchegelegen heid met douche, staand toilet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel. it Fraaie eengezinswoning Grotendeels dubbele beglazing, muur- en dakisolatie Zonwering aan de achterzijde over de gehele breedte Op fraaie locatie gelegen eengezinswoning met achter tuin (0) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1981, 124 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 111 m2 en inhoud 377 m3. Het Brugcentrum met diverse winkels en horecaboulevard en de rivier de Gouwe zijn op loopafstand gelegen. Ind.: Entree/hal; Toilet met fontein tje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de zonnige achtertuin; Open keuken met plavuizenvloer en eenvoudige L-vormige keukenopstel- ling; De woonkamer en hal zijn in 2008 v.v. een nieuwe laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek, wastafel, toilet en wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z. met laminaatvloer; 2 Slaapkamers aan de a.z., beiden v.v. gedeelde dakka pel. 2e Verd.: Open zolderverdieping welke uitermate geschikt is voor het maken van 1 of 2 slaapkamers; Dakvenster, wasmachine- en drogeraansluiting en c.v.-combi installatie. Goed onderhouden eengezinshoekwoning Voortuin met mogelijkheid tot parkeren van 2 auto's Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Vrijstaande villa met veel authentieke kenmerken Gemeentelijk monument Parkeermogelijkheid voor meerdere auto's 4-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en NS station gelegen Geheel dubbel glas Goed onderhouden hoekwoning met fraai aangelegde voor- en achtertuin (W) v.v. sierbestrating, gazon, vrijstaande berging en achterom. Bwjr. 1962, 216 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 99 m2 en 333 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met trap- en meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer; Semi open keuken met' U-vormige lichte keukenopstelling voorzien van diverse apparatuur; De gehele begane grond is voorzien van een laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; Wasruimte (voorma lige doucheruimte) v.v. wastafelmeubel en aansluiting wasapparatuur; Badkamer met ligbad met doucheplateau, thermostaatkraan, spatscherm, wastafelmeubel, designradiator en toegang tot het balkon; Toiletruimte met hangend toilet; 2 Slaapkamers (1 met balkon). 2e Verd.: Overloop/ werkruimte met dakkapel; 1 Zolder slaapkamer met dakkapel, bergruim te en c.v.-combiketel (2011). Royale vrijstaande villa Inpandig te bereiken multifunctionele ruimte Oplevering in overleg Vrijstaande woning Parkeermogelijkheid voor 2 a 3 auto's Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer'gelegen In de wijk "Zuidpias" op de tweede etage van het ap partementencomplex 't Suytende gelegen verzorgd en als zodanig zo te betrekken hoekappartement met een fraai en levendig uitzicht, zonnig balkon en een berging in de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met videofooninstallatie en liftinstallatie. Bwjr. 1994, gebruiksopp. wonen 107 m2, gebouwge bonden buitenruimte (balkon) 10 m2 en inhoud 337 m3. Indeling: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel met meubel, designradiator en aansluiting wasapp.; Stookkast met Vaillant c.v.-combi opstelling; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het balkon; Ruime lichte woonkamer 60 m2, incl. open keuken) met toegang tot het balkon (W); Open keuken met lichte L-vormige keukenopstel ling v.v. inb.app. Bijz.: Geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Geschakeld 4-kamer herenhuis Garage is nu in gebruik als berging Gevel is in 2010 gereinigd en geïmpregneerd Op prachtige locatie met direct zicht op de Gouwe gele gen geschakeld herenhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z/W). Bwjr. 1995,174 m2 eigen grond, gebruiksopper vlakte wonen 122 m2, overige inpandige ruimte 17 m2, gebouwgebonden buitenruimte 23 m2 en inhoud 500 m3. Ind.: Entreeverd.: Royale hal; Toilet met fonteintje; Inpandig te bereiken voormalige garage; 1 Slaapkamer met toegang tot (voormalige) badkamer met wastafel, ligbad en aansluiting wasapparatuur. Tuinverd.: Badkamer met hangcloset, wastafelmeubel met dubbele wastafel, douchecabine en designradiator; 1 Royale slaapkamer met inloopkast; 1 Slaapkamer met toegang tot de achter tuin; De achtertuin is een royaal onderheid terras met vlonderdelen grenzend aan het water. Woonverd.: Woonkamer met uitzicht op de rivier de Gouwe; Woonkeuken met luxe L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur. 3-Kamer hoekappartement Fraai en levendig uitzicht Bijdrage VvE 149,- per maand V

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 48